трето дете

  • 1 476
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Това е страхотна новина.
И ние мечтаем за 3 деца, за сега сме с едно, надявам се след година да мога да се похваля, че чакаме второто детенце. Винаги съм искала да имам голямо семейство.
Ти си знаеш най-добре, но ако бях аз нямаше да се откажа. Дано всичко протече нормално.

# 16
благодаря ви за подкрепата Hug Grinningние сме решили да си го задържим......просто сме малко притеснени!!!!!!!!!!Но пък всички тук много ми помагате Simple Smile

# 17
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
E, аз все още нямам 3 дечица (въпреки че ми се иска, а живот и здраве един ден може и 4), но за сметка на това съм 3-то дете. Детството ми беше вълшебно с 2-ма батковци. И сега им се радвам, на децата им също (единият ми брат има 3  Laughing). Голямото семейство е хубаво нещо! Винаги има кой да те подкрепи, да застане зад гърба ти, да те окуражи. Трудностите, свързани с отглеждането на 3 деца не са много повече, от колкото за 2, а пък щастието се утроява! Simple Smile

# 18
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Не мисля, че ще съжаляваш за това решение. Лека бременност.

# 19
  • Мнения: 934
Аз нямам 3 деца, но майка ми е била бременна с 3-то. Направила е аборт по настояване на баща ми, който смятал , че няма да се справят финансово и от към време. Тя цял живот не може да си го прости, но решението е изцяло твое.
Май и при наш'те положението е било такова...горе-долу. Майка ми само споменава бегло за това. Но винаги е искала повече деца, пък ние сме двама. И аз искам трето, ама да видиме кога!

Честито!

# 20
Честито. Разбира се избора и решението трябва да бъдат твои, но ако имаш нужда от мнения ето ти моето. След няколко дни ще раждам третото ни дете /живот и здраве/. То е планирано и желано и въпреки че имам доста добра кариера  и всяко прекъсване ще е съпроводено с много сътресения и усилия, не се поколебах в решението си за трето. Не смятам че трето дете е в повече финансов разход отколкото са две. Ако и не си обвързана сериозно с някаква работа и кариера /въпре че пак казвам това мен не ме спря/ ДАВАЙ.

# 21
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз засега съм с две слънчица , но много искам да имам три-живот и здраве.
не мога да ти дам съвет, каквото сърцето ви подскаже - защото това е решение на цялото семейство Hug

# 22
  • Мнения: 3 098
Новината е страхотна, винаги съм харесвала семейства с 3 деца, толкова е весело и приятно да чуваш постоянно детски смях и грохот из къщата. Аз ще си остана с 1 или поне плановете ни са такива, но ако имах по кротко дете може би щях да се реша за 3. С мъжа ми винаги сме обсъждали колко е хубаво да имаме 3 деца, но сека като се появи нашия звяр, който ни е като за 10 сина, решихме да си останем с едно.
4естито Simple Smile
Tinka,все едно аз съм писала,а не ти.Аз съЩо не мога да си помисля за второ,при такова дете,което имам.А мъжа ми я обожава и иска и друго дете.Съжалявам,но ако първото беше кроти4ко,може би Щях да се излъжа,но сега не.
Гледам мамите с пове4е от две де4ица са писали,4е са им добри4ки де4ицата.Благородно ви завиждам,моми4ета.

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Разликата е добра, а и наистина всяко следващо се гледа по-лесно.Леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 1 840
Мечтая си да имам три деца. Вече имам две и за трето не ми стиска, но ако ме изненада в "засада" - добре дошло. Много ще му се радваме.  Това е от хубавите изненади на живота. Не отхвърляй този дар. радвайте му се. Детето ще порасне неусетно, "между другото", а ти със сигурност няма да съжаляваш. Желая ти много щастие!

# 25
  • Мнения: 3 116
И ние сме от родителите които искат 3 деца Simple Smile
Да сме живи и здрави и това ще стане Simple Smile Засега се радвам на едно мъничко слънчице  Blush

Успех миличка, едно бебче може да носи само радост в семейството  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Смятам,че ще се справиш Simple Smile,другите две дечица са достатъчно големи,дори да ти помагат. А и вие щом го искате,още една причина да го задържиш. Решението,разбира се е само твое.
Лека бременност! Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 2 671
Честито и от мен!
Наслаждавай се на бременността и много много не се замисляй за трудностите в бъдещо време! (я, се случат, я - не!)

 smile3525

# 28
  • Мнения: 1 555
Бравоооо  newsm10 и честито   bouquet
Аз нямам три дечица, но вярвай ми искам пълна къща с деца и не бих се поколебала ако имам вече две големи деца да си родя още едно. Нормално е да се притесняваш, но само си спомни какво е изживяването и усещането - нещо несравнимо !!!!!!!!

Знам, че ще се справите !!!  passifier passifier passifier

# 29
  • Мнения: 229
Alisha аз самата нямам още деца въпреки, че много ми се иска. Отгледана съм обаче в многодетно семейство - три деца сме. Наистина има много трудни моменти, но повярвай ми щастливите са много повече.Аз и големият ми брат винаги сме се грижили за малкия и сме помагали на родителите ни - така се научихме на отговорност, сплотеност и още ред други качества. Никога не сме били глезени поради финансови причини, но израстнахме по зрели и нормални от връстниците. Мися, че това се дължи именно на това, че сме били 3 деца - научихме се да делим всичко поравно и да не сме егоисти.

Общи условия

Активация на акаунт