МАЙско бебе тук се крие, с нетърпение чакаме го ние! - Тема 17

  • 27 780
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 674
Момичета благодаря за отзивите за дрешките... На мен само рокли и  панделки са ми в главата Crazy Сега се замислих, че след време може да се окаже мъжкарана...и да иска да носи милитъри дрехи...Ха-ха тогава ще звъня на всички мъжки майки от темата за съвет и съдействие Simple Smile
Зу - най - добре се отдалечи от всички, сигурна съм, че ще ти повлияе добре  Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 27
Сега се загледах в списъка за болницата и гледам пише "горна и долна камизолка". Аз като купувах дрешки за болницата взех такива камизолки http://bebcho.bg/bg/details.php?id=1358, ританки, и няколко бодита сложих, въпреки че знам че акушерките не ги харесвали  Rolling Eyes
Това сега горна камизолка ли се води или долна  Laughing И ако е долна - как изглежда горната  Joy ох много съм неука по бебешките въпроси  Embarassed
Гери и Мушенце много съжалявам, че не можах да дойда днес на лекцията, гледам добре сте си изкарали  Sad снощи бебка явно учеше нов танц в корема ми и цяла нощ не ме остави на мира, сутринта съм заспала като чук и се събудих на обяд  Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 294
Ох, аз се прибрах преди 1 час, а вие бая сте изписали  Laughing , та до сега ви четох.
Добре дошла на nabis , записах те на първа страничка   bouquet
elissee мерси за инфото за адашката ми, сега съм по-спокойна  Hug
Радвам се , че ви харесва новата тема , направо ме засрамихте  Embarassed
princess SHENY , честит нов дом   bouquet
Надявам се не съм пропуснала някой да поздравя, но ако съм моля да ме извини

Зу тая твойта свекърва много нагла  #Cussing out  Да вземеш да я осиновиш поне с право да предявява претенции. Вместо да се хване да сготви нещо за внучката си  се е  притеснила ТЯ какво ще яде  #2gunfire  

Така, сега и аз да се отчета, моята девойка едричка върви. Отговаря за 33 седмица и тежи около 2 килограма (метнала се е на мама   261uu ).  Ще видим какво ще каже и Дуковски в четвъртък.


П.П.: Сега и да ви се оплача, вчера вечерта се наядох с пържени картофи. Легнах си към 22.30 и в 23.30 се събуждам от ужасни киселини. като се започна едно  Sick. После не можах да заспя до 4 и половина. Станах в 7 и 30 да оправям детето за ясла и хайде пак  Sick , но този път само стомашен сок. Цял ден съм като пребито куче, нямам сили да сготвя и днес моите хора ще ядат кой каквото си намери. Направо мисля да си лягам  Tired
  

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 18:15 от nellyli

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Хера, ти преди да се гласиш за снахи, може със сержа да решите един 3-ти опит за панделки  newsm53

Сакън Mr. Green ако някой ден сержа поиска трета /в което се съмнявам, че той едва за второ се нави Mr. Green/ ще трябва да сее на друга нива Twisted Evil
Аз имам едни теории за броя деца...ум да ви зайде Mr. Green Нищо против многодетните родители...даже им се радвам и имам такива приятели с по три деца..но моя праг е две Heart Eyes
Зу страхотно си го решила за почивните дни  Hug
Нели браво на девойката Hug
И аз ритам вече за петък...имам среща в ранния следобед с моя младеж Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 0
Май от Варна освен мен никой не се е насочил да ражда в Майчин дом .
Гери блазя ти за лекцията дано и другия месец да има .
Честито за покупките на всички , радвам се за вас , аз нищо не съм купила само списъци имам и мисля довечера да ги споделя с мъжо и да видя какво ще каже.
За количката се оказа трудно да реша аз искам на бебеконфорт, мъжа ми е за касуаплей и не знам , накрая пак ще гледам колички и ще се спра на някоя по евтина поне да не ме е яд ако не съм доволна.
Другия месец мислим да боядисваме децката и спалнята , за детска реших да е розово, бяло и зеленичко светли цветове , надявам се да се получи.
От миналата седмица съм едни и същи килограми дали да се притеснявам  Thinking
И аз мисля с Тео бебе течен да пера мисля първите месеци да се пробвам на ръка , но ще видя дали ще успея да се справя със всичко.

# 65
  • София
  • Мнения: 294
Хера, ти преди да се гласиш за снахи, може със сержа да решите един 3-ти опит за панделки  newsm53

Сакън Mr. Green ако някой ден сержа поиска трета /в което се съмнявам, че той едва за второ се нави Mr. Green/ ще трябва да сее на друга нива Twisted Evil

hahaha hahaha hahaha hahaha
 И моя праг е две  деца. Нямам нерви за трето. Винаги съм си мечтала за момче и момиче, добре че имах късмет така да ми се паднат  Peace . Не ,че ако чаках и сега момче нямаше да си го обичам , но много ми се иска да си имам момиченце  Heart Eyes
  

За прането и аз съм с Тео течен , много ми харесва аромата му и добре изпира. За омекотител по-добре поне в началото да го избегнете , наистина предизвиква алергии.
bonbonkata-maia защо ще переш на ръка  newsm78 . Аз преди да пера бебешките дрешки я пускам на изплакване празна и готово. После нали така или иначе ще се глади всичко.

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 18:27 от nellyli

# 66
  • Мнения: 23
Сега се загледах в списъка за болницата и гледам пише "горна и долна камизолка". Аз като купувах дрешки за болницата взех такива камизолки http://bebcho.bg/bg/details.php?id=1358, ританки, и няколко бодита сложих, въпреки че знам че акушерките не ги харесвали  Rolling Eyes
Това сега горна камизолка ли се води или долна  Laughing И ако е долна - как изглежда горната  Joy ох много съм неука по бебешките въпроси  Embarassed
Гери и Мушенце много съжалявам, че не можах да дойда днес на лекцията, гледам добре сте си изкарали  Sad снощи бебка явно учеше нов танц в корема ми и цяла нощ не ме остави на мира, сутринта съм заспала като чук и се събудих на обяд  Embarassed

Опусумче, обясниха ми че това било долна камизолка... горна като памучна горница с копченца, честно казано ми се струва че ще му е излишно на бебето, щото ще е топло, обаче му взех три броя ако не за болницата над боди с късо ръкавче ще стои добре, три различни цвята взех, за трите различни дни в болницата  Mr. Green Simple Smile

# 67
  • Мнения: 85
Хера, ти преди да се гласиш за снахи, може със сержа да решите един 3-ти опит за панделки  newsm53

Сакън Mr. Green ако някой ден сержа поиска трета /в което се съмнявам, че той едва за второ се нави Mr. Green/ ще трябва да сее на друга нива Twisted Evil

hahaha hahaha hahaha hahaha
 И моя праг е две  деца. Нямам нерви за трето. Винаги съм си мечтала за момче и момиче, добре че имах късмет така да ми се паднат  Peace . Не ,че ако чаках и сега момче нямаше да си го обичам , но много ми се иска да си имам момиченце  Heart Eyes

ех.... ако ви кажа, че сърцето ми се пълни при мисълта за мъничкото ни момиченце... За броя деца... всеки сам си знае- аз имам две сестри и някак... винагии съм мислила, че и моите деца ще са трички... Синът ми като разбра за новата си сестричка, каза "Не искам да е момиче, че момичетата от малки са много капризни..." Laughing Такъв тренинг има сега с Маги.... мале, мале  Laughing тя... "изобщо" не е капризна  Laughing Grinning

# 68
  • Мнения: 22
Запис и от мен Simple Smile
Аз докато се прибера, че да ви изчета, то стана вечер Simple Smile
Днес голям ден за мен, бях и на ЖК, където пък се засякохме със Зу  Heart Eyes Бебо е добре и се е обърнал, ох камък ми падна от сърцето...... ще се ражда нормално  baby_neutral
После в мола с Гери на лекцийката. Полезна беше. Но не смятам да ходя на следващите за този месец - в четвъртък има "Кой кой е в родилното". Ако някой още се колебае или има въпроси, да отиде да разпита. Докато бяхме на лекцията ми се обади и куриера, че ми носи количката на бебо......... Ей няма да ви казвам днес каква радост!!!! Щях да се убия да бързам да се прибера, да ми я донесе. После АБСОЛЮТНО всичко беше разопаковано и сглобено - КОЕ? КАК? ЗАЩО?.... направо се размазах, все едно си купих ноа кола за мен! Естествено има и фотосесия на всяко нещо, което сглобявах, но не знам как да кача снимки да ви покажа и споделя радостта. Количката е ето тази:
http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-x-lander-xq-arctic-201 … romo-bg-1607.html

След голямото сглобяване, излязох в морската да се попека на една пейка, с една приятелка с бебето..... В началото, докато ме държеше още емоцията, само оглеждах количките. И накрая установих, че си ХАРЕСВАМ НАЙ-МНОГО МОЯТА!!!

Та така, както казах в началото - голям ден ми беше - емоционален  Grinning Heart Eyes Joy




Шени, мила честита къща! А рокличките са приказни, направооо чудни, аз днес така се захласвах по рокличките в Хиполенда, а Мушенце все ми казва, "не се заглеждай, не се заглеждай"  Mr. Green, ама те приказни, ама всякакви, розови, лилави, червени, имаше една рокличка като мартеничка ...





Гери, какво друго да кажа, като и на мен ми се лепят очите по тези роклички, ама не трябва така да мислим, ще вземат да ни станат много нежни мъжете Simple Smile))

Зу
, през уикенда си хващай момичето и отивайте на въздух и на спокойствие!  И хич не я мисли свекито! И не знам как си мисли док да не шофираш, но скоро ще трябва да се организираме за кафенце Simple Smile

Oposum4e  и аз чакам някой да разясни какво е това "горна" и "долна" камизолка, защото и аз имам само такова каквото си показала ти + ританки.... Айде да каже някой какво имаме Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 674
mushence - много позитивен пост Hug и честита количка, със здраве да си я ползва бебчо Hug

# 70
  • Мнения: 0
ох от няколко часа ме боли от долу,като режеща болка ,не долу на корема а от долу , може ли да е от бебка или е нещо притеснително,някой имали такова нещо.чудя се дали да звъня на докторката.

# 71
  • Мнения: 137
И аз да се запища в новата темичка:)

Нелили браво:)

И аз да се оплача... моята свекърва е работеща и когато реши че и е мъчно за децата, им се обажда по телефона, е търпим се защото ни помага финансово за по-големи покупки. Майка ми много помага, но напоследък не и се пътува, все друга работа има, примирих се. Мъжа ми все зает и той напоследък, за приятелите пръв  помощник в къщи все уморен или  с две думи при мен помощ от никъде и усещам напоследък как скоро ще ми изпушат бушоните. Идва ми да хвана гората:)

Мушенце, честита количка.

Шени , честито жилище:)

И аз си мислех , че нямам нерви за трето, но някак си като поотраснаха другите две, реших че е време за трето, макар понякога да си мисля , че не беше най-правилното решение.

Ами това е , лека вечер..

# 72
  • Мнения: 0
bonbonkata-maia   аз също имам такива болки от 3 седмици нямам кървене или нещо друго и болката се премества първо имах чуството че ме болят кокалите нали казват че малкия таз се разширявал нямам си и идея къде  се намира след това почна да ме боли сякаш от вътре някаде а от вчера болката постоянно се мести и ту ме болли ту не ме боли сега ме боли там където е клитора колкото и странно да звучи.Преди ме болеше само като си дигна десния крак но най много ме боли когато много се изморя и много ходя днес чак крака ми се схвана и ходех като патка по пътя кой знай как съм изглеждала
Според мен се консултирай с лекар аз питах мойта и тя ми каза е ти какво искаш въобще нищо да ти няма ли това е от тежеста на бебетата нз аз не и вярвам но имам ли друг избор ще видим и в неделя ще кажа и на лекаря при който ще раждам.

# 73
  • Мнения: 99
Хайде и аз да се запиша кога сте пуснали темата кога сте изписали 5 страници  Shocked
Аз приключих с основния пазар готов ми е багажа за болницата Mr. Green утре чакам кума да дойде да помогне на мъжа ми за легълцето за да почна да пера и подреждам нещата за бебка Laughing
хубава вечер

# 74
  • Мнения: 111
и мен ме болят все едно костите отдолу,но не е нещо нетърпимо,и аз предполагам,че е от разширяване

Общи условия

Активация на акаунт