Мнение за Дормикинд..

  • 29 549
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 149
Изписаха ни го днес, но като ви чета..... Sad не знам дали да давам.
Пробвай  Peace Може точно ти да си изключение от всички ни  Hug

# 16
  • Мнения: 284
Давала съм и аз на времето около два-три месеца също не видях голям ефект, но аз давах и Дентокинд и отделно успокоителни чайове на Хип. Може и да имат някакъв ефект, но е слаб,  отделно се чудя на майките как очакват чудеса - това не са приспивателни хапчета. От личен опит вече мога да кажа, че моето дете в 80% от случаите не спеше добре от зъби или колики (дълго време бяхме със запек) така, че и да му дам хапчета за успокояване като го боли нещо няма как да стане  Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 58
Пробвах и не видях никакъв ефект, а според моя класически хомеопат подобен комбиниран продукт е само рекламен трик и вместо да решава проблемите, ги ''забива'' още по-навътре.

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
при нас Дормикинд не помогнаха изобщо за съня и ги спрях. Ентерокинд- също ( п/в колики).

Виж от Дентокинд съм доволна (за зъбите) Peace

# 19
  • Мнения: 107
Според мен не помага, нито Дормикинд , нито всяко едно от серията -кинд.
Но пък има майки, които са доволни  Peace

# 20
  • Мнения: 1 262
Не съм пробвала посочения продукт, но пък останах много доволна от Ентерокинда. Като го пие няма никакви колики макар и да не го давам редовно - стига само да не пропусна вечерта да го дам.
За успокоение засега съм доволна от успокоителния чай на ХУмана "Сладки сънища" - слабичък е, все пак е за бебета, но има ефект. Заспива по-бързо и по-спокойно от него. Ефектът му обаче трае около 2-3 часа и после пак трябва да се даде малко чай, за да заспи. Поне при мен схемата е такава. Снощи примерно бях забравила да му дам Ентерокинд и бебока като взе да реве от 10 до 11, тогава вече му дадох, а след 15-20 минути и чая на ХУмана. Той изпи само няколко глътки и след 5-10 минути се успокои и заспа. НЕ знам благодарение на кой от двата продукта, но се случи.

# 21
  • Мнения: 11 844
Доволна съм от Дентокинд, втора зима давам и Имунокинд, но от Дормикинд никакъв ефект не видях Rolling Eyes.

# 22
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ние имаме голям проблем със зъбите и Марти понякога не спи спокойно. Педито ни изписа Дормикинд, дадох го 2 пъти, не видях ефект и го спрях. Иначе Дентокинд-а е друго нещо, доволна съм от него  Peace

# 23
  • Мнения: 1 103
И Дормикинда и Дентокинда са хомеопатични и трябва да се дават по-продължително,за да имат ефект!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 149
И Дормикинда и Дентокинда са хомеопатични и трябва да се дават по-продължително,за да имат ефект!

Давах го тоя Дормикинд 2 месеца, след което го спрях, защото нямаше никакъв ефект. Това достатъчно продължително ли е?
Прави ми впечатление, че масово Дентокинд-а помага, за разлика от Дормикинд  Thinking

# 25
  • Мнения: 11 844

Прави ми впечатление, че масово Дентокинд-а помага, за разлика от Дормикинд  Thinking

Ами аз съм си мислела дали ако се дават заедно няма да е по-добре, защото често проблема със съня е именно от болки заради зъбки. Но тъй като никъде не съм чела, за употреба едновремнно на двата препарата и не съм посмяла да давам. Въпреки, че са ми се засичали Дентокнд и Имунокинд и съм давала.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 149
Аз давах известно време Дентокинд и Дормикинд заедно (около 2 седмици). Същия резултат (или по-скоро без резултат  Wink ).

# 27
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834

Прави ми впечатление, че масово Дентокинд-а помага, за разлика от Дормикинд  Thinking

Ами аз съм си мислела дали ако се дават заедно няма да е по-добре, защото често проблема със съня е именно от болки заради зъбки. Но тъй като никъде не съм чела, за употреба едновремнно на двата препарата и не съм посмяла да давам. Въпреки, че са ми се засичали Дентокнд и Имунокинд и съм давала.

И аз по тази причина не посмях да дам по-продължително Дормикинд-а. Дентокинд-а го давам след всяко хранене и вечер преди да заспи. Въпреки, че и двете са хомеопатични, не посмях да ги съчетая, защото ми се струва, че ще му дойде в повече  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 798
Може да се каже, че съм доволна. Около годинката дъщеря ми започна да спи адски неспокойно. Опитахме Дормикинд и сънят й се нормализира. Но няма гаранция, че не е било просто период.
И Дормикинда и Дентокинда са хомеопатични и трябва да се дават по-продължително,за да имат ефект!
Ето това е много важен момент.

# 29
  • Мнения: 1 103
Явно при всяко дете се понасят различно!По принцип съм по-доволна от Дентокинда!

Общи условия

Активация на акаунт