РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 47

  • 29 481
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
Петенце, ти същата Петя ли си, дето пишеше преди ?

# 16
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Петенце, ти същата Петя ли си, дето пишеше преди ?


Да, Алекс.
След раждането пишех много в темата и благодарение на вас свалих около 10кг. за 4 месеца.После се разболях от Хашимотото, бях все гладна, спрях разделното...и ето ме сега пак тук.Но този път съм решена да е завинаги NaughtyДори и да се отклонявам за ядене или две, пак ще се съобразявам с разделното.Иначе при мен кг-те се качват мноого бързо ако се отпусна(а, и сега с хашимотото..).

Тук (в албумчето ни) съм преди разделно и след 4 месеца на него
http://razdelno.snimka.bg/daily/razdelno-hranene-predi-sega.233900.5552208
http://razdelno.snimka.bg/daily/razdelno-hranene-predi-sega.233900.5552209
Сега съм пак около 86-87кг.Sad

# 17
  • Мнения: 2 724
Познах те по малката хубавица, много е пораснала, да е жива и здрава.
Поздравления за решението - бавно, но сигурно ще постигнеш каквото си решила Hug.

# 18
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Благодаря ти много, Алекс.  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Приемате ли нови попълнения  Simple Smile
От няколко дни и аз се опитвам да се придържам към принципите на разделното хранене, след като прочетах малко по темата и си лепнах таблицата на хладилника. Но имам мноооого въпроси за правилното съчетаване храните и кои продукт към коя група се отнася. Първо ще прочета и темата с рецептите и тогава ще ви питам, за да не ми се смеете сега на тъпите питания  Laughing

А за бирата и аз съгрешавам с нея (но да има повече кърма за бебо)  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 569
Вал, първо добре дошла и второ я си кажи, чадо, с колко точно съгрешаваш с бирата с цел да имаш кърма?  Whistling Mr. Green  И да знаеш, че тук тъпи въпросо няма.  Hug

Петя, споко, пак ще ги свалиш. Я виж колко си решена и мотивирана.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 302
Приемате ли нови попълнения  Simple Smile
От няколко дни и аз се опитвам да се придържам към принципите на разделното хранене, след като прочетах малко по темата и си лепнах таблицата на хладилника. Но имам мноооого въпроси за правилното съчетаване храните и кои продукт към коя група се отнася. Първо ще прочета и темата с рецептите и тогава ще ви питам, за да не ми се смеете сега на тъпите питания  Laughing

А за бирата и аз съгрешавам с нея (но да има повече кърма за бебо)  Embarassed
искам и аз да го кажа - скоро и аз разбрах че за кърмата е добре да цапваш по една бира на 2-3 дни Whistling невероятно!!! а бебето спинка ли повечко

# 22
  • Мнения: 2 999
Лелееее, не мога да смогна  Mr. Green

сега почвам по ред и дано не пропусна нещо важно  Heart Eyes
Алексче ти нямаш сърце  hahaha като си решила да ми купуваш кърпички - вземи ги прати по пощата или вземи дойда до софето, че до тогава ще ви се скапе клавиатурата, само от гледане  Joy апропо ти не можеш ли дойда за един ден до софето - например в петък и до събота  newsm78 Mr. Green да си те изпратим с червен килим  Joy???
Бърборанче бириШката - само отделно  Joy и тя не е калорична като продукт, ако пиеш една, ама нали знаеш само с една не може и освен това винаги ти отваря една уста кЪт на ламята Спаска и става страшно Joy и можеш доста добре да се закръглиш  Joy
Добре че не я обичам - но виж винцето  Mr. Green
Пете и аз те помня и изведнъж изчезна  Wink Мама е Хашимотка и бори непрекъснато кила, сега е на 90 дневната и се чувства добре и слабее. През останалото време е на РХ. Всъщност тя ме запали, като бях на 18  Joy
placebo7   на твоето либе му кажи че само ако махне ракийката му гарантирам за 1 месец поне 3 килограма.   Joy ако я пие чиста без меса, салати със сиренце, хляб и т.н. няма пролем ама като знам ракиджиите как умеят да пият само ракия със салата  Joy

Скайче
и аз това викам нямат сърце тез двенките - и като ги гледах как с премрежен поглед ръфат ли ръфат hahaha

# 23
  • Мнения: 3 371
Ето ме и мен ! bowuu
Алексче ,  Heart Eyes благодаря ти за новата ни темичка , в която силно се надавям , че отново ще цари старият ни дух !  Peace Така ми липсваше да си говорим за всичко - влизам и си мисля ,че съм объркала и съм попаднала в някоя отчетна ! ooooh!
По - късно ще се включа отново , че сега отивам на танци ! Wink
Цунки на всички по домова книга ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Вал, първо добре дошла и второ я си кажи, чадо, с колко точно съгрешаваш с бирата с цел да имаш кърма?  Whistling Mr. Green  И да знаеш, че тук тъпи въпросо няма.  Hug
Пия по чашка дневно, но не всеки ден. А бебето си спи еднакво със или без нея.

Мога ли да комбинирам:
- Кисело мляко с банан
- Кисело мляко с овесени трици, ядки
- ориз с грах

# 25
  • Мнения: 2 999
Вал, първо добре дошла и второ я си кажи, чадо, с колко точно съгрешаваш с бирата с цел да имаш кърма?  Whistling Mr. Green  И да знаеш, че тук тъпи въпросо няма.  Hug
Пия по чашка дневно, но не всеки ден. А бебето си спи еднакво със или без нея.

Мога ли да комбинирам:
- Кисело мляко с банан
- Кисело мляко с овесени трици, ядки
- ориз с грах
можеш да комбинираш кисело мляко с банан

# 26
  • Мнения: 428
Аз малко се поотпуснах с прегрешенията миналата седмица и съм+2  Embarassed

От днес пак почнах.НИКАКВИ прегрешения повече,чеее....идва лято.Вчера на протеста си правихме снимки и снощи като ги видях във фейса,малеййййййй     Mr. Green идваше ми да се  #2gunfire

Вече ще съм стриктна.Искам обаче да попитам за количеството храна.Тази вечер бях на три постни чушки с ориз,без хляб и салата.Много ли са чушките,чеее...много ми е силен апетита.И пак съм гладна,де.Сега ще си направя чай.
Иначе към 10 часа изядох 3 бонбона Мерси,към 15 часа една ябълка,в 17,30 кофичка кисело мляко и в 19 чушките.Това разделно ли е????Казвайте,че съм много скарана с РХ когато съм умряла от глад.

# 27
  • Мнения: 37
Биричката не може ли с въглехидрат бре хора?
И аз не и остоявам.

# 28
  • Мнения: 786
Ейййййййй Алекс си е Алекс HugНаправи някой друг пост и веднага "усмири" положението и зацари мир Wink
Аз днес ще подмина РХ,макар че си го карам като по учебник Embarassed,защото....
"Зетят" си дойде от Германия изненадващо и Вики е на седмото небе Heart Eyes Едва си легна от вълнение,че утре му е на гости и иска да е най-хубавата за срещата.А и той е един срамежлив.Много са сладки,а уж са малки и нищо не разбира ли Shocked.Като те затресе хормона ,хич не пита на колко си Mr. Green
Мама и тя трябва да си ляга,че утре и тя ще се вълнува покрай нея.
На всички: лека нощ и до утре с "любовния" отчет  Wink

# 29
  • Мнения: 1 569
Абе и аз мисля като Дънди, че стига да е отделно от храната, може по чашка бира или винце.  Heart Eyes Доказано е, че в малки количества са полезни, аз определено мога само с 1 чаша. Simple Smile Само се чудя колко време след храната...??  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт