Плодове и чай с мед - 41част!

  • 35 462
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
a ot kade da si slozha kirilica?? njamam na moja laptop

# 736
  • Мнения: 0
здравейте пак от мен : ))))))) дори да не пиша,чета всичко : ))) ,но просто все нямам време.. да напиша няколко реда.. след като изкарах 20 дена на плодове,реших да започна захранване .. измислено си от мен .. и направо ударих 2-3 големи зелени салати с всичко си.. все повече ми се ядеше и изобщо не ми беше тежко,а си мислех щом е салата може... ,ама на следващия ден от салатата ли,от количеството ли,от солта ли,от олиото ли бях + 1 кг хах.. и си казах... ,че ще направя още 10 дена на плодове и чай.. направих 7 дни на плодове и 3 на фрешове ии свалих 3,5-4 кг общо за всички дни плодуване - 9,5-10 кг : ))) всички дрехи са ми големи,като цяло се чувствам супер,но съм много отпаднала ... все ми се спи и ми е студено.. и затова от днес почвам захранване ... моля ви дайте ми съвети какво да бъде то.. ,защото искам да съм много внимателна този път,а например моркови не обичам,мога ли да почна,както предлагате с 2 домата и половин краставица за начало и как да продължа? благодаря ви много : )))) и успех на всички новички и старички плодоранки!

# 737
  • Мнения: 22 475
molita75, горе в ляво има бутон за кредор, можеш да използваш него. )

chelsea_fenkata, салатите не са най-доброто при захранване. За солта да не говорим, първите 1-2дни изобщо не се препоръчва. А след това морска сол, или калиева си набави.
Щом ен обичаш моркови, захрани с домати.
По-нататък със зеленчуци, които обичаш, приготвени на пара, или сурови ако е възможно.

# 738
  • Мнения: 0
днес изядох 2 домата и половин краставица и изпих 1 чай.. това ми е ден първи захранване,утре можете ли да ми дадете идея какво да ям : ))) иначе да.. и аз се убедих,че салатите не са най-добрият избор за захранване : )))

# 739
  • Мнения: 22 475
chelsea_fenkata, може пак да си хапнеш доматки за обяд, или вечеря, а другото хранене да е с някакъв задушен зеленчук.
Може 1картоф, или малко карфиол.

# 740
  • Мнения: 22 475
Хайде аз пак тук. )
Ще правя новата тема, но мисля да направя някой промени по 1ва страница. Има неща, които се повтарят, а от друга страна такива, които не са споменати.
Ще използвам сайта на клиниката на д-р Емилова, както и ще дам линкове към захранването по Лидия Ковачева. А цялата книга също я има на линк, може да се изтегли.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт