МАЙско бебе тук се крие, с нетърпение чакаме го ние! - Тема 17

  • 27 836
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Кокалите и мен ме болят...аз мисля, че е нормално имайки предвид, че сме в 8-мия месец вече.
Темата за свекитата  Twisted Evil болна тема  Mr. Green Добре, че моята не е в града, че...сигурно щях да съ разведена вече Mr. Green  Стои, стои, че като каже на магарето чуш...и ме влудява...ама иначе все да е навряна в нашите семейни решения....добре, че държа властта все още  #Cussing out
Като цяло сами си гледаме Слави...и с второто ще е така. Първо се ядосвах....сега вече не ми пука...просто водим Слави навсякъде с нас и това е. Моите родители го гледзат...рядко но като се примоля го вземат. Свеки...друга песен е тя.

# 76
  • гр. София
  • Мнения: 104
Запис и от мен в новата тема

# 77
  • София
  • Мнения: 100
запис и от мен в новата тема

Нели, страхотно заглавие

Шени, честито ново жилище, а дрешките са много сладурски;

mushence и ние сме се спряли на същата количка и цвят, само ме притеснява бялото да не се цапа много

# 78
  • София
  • Мнения: 294
Заглавието май е творение на Хера или на Спасдиди, ами не помня  newsm78
Който  е автора да си признава Whistling

# 79
  • Мнения: 251
Нели,много хубава темичка Hug

Муши,честита ти количка!Със здраве да си я разхождате Grinning

Аз не успях за лекцията днес,че Дребла ме изнуди да я взема на обяд от градина и нямаше да успея.

За броя на децата-винаги съм искала 3.Още от съвсем малка.Виж, мъжът ми е на съвсем друго мнение Mr. GreenАма ще я видим таз работа:)

Днес свекитата пак са на дневен ред.Моята от три седмици насам е решила да ни праща заквасено домашно мляко.Вече ще започна да продавам WinkКазвам и :Стига толкова,няма кой да го яде,ама тя като си науми нещо-край.Като кон с капаци.Отчита дейност жената.

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 22
bonbonkata-maia аз не съм от Варна, но също ще раждам в Майчин дом. На миналата консулатация питах Рени какво ще ми е нужно да си приготвя за престоя си и тя ми каза, че ми трябва само козметиката ми и личните ми неща като зарядни, телефони и т.н. Аз обаче някак немога да стоя и да чакам без никаква подготовка Големият ден, та си купих джапанки, комплект хавлии, еднократни бикини и разни тоалетни принадлежности. За нощниците, доколкото разбрах там имат и дават, но смятам да  си взема поне 2 за собствено спокойствие и комфорт.
За бебето съм взела само комплект за изписване. Мисля, че друго няма да ми трябва.
При всички положения ще разпитам Рени следващия път за нещо пропуснато, че ММ изпада в ужас при мисълта, че ще трябва да търси някакви неща докато съм в болницата. Горкичкият, малко е неориентиран в тия "бременни" въпроси  Laughing

# 81
  • Мнения: 15
Май от Варна освен мен никой не се е насочил да ражда в Майчин дом .

Аз ,аз!  Flutter
Ще разказвам после, че аз съм за началото на май, но с моите чудни контракции и серклажа, лекарката ми се надява да издържа поне до средата на април.

marley__, нищо друго не ти трябва, но може да си вземеш малко превръзки, защото се случва да им свършат, да се забавят да ти донесат - да си имаш за всеки случай.

# 82
  • Мнения: 12
Аз пък все по синичко се заглеждам!  Embarassed Много искам да каже лекаря момченце! Ама все си мисля че пак панделки и роклички ще има! Ех , каквото нямаме т`ва искаме! Милото  ми каза , че повече бебета няма да има! Нищо че сме младички и има много време! Вика ми , че даже да е момиче няма да се пробва за трето! Каза от болницата да не се прибирам ако не е момче  Joy А аз му казах , че ще избягам с децата при свеки!  Joy

bonbonkata-maia , Cenka SHopova и аз имам такива болки!Ужасно гадно е , но ми минават . За по ден ме държи така и после ми минава. Мислех , че нещо съм се преуморила и за това.Да чукам на дърво последните няколко дни не ме е боляло така!

Ама за сметка на това днеска кръста ми отиде на кино! Много ме боли и болката ме дърпа на доло , чак десният ми крак отказва. Много чистих днеска!
Много ме преболя и коремчето ей 5 менути ме държа и ми просветна после , милото точно тогава до магазина беше , че като ме видя се стресна какво ми е!
Рита за световно!Цяла нощ не се спря , през деня когато чистех стоя мирно и само като седнах айде пак! Милото вика повече да се движа и на разходки! Ама мен хич не ми се ходи никъде сама!


mushence честита количка!

Гери С.  не знам ква е разликата между горна и долна аз имам с връзки 3 бр от Николчето , но гледам свеки като идва е взела и с копчета от тези тик-так дето са.

 princess SHENY Честит нов дом!Дрешките са супер сладурски трябва и аз да разгледам дали ще има нещо интересно за Ники!Не бях виждала такива модели до сега!

# 83
  • Мнения: 2 172
Druzi... а ти къде ще раждаш?Сега видях,че си от Пловдив  Thinking

# 84
  • Мнения: 12
В Окръжна , на там съм се запътила! Предният път в Пещерско ме измъчихаи секциото ми беше песен сравнение с болката и мъките преди това! Не искам и на снимка да го видя! #2gunfire Дори не знам ония доцент дето ме израждаше как се казва , на излизане само едни майни дето не им одарих на всички! Crossing Arms

# 85
  • София
  • Мнения: 2 817
Заглавието май е творение на Хера или на Спасдиди, ами не помня  newsm78
Който  е автора да си признава Whistling

Аз бях, аз бях! Признавам си!  Laughing
Аз пък днес довърших университета и си защитих и специализацията и съм хипер-доволна от себе си! Беба няма да си има неука майка като се роди!  hahaha

# 86
  • Мнения: 2 172
В Окръжна , на там съм се запътила! Предният път в Пещерско ме измъчихаи секциото ми беше песен сравнение с болката и мъките преди това! Не искам и на снимка да го видя! #2gunfire Дори не знам ония доцент дето ме израждаше как се казва , на излизане само едни майни дето не им одарих на всички! Crossing Arms

И аз съм към Окръжна,но ти предполагам, ще си доста преди мен  Grinning
ВМИ и аз не искам да ги чувам  #Cussing out

Ние с Луси бяхме на отворените врати в петък/Окръжна/ и наистина е много приветливо и приятно вътре  Peace

А при кой ходиш на консултации?

# 87
  • Мнения: 0
marley__,Sunny me. радвам се че има и други за майчин дом ,доколкото знам и аз освен нощница и тоалетни принадлежности за мен и комплект за изписване друго не се носи ,но и аз ще питам следващия път.Нощници найстина има там , но аз ще си купя пък каквото стане накрая.Аз съм при Анна Атанасова , вие при кого ходите и мислите да раждате .
Sunny me и аз съм със серклаж и моята доки каза че най вероятно по рано ще родя, няма да е в БГ от 3 до 10 май и каза да стискам като се върне ще ми махне конците и ще чакаме , аз тогава ще съм влязла в 37г..с  така че няма да е проблем за бебка да се роди .Хубаво е че за там нищо няма да купувам голямо улеснение е особено за мен дето пазя леглото цяла бременност.
Благодаря на всички който писаха и споделиха за болките си , успокоихте ме благодаря   bouquet  bouquet Hug

# 88
  • Мнения: 15
Бонбонка, аз дори и комплект за изписване няма да нося - ще оставя мъжът ми да го изпере и изглади, за да е чистичко, и да го донесе направо на изписването. Обачеее дори само тоалетните принадлежности напълниха една голяма чанта, не знам ако трябваше да нося и други неща  Crazy Нощници и аз ще си нося, но миналата година ми се беше наложило да ме приемат спешно за няколко часа и ми дадоха от там - доста симпатични бяха.

При Капка Атанасова съм аз.

# 89
  • Мнения: 4
И аз да се запиша Simple Smile.Много хубава темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт