Бременност чрез донорство на яйцеклетки - ин витро

  • 495
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Добро утро на всички!

Искам да ви разкажа за моята голяма загриженост днес, аз съм на 35 години и вече съм направила 3 ин витро, но всички те се провалиха. С партньора ми се опитваме да не се отказваме, затова решихме да направим донорство на яйцеклекти. Ходих в повече от една клиника, за да получа информация, докато не намерихме клиниката Тракия. Започнах с тестовете и сега ми казаха, че няма местни донори, но работят с чуждестранна клиника, която има собствена банка за яйцеклетки. Оттук нататък става интересно, защото според моите фенотипни предпочитания (цвят на косата, кръвна група, еднаква с моята и тази на партньора ми), намерихме идеалния донор! Притеснено ми беше, че тя можа да не прилича на нас... Клиниката извършва целия процес с банката много бързо!
За разлика от много други клиники, тук новото беше, че яйцеклетките на донора бяха витрифицирани, така че не се налагаше да чакаме нищо. От оплождането на 8 яйцеклетки бяха извлечени 5 и ми бяха прехвърлени 2 бластоцисти с добро качество. И воала, една от тях се оказа моето малко детенце, което е на път, бременна съм в 36-ата седмица! Grinning Много съм щастлива и ви препоръчвам, ако искате да сбъднете мечтата си, да се свържете с клиниката за повече информация...Знам, че процесът е сложен, но те ще ви помогнат много.

Ще очаквам вашите коментарии, и дали сте чували за подобни процедури.
Лек ден!

# 1
  • София
  • Мнения: 13 143
Има цяла тема по въпроса:
https://www.bg-mamma.com/?topic=827920

Общи условия

Активация на акаунт