Слънце грее, дъжд вали - Януарчето прави безброй бели

  • 31 091
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 925
Бърз запис и от мен, че изобщо не ми се пише. Дребния нещо не е добре  ooooh!
П.П. Дани, видях те  Hug

# 16
  • Мнения: 645
3апис и от мен!
Дони  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Като е рекла Мим,  newsm24
Кака ви е отпуск до края на седмицата...Чак ми е терсене Rolling Eyes
Доста отдавна не съм писала като хората - да взема тази вечер да се поправя. Поне да ви ползвам за отдушник Embarassed
Вчера преди обед ми звъни телефона - директорката на яслата. Казвала съм ви, че съм супер доволна откъм отношение и внимание в яслата. Та - притеснили се, че Гого през цялото време лежал и бил унил. Мерили ли му температурата - няма. Притеснили се жените. Помислих, че пак е влязал в неговите състояния от преди Коледа. Хванах се чантичката и да търся на место невроложката от 4-ти километър, при която ме изпратиха от ИСУЛ, а аз все не можех да открия по телефона. Ми то в тая болница много приятно - като паркче...Самата тишина ме депресира...Ако си мислите, че свърших работа - лъжете се. Там една "любезна"леля на регистратурата ме уведоми, че записвания се правели само по телефона...който нико не вдига Confused
Днес в офиса дойде познат шефа, който е психиатър, та ще съдейства, защото проблема трябва да се лекува от рано...Защото и според него проблем има в лека форма...
Прибирам се аз и свеки веднага почна да се изтъква как видиш ли ти тя още преди половин година била забелязала и го водила при нейната лична?!? И тя била поставила тази диагноза. Което няма как да стане, тъй като тя не го е водила - нали си бях вкъщи и все щях да знам...Ама карай - да се изтъква. Поне не отрича наличието на проблем. Нищо, че преди месец дигна скандал на логопедките за единствения път, в който заведе децата. И че съм ги водела само да харча излишни пари.
Нещо определено съм яхнала метлата afwitch
Сега по темата - добре, че изпрах тия дни - сега нека си вАли hahaha А утре ме чака сортиране на играчки и прилежното им скриване, защото след като 4 дни не си ги прибраха и бяха прилежно разхвърляни из 200тате кв.м площ, няма да има играчки Twisted Evil Нет играчки, нет проблемьй.
Натали, а как стои въпроса с командироването на някоя баба например. Моята съквартирантка от студентските години издърпа майка си за детегледачка Simple Smile
Еспа, неблагородно ви завидях за подаръка за рождения ден...При нас уж се очертава подобно нещо за годишнината от сватбата, която е на 6-ти май. Ходи ми се някъде се малко...и все си мисля децата да ги вземаме ли Rolling Eyes От както родих не сме ходили никъде само с мъж ми, като изключим ходене на една сватба в Старосел за една вечер...Почнах да се оглеждам за оферти за море, но мисля, че на фона на кризата малко са се олели откъм цени. И ме карат от тази година да плащам за втори дете. Каво аджеба ще изяде и изпие едно 4 годишно, което ако хапне нещо е цяло събитие...
Ралче, щом Гого се адаптира с яслата, въобще да не ти минава през ум, че Йойо няма да се справи. Още повече, че малките са такива манипулатори.
И се сетих, че не ви дописах продължението на вчерашната одисея в яслата. Баба му да вземе да му пръсне капки з нос, които са за възрастни. Четем после листовката - предизвиквали понякога ленивост...Бил надрусан нашия. Сега се бъзикаме, че почне ли да прави много бели - капки и готово hahaha
Айде много ви здраве сега Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 861
Привет
Бърз запис
утре ще пиша Hug

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 772
Ехоо!
Дони, кажи душо, какви са капките  hahaha
Колкото до свекитата - на моята днес й е тест драйвът. За пръв път от 2г и 1м е детегледачка на Кари. Баба ми замина на лозе и прибягнах до нейните услуги.
Нещо пак се появиха гадни сополи и много ме е страх да не потрети тая гадна болест.
Бубси, да се оправя Дели! Както и останалите болни.
Това е от мен, че ми тече обедната почивка. Нали в нет-а влизаме само в офиц. почивки..А сега новото 20 е, че на работа е забранен Фейс-а.  ooooh!
Хубав ден!

# 20
  • Мнения: 56
Здрасти момичета!
Днес е толкова мрачно при нас, че цялото ми пролетно настроение се изпари. Докато се наканя да изпера и то времето се развали. Сега има да съхнат една седмица. И тези мои бременни неволи не искат и не искат да минават. Тъкмо един ден ми просветне и на другия пак Sick
Сега съм в чуденка как да си организирам деня, максимално благотворно за мен и за малката госпожица, която между другото снощи оповръща килима и сега не знам какво да го прявя, понеже ми е тотално невъзможно да го изчистя собственоръчно.(нали се сещате защо Sick Wink)
 Чак се замислих, дали да не си взема една парочистачка, че да го спася горкото килимче newsm78

Бубс, какво му е на Делян? Дано се оправи бързо!

А, Люби, никакви сополи, стига й толкова на Кари за тази година Naughty

Дони, що въобще го мислиш да ходите някъде с децата. То с деца не е истинска почивка. Има кой да ти ги гледа, я си идете с мъжа като бели хора да си направите кефа.

Щях и на Лорини да пиша за градините при нас. И тук е като при Наталка-кофти условия и много скъпи ясли и градини-около 1000 паунда на месец .Предучилищната и училището, ако са държавни са безплатни. Има прилични, но са в квартали по-отдалечени от центъра, затова и повечето хора с деца се местят .

# 21
  • Мнения: 88
хаха, Монии и Андрей онзи ден отива при Дани на шезлонга и се опитва да го вдигне. На въпроса ми "какво правиш сега?" той небрежно отговаря " Дигна Дани папа" и си надига блузката. Ние с баща му умряхме от смях и той се смути. Обяснявам, че само мама може да го храни и той ме гледа умно. Сигурно е много странно в неговите очи  Mr. Green Един път каза "Дани папа" и ме поглежда към бюста и продължава "това"  Mr. Green
Да се оправят всички болнички! И Андрей ми е с кашлица и много кофти, дере се като магаре и все вечер като си легне!
п.с. Днес Дани прави 4 мес. 7.500 кг. 64 см. Ще става голям мъж!

# 22
  • Мнения: 387
добре, де държавни детски градини няма ли...

# 23
  • Мнения: 3 861
Привет!
Ето сега имам време, та да се разпиша...
На работа съм, но в почивка, а се очертава да имам много работа и много до късно та сега бездействам по този повод.

Еспа, ЧРД на патерица. Бъди жива, здрава и все така позитивна!!!

Дони, честити на Марто от мен на патерички, много здраве и наздраве!

Радостчо, не помня от кога не съм писала, но май не съм ти честитила бременеенето. Леко и безпроблемно да бъде.

Днес се запознах с Преслав и видях Самуела. Монииииии, пупу, да са все така кротки. Преслав е едно неспиращо да бърбори мило и кротко дете, което слуша майка си, боже какво беше това  Rolling Eyes, стои наблизо, не търчи и не дивее, аз мога само да си мечтая за подобен лукс. Моята дивачка в подобна ситуация щеше да е овършала паркинга и да е стигнала до НДК за норматив. Кога ли ще се кротне и тя ?!?

Натали
, много трудно решение ти предстои да вземеш. Идея нямам кое е правилното. Аз съм израснала без родители, гледаше ме баба ми защото майка ми пътуваше много, работеше в чужбина. Определено много ми липсваше.

Луби,
да се оправя Кари

# 24
  • Мнения: 270
Привет и от мен.Дадоха ми още един регион и сега обикалям като луда по цял ден.Сис,чак до Сливен ходя,даже в петък ще съм там Mr. Green.Вечер за нищо почти не ми стига времето,къща ли ,мъж ли,дете ли,отчети Crazy Моето диване заспива все към 00 ч. и иска цялото внимание на земята.Приказва постоянно,даже снощи много се смях,като на въпрос на свеки:"Може ли да дойда тази година с вас на море?",а тя й отговаря с поклащане на глава и свити устнички:Оооооо,не,щото ще ми спукаш лодката" hahaha.Без дневен памперс е вече(Алелуя!Мислях,че никога няма да го махне),въпреки,че понякога идва с топка в гащите,ходейки разкрачена Joy,но поне вече си казва.ПОстоянно се закача и ходи да се запознава с хората и да ги пита как се казват.Бие се с децата и им казва,че са лоши.Умирам от срам.В един магазин продавачката й казва:"Лелее,каква кукличка",а тя я погледа,погледа и й отговори:"Лельо,аз теб ще те ритам!"и се засили и я ритна ooooh! Blush,сраааааам.Оххх,липсва ми майчинството,вече се замислям и аз за второ дете,и по този повод Радостчо,честито!Много се радвам за вас Hug.
Еспа,както и на всички с изминали поводи-честито и много успех и сбъднати мечти!
Натали и аз си мисля,че всички ще страдате от раздялата,но наистина вие си решавате.Аз така се чудя на моя приятелка,която 5 години се боририха за бебе и накрая роди 2 прекрасни близначки и в последствие ги раздели.Една седмица едната е при нея,другата при майка й на 30-тина км.  и в неделя си ги сменят newsm78Супер стресиращо и кофти за тях според мен,нно отстрани е лесно.В крайна сметка всеки сам си решава.
Люби,май много й се насъбра на Карито,дано да не се повтаря.И Йоана във вторник се събуди с 39.9 Crazy,от 3 месеца не беше я хващало нищо,но сега вече е ок.
Дони,и на мен така ми се иска да избягам някъде.Хем ми се иска да е с детето,хем наистина имам нужда от почивка. Tired
Иииии Бубсссссссссссс,здрастиииии!(Както би казал Джоуи Mr. Green) Heart Eyes Hug
Хайде до скив.

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 21:29 от daninceto

# 25
  • София
  • Мнения: 120
хаха, Монии и Андрей онзи ден отива при Дани на шезлонга и се опитва да го вдигне. На въпроса ми "какво правиш сега?" той небрежно отговаря " Дигна Дани папа" и си надига блузката. Ние с баща му умряхме от смях и той се смути. Обяснявам, че само мама може да го храни и той ме гледа умно. Сигурно е много странно в неговите очи  Mr. Green Един път каза "Дани папа" и ме поглежда към бюста и продължава "това"  Mr. Green
Joy Joy JoyМного забавно, особено отстрани погледнато Joy
Да ти е жив и здрав големият мъж HugДа расте много здрав и послушен Hug
Данинче, сигурно ти е много тежко-изморително ми се струва, че и голямо натоварване Simple SmileЧестито за памперсите, много се радвам. това си е голяма новина Peace
Приказва постоянно,даже снощи много се смях,като на въпрос на свеки:"Може ли да дойда тази година с вас на море?",а тя й отговаря с поклащане на глава и свити устнички:Оооооо,не,щото ще ми спукаш лодката" :hahaha[
Joy Joy Joy
Е страшно са забавни тия дребосъци Hug
Еее, Копривке, как ме изпервари-тъкмо щях да се хваля за нашето зпознанство Hug
Да ви я похваля нашата Коприва-бях й поръчала една торта за моя мъж, че утре е рожденник. Обаче задачата й хич не беше проста-едва ли някой е правил постна торта за РД - без яйца, без мляко, нищо животинско.В интерес на истината още не сме я опитали, но на външен вид изглежда превъзходно! Моят любим се е запалил по парапланеризма и затова и тортата е тематична-ама и да искам не мога да ви я опиша-трябва да се види-красота!!! Ще я снимам и ще пусна снимки Grinning
Супер си, Коприв, благодаря ти за старанието, нямам търпение да идва утре  chef bowuu
Дони, кажи душо, какви са капките  hahaha
Сподели, сподели, Дони Joy

# 26
  • Мнения: 925
Ето ме и мен. Голям купон е при нас от понеделник на сам  ooooh! Както всичко си беше наред, и в понеделник на обяд си повърна целия обяд, след това през десет минути повръщане, съответно разстройството не закъсня, после температура  ooooh! ooooh! ooooh! Изперках се  ooooh! Звъннах на доки, каза ми какво да дам, но той повръща всичко. Пак звъннах прати ни при друга лекарка, щото съответно по законите на Мърфи, не беше на смяна, погледнаха го, дадоха лекарства, позакрепих го до вечерта и спря с повръщането и разстройството. И като се почна "Мамооооооо, коремчето болииииии", нон-стоп. После почна да ми казва, че и крачето го боли - дясното  ooooh! И дори като диша, се свиваше от болка в коремчето. Тотално се изперках и по нощите в "Пирогов", щото си помислих, че е апандицит  Tired Прегледаха го, Слава Богу не е  Praynig Вчера пак повръщаше, но постепенно почна да се оправя... Днес вече е доста по-свежичък, е не както си е по принцип, но поне почна да яде и да се заиграва, защото нищо не искаше нито да яде нито да пие два дни  ooooh! Ходихме днес на лекар, потвърди, че се подобрява... Дано да няма вече ексцесии  Praynig
Ей в такива моменти човекъ осъзнава, че няма нищо по-важно от това детето да му е добре  Peace пожелавам го от сърце на всички ви  Hug
Хайде лека и извинявайте, ако съв ви натоварила  Hug

# 27
  • Мнения: 56
Бубс, нали затова сме се събрали- да си споделяме Hug Представям си колко сте се стреснали! Дано бързо се оправя малкият, наистина няма по-важно от това да са ни здрави дечицата!!!

Коприв, Дани, мерси!!!

Дани, ами тя Йоанката направо е малка фурия. Сигурно не скучаете с нея! И мойта госпожица заспива към 00 часа, и знам за какво говориш Peace

Мони, нямам търпение да видя произведението на Копри, че това наистина си е предизвикателство.

Аз както ви разправях сутринта, че ще ходим някъде с малката и като се скомпотясах, цял ден лежах и то милото се върти около мен, носи ми играчки, прави ми прически. Еййй, и кака да станеш не е лесно Simple Smile Много ми е съвестно така да не го изкарам да се наиграе навън детето, но понякога просто не мога.

Стана 23 часа при нас и отиваме да лягаме. Лека Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро!
Вчера с мъжа ми посред нощите се скарахме /той не ми разбира притиснението и нервността от връщането ми на работа след 2, 5 години и все казва- че съм се притеснявала за нищо..../ следствие на което цяла нощ не мигнах и сега гледам като зомби, пих кафе, ама не помогна особено Tired- дано като се прибере довечера да поговорим по-спокойно, че така като сме скарани все едно топка ми е заседнала в гърлото Sad
Данииии- радвам се, че се разписа- много ми липсвахте, ей Heart Eyes- целувам ви с Йоанка, калпазанка Hug, браво за пампата- ние още го борим, и то май с не много голям успех,, в смисъл, ако я сложа на гърнето, ще пишка, ама иначе не си казва, даже и за голямата работа, та засега през деня я караме с памперс-гащички, че са по-лесни за сваляне и вдигане или от тези за плуването, а за навън и за спане си е с пампа- най-кофтито ми е, че аз от другата седмица съм си на работа и ще трябва с бабата да се дооправят със задачата:ooooh:- дано да успеят!
Бубббс- представям си какво ти е било, радвам се, че вече Дели е по-добре Hug, абсолютно права си, че най-важното нещо е детето ти да е здраво!
Люби- дано този път й се размине на милата Кари, че наистина много й се насъбра Praynig
Радостче- ние си купихме комбинирана машина, с перяща функция и парочистачка за Коледа, защото в стаите сме с персийски килими, от тези от времето на соц-а Tired, които задържат адски много прах и мръстоия, но с машината успях да ги изчистя и честно казано се родих, не мислех, че ще светнат така, даже сега казвам на мъжа ми, че аз от моята заплата ще изплащам вноските /че я взехме на изплащане/.
Мони- вие спазвате постите ли или по принцип сте вегетарианци?
Копривка- искрените ми адмирации за чудесата, които твориш с тортите  bouquet
Бейбиблу- браво за бебчо, много добре наддава Laughing
Дони- и аз мисля, че няма лошо да отидете някъде само двамата с мъжа ти. И мерси за успокоението за ЙоЙо.
И накрая да попитам- а в колко стават вашите дребчовци- че моята започна много рано да се буди, сутрин в 7 ч. вече се е събудила и не иска да спи повече.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 613
И да ви ппопитам оше нещо, че тези дни се замислих, въпреки, че още е много рано за това, но като дойде времето, според вас как би било по-добре- да се тръгне на училище септември преди да е навършила 7-те годинки, или на другия септември, когато ще е вече на 7 годинки и 8 месеца Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт