И на мен нещо ми става!!? - зацапване на 23-ти ден

  • 3 674
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
pepinka , а при теб еднократно ли беше това зацапване? Защото аз днес пак имах сякаш като капчица, ама много странно  Embarassed , не ми се е случвало не е М - 100%

# 16
  • Мнения: 50
Dendy, спомням си, че беше неделя вечер и след доста физическо натоварване видях малко кафеникаво течение върху бикините. Притесних се разбира се, писах във форума и хората ми отговориха какво може да е. Аз без да се колебая направих тест /мисля, че беше на следващата сутрин/ и той беше +. Зацапването беше еднократно. Преди няколко дни имах пак едно кафеникаво течение и веднага отидох на лекар, но чак днес ме видяха на ехограф. И познайте каква беше изненадата/ на лентичката отдолу/. Бебчетата са две. Ей на това му се казва чудо!!!
Мила Денди, дано да е това, което искаш, но вземи си направи един тест...нищо не губиш/най-много 2-3 лв/. Стискам ти палци причината  да е бебче.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ехааааа честито   bouquet А в рода имате ли близнаци...кажи подробности...ох много се радвам Hug
Искам и аз Blush

# 18
  • Мнения: 1 029
Пепинка,Честито!Много,много се радвам за теб!Желая ти лека бременност и здрави бебчета!Успех,миличка!
 Tada smile3535  animal085 newsm57 kyllmg newsm18 twin_neutral
Денди,дано и ти имаш хубави новини. Wink

# 19
  • Мнения: 50
Много ви благодаря мили момичета.
Хера не съм чула в рода ни да има близнаци и затова новината направо ме втрещи. Като ме гледах на ехографа аз гледах изражението на лекарката за да разбера дали има проблем с бебето, а тя мълчеше доста време, което много ме изнервяше. И накрая като каза, че са две щях да припадна. Няколко часа не можех да повярвам, въпреки че ги видях и двете как правят някакви движения. Наистина много се вълнуваме всички в семейството. Толкова много искахме и чакахме бебче, а те двечки наведнъж!!! Направо е супер. Пожелавам да изпитате такова щастие. Всички ние заслужаваме това/е, ако искате  не е задължително да са две, но пък защо не/. Прегръщам ви, обичам ви и ви чакам в мамешкия форум. Hug

# 20
  • Мнения: 3 010
Мамееее, душички малки. Ах много хубава новина, много се радвам, аз също искам близнаци. Честито мила, то това си е направо за втора радост, след 2-те чертички.

# 21
  • Мнения: 902
Pepinka,честито!Толкова е хубаво това,което ти се е случило.Бъди жива и здрава и нека това е една лека и спокойна бременност.Честито ЧУДО!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 90
преди 7години около 20 ден на цикъла и при мен се получи така тогава не бях го планирала и дори не ми направи силно впечатление помислих че е много кратък цикъл но следващия ми дойде след около 12месеца пожелавам подобно и на теб Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 2 406
Ейййй супер, пепинка, честито!   bouquet

Какво ли не бих дала за близначета. Това е невероятно! Да си имаш бебче е чудо, а това е... абе нямам думи. Честито пак.  Hug

# 24
  • Мнения: 806
Пепинка,ЧЕСТИТО и от мен.  bouquet
Желая ти лека и безпроблемна бремености здрави и красиви бебчета.
Много се радвам за теб, дано да повлечеш крак и за нас.
Толкова много искам и ние да си имаме близначета/ а в рода ни се падат едновременно и от двете страни, макар че аз знам че се предава от мъжка страна/
Денди,успех,дано и ти да ни се похвалиш скоро. Hug

# 25
  • Мнения: 2 120
Леле, колко хубаво, ама това е направо изненада, Пепинка. Разкажи малкао подробности.
Денди, мисля, че е имплантационно зацапване и скоро ще се похвалиш. Joy

# 26
  • Мнения: 3 010
Денди, мисля, че е имплантационно зацапване и скоро ще се похвалиш. Joy

Дара, не съм сигурна в това, по сред нощ не можах да се сдържа си направих тест и естествено, че е отрицателен, почувствах се като тъпачка, как съм могла да си помисля обратното.  Sad

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дара, не съм сигурна в това, по сред нощ не можах да се сдържа си направих тест и естествено, че е отрицателен, почувствах се като тъпачка, как съм могла да си помисля обратното.  Sad
Стига де...такива думи да не чувам Naughty тъпачка Naughty И защо да не мечтаеш...толкова се бориш. Денди ще успеем Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 067
Дара, не съм сигурна в това, по сред нощ не можах да се сдържа си направих тест и естествено, че е отрицателен, почувствах се като тъпачка, как съм могла да си помисля обратното.  Sad

Денди, ако не ти дойде скоро направи пак тест... аз така в началото имах отрицателен, а бях бременна... това било заради ниското ново на хормона...чак след 10 дена повторих и беше вече с 2 черти. 
В началото като мислех че не съм бременна пих едни хапчета, дето са противопоказни, и даже подозирам, че за това бебето не успя да се задържи много много...

# 29
  • Мнения: 2 123
ДЕНДИ,
рано е още мила. Преди няколкодни ако е била имплантацията, то тепърва щ есе увеличава нивото на хормона. И, мила, следващия тест го направи все пак с първа сутрешна урина.
И на мен така мие посазвал 1 черта тестът, а след 2 дни - 2 черти. \просто още мъничко търпение!

Общи условия

Активация на акаунт