ПРЕДСТОИ МИ ИН ВИТРО С ДОНОРСКА ЯИЦЕКЛЕТКА

  • 21 219
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
IVNED, Hug повечето от нас предполагам, а в частност аз самата, не желая да споделям тези подробности тук сред всички четящи Peace предвид проблема при нас ..

Никовете във форумите са за това, ако някой иска да се скрие от света и свободно да споделя. Ако не си дала някъде тук лични данни, си оставаш анонимна Wink

Ако все пак искате да споделите премеждията си и да останете анонимни -винаги можете да си направите друга регистрация.

И все пак това е ЗАБРАНЕНО във форумите БГ-Мамма  Peace

# 16
  • Мнения: 89
Здравей Специална.
Аз лично минах през много пропуски за които съжалявам,но тогава нямаше кои да ме упъти.
Точно по този повод пуснах темата.
Като начало препоръчвам да направи хистероскопия/ако не е правила/,ако се наложи и лапероскопия.След като матката е чиста от вътре и от вън,задължително пробен трансфер...ако има проблем при него да следва хирургическите намеси които ще и препоръчат лекарите/дилатация и др.подобни/.И като последно е желателно да направи и така наречената процедура ИЗКУСТВЕНА МАТКА.Добре е да попита дали могат да се съчетаят някои от процедурите.../дилатация и ИЗКУСТВЕНА МАТКА /.
Много да внимава при избор на болницата,защото по информация от достоверен източник не на всякъде замразяват добре ембрионите и това обрича на провал евентуален ЗЕТ.
Да не се подлъгва от препоръки на болници които ще и осигурят ДЯ в рамките на месец/два,точно те се провалят при замразяването.

# 17
  • Мнения: 414
IVNED, благодаря ти за отговорите.
Проверих в гугъл всичките термини, които си ми написала и си записах. Ще питам в понеделник на прегледа и ще й обясня и на нея като дойде в Събота (ще пътува от порвинцията).
Не разбрах само какво е ЗЕТ и какво имаш в предвид под да внимава в избор на болница и какво общо има това дали ще има яйцеклетки след месец-два с това дали са правилно замразени?  Sad

# 18
  • Мнения: 1 622
Ще следя темата с интерес, а не от любопитство, за да мога да бъда от полза с информация за тези, които я потърсят от мен.
Благодаря ти, IVNED, за темата и отношението!  newsm20   bouquet

# 19
  • Мнения: 89
ЗЕТ- замразен ембриотрансфер.

....да внимава в избор на болница и какво общо има това дали ще има яйцеклетки след месец-два с това дали са правилно замразени?  Sad

Попаднах на постове на момичета които ни насочват към Плевенската болница където непрекъснато се стимулирст донорки и има много ДЯ .
Сигурна съм че са го направили с добри намерения за което съм им много благодарна, но имах и честа да разговарям и с тяхна пациентка която ми каза че ембриоложката и е обяснила че бластоцистите не се размразяват/умират/ и там нямало положителни бременности с ембриони замразени на 5 ден.

Споделих с доки за притесненията ми /и аз имам 3 замразени бластоциста които ще ми връщат след празниците/ и тя ми отговори че не би трябвло да е така и явно във въпросната болница не ги замразяват добре.

# 20
  • Мнения: 89
Здравейте момичета,замразения трансфер ми е на 26.04...стискайте ми палци.

# 21
  • Мнения: 414
Ще стискам!
Успех!
 Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Благодаря ви за стиснатите палчета.Ама не знам какво да ви кажа.Надеждата ми е съвсем малка.Трансфера ми беше с упойка /матката ми е малко проблемна/и веднага след него прокървях за два дена.Попитах доки що така и тя ми отговори  че кръвта не е от матката ами от шийката тъй като  е била защипана.Миналия месец правих дилатация и си мислех че след нея би трябвало всичко да е на ред newsm78.Имам чувството че ако не са лекарствата ще ми дойде всеки момент Cry,а що се отнася до замразените ембриони имат 6+ и трите бластоциста са се размразили 100 процента,ембриолога каза че замразяването изобщо не им е повлияло...ЕМБРИОНИ -БЕТОН,
лигавицата беше 11мм.Общо взето добри показатели....дано,дано наистина трансфера да е минал добре и онова гадното омразно червено не е развалило бебетата.Теста ми е на 05.05 

# 24
  • Мнения: 4 737
Здравейте момичета.Благодаря ви за стиснатите палчета.Ама не знам какво да ви кажа.Надеждата ми е съвсем малка.Трансфера ми беше с упойка /матката ми е малко проблемна/и веднага след него прокървях за два дена.Попитах доки що така и тя ми отговори  че кръвта не е от матката ами от шийката тъй като  е била защипана.Миналия месец правих дилатация и си мислех че след нея би трябвало всичко да е на ред newsm78.Имам чувството че ако не са лекарствата ще ми дойде всеки момент Cry,а що се отнася до замразените ембриони имат 6+ и трите бластоциста са се размразили 100 процента,ембриолога каза че замразяването изобщо не им е повлияло...ЕМБРИОНИ -БЕТОН,
лигавицата беше 11мм.Общо взето добри показатели....дано,дано наистина трансфера да е минал добре и онова гадното омразно червено не е развалило бебетата.Теста ми е на 05.05 

 IVNED  Hug имай вяра! Бог с теб!  Peace Стискаме палчетата!  Hug

# 25
  • Мнения: 414
 IVNED Heart Eyes ВЯРВАЙ! СТИСКАМЕ ТИ ПАЛЦИ!  Peace

# 26
  • Мнения: 89
Здравейте момичета.Отдавна не съм писала ...беше ми гадно...сещате се защо...неуспешен опит.
И сега какво -да продължавам ли,да започвам ли да свиквам с мисълта че може би никога няма да имам дете...Главата ми ще се пръсна и от ден на ден губя все повече надежда. smile3515 smile3518 smile3518

# 27
  • Мнения: 4 737
Здравейте момичета.Отдавна не съм писала ...беше ми гадно...сещате се защо...неуспешен опит.
И сега какво -да продължавам ли,да започвам ли да свиквам с мисълта че може би никога няма да имам дете...Главата ми ще се пръсна и от ден на ден губя все повече надежда. smile3515 smile3518 smile3518

 IVNED   Hug съжалявам да го прочета ... Но почини си сега или още известно време (колкото искаш ти самата) поразмисли и смело напред! Peace
 Никога и за нищо на света не се отказвай от мечтата си!  Peace Мечтата за дете за твое собствено дете е реална и много истинска и нужна ... всички сме с теб и ще те подкрепяме, както и с каквото можем Hug! Аз лично съм насреща за помощ!  Peace
В коя клиника си ти? Ако искаш сподели и на ЛС, както предпочиташ така направи и ако искаш, разбира се! Много успех ти пожелавам и ще стане, няма начин да не стане, няма невъзможни неща, нали знаеш Wink

# 28
  • Мнения: 636
Цитат
сега какво -да продължавам ли,да започвам ли да свиквам с мисълта че може би никога няма да имам дете...Главата ми ще се пръсна и от ден на ден губя все повече надежда. smile3515 smile3518 smile3518

 IVNED   Hug съжалявам да го прочета ... Но почини си сега или още известно време (колкото искаш ти самата) поразмисли и смело напред! Peace
 Никога и за нищо на света не се отказвай от мечтата си!  Peace Мечтата за дете за твое собствено дете е реална и много истинска и нужна ... всички сме с теб и ще те подкрепяме, както и с каквото можем Hug! Аз лично съм насреща за помощ!  Peace
В коя клиника си ти? Ако искаш сподели и на ЛС, както предпочиташ така направи и ако искаш, разбира се! Много успех ти пожелавам и ще стане, няма начин да не стане, няма невъзможни неща, нали знаеш Wink
Не се предавай, IVNED. Гледай само напред, ще стане.......
Цитат

# 29
  • Мнения: 51
 Здравейте, момичета! И аз съм се запътила по тази пътечка.Наесен-ще опитам да имам свое детенце с ДЯ.Колкото повече наближава, толкова по-притеснено и тъжно ми става.Но... няма как-ще се борим.
 Много рядко пиша, повече чета темите, но сега реших да дам кураж на IVNED. Горе главата, мила!Поплачи си-човешко е-мъничко олеква, а след това събери сили и се бори!Дано Господ е с теб и ти помогне да сбъднеш мечтата си!От мен Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт