Пролетта наближава и среща с АПРИЛче обещава! - Тема 19

  • 24 086
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 440
На нашето изписване бяхме аз, ММ, двете баби, дядото и сестра ми. После от родилния дойдоха до майка ми (защото там се подвизавах няколко месеца Crazy) и обсъдихме кой какво смята да прави...кога ще идват да ни виждат, имам ли нужда от нещо и след 40мин. по живо по здраво. Да ви кажа никой с нищо не ме е притеснявал, нито се вряха в бебето...освен това те ще са в едната стая, бебето в другата Peace А деца и племенници (освен каката) - по-далеч Naughty

# 46
  • Мнения: 3
Много хубави новини през тези слънчеви дни Simple Smile

Честити бебоци на Надето, Лени и Ира. Бързо да наддават и скоро да радват мамите си в къщи newsm07

Честит Рожден ден на мама Иви  bouquet 30 е една прекрасна възраст. Поне за мен е така, понеже ми се случи най - хубавото нещо през тази година Grinning

Една мама беше пуснала линк за спално бельо Таc. Харесах си от там един комплект, но не искам да го взема без да съм го пипнала поне. Някой има ли представа къде може да се видят на живо?

# 47
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Честит рожден ден на мама Иви!
За изписването и аз имам племенница на 5годинки , която не спира да пита кога ще родя вече бебетата.Но в момента тя не е голямата опасност, а аз която съм все още болна.Мисля че ми падна тапата, но нямам други признаци за раждане.Обзела ме е паника че не съм подготвена достатъчно, но мисълта за бебчетата ме разтапя.Напоследък съм станала доста емоционална.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 12
Честита нова темичка- много е слънчева, благодаря, Диди! Да я наълним само с хубави новини!!!

Честити рожбички на всички родили!! Да са здравички и усминати и да радват мама и тати! Толкова се развълнувах като четох последните хубави новини!! Момичета, наближава вече моментът Simple SmileSimple Smile Става все по-вълнуващо очакването! Heart Eyes

Иначе за изписването и аз съм доста притеснена- много приятели и роднини се гласят да идват у нас след болницата. Хайде бабите и дядовците- добре, ама имам навалица и от прабаби, лели и тн. Май наистина трябва да сме по- категорични в желанието си да се настроим първо с ММ и новия член на семейството. И без това ще сме шашнати Simple Smile , аз с операция и тн. ще видим.

Пожелавам слънчев ден на всички !  bouquet

# 49
  • sofia
  • Мнения: 66
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile
Честити бебоци на Надето, Лени и Ира!

И мен вече много ми се ражда, много се надявам да се появи на 19.03, но кой знае  Rolling Eyes
Синоптиците пак объркаха времето  Joy та приятен слънчев ден на всички!

# 50
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Mama Ivy , да ти кажа и тук - Честит Рожден Ден!    bouquet  nbirthday   party023

IRA2, честито бебе Давид, много радост да ти носи!   smile3525 newsm07 baloni

Диди, прекрасна, свежа, пролетна темичка!   bouquet

Аз предупредих бабите да не идват в болницата, само до тях ще ми е, те ми заявиха, че щели да ме чакат вкъщи- така се правело, бащата ходел да вземе майката с бебето от болницата, а родата се събирала да ги посреща вкъщи. Веднага повиших тон, аз няма да знам къде се намирам, а ще събирам хиляда роднини да показвам бебе. Дано да съм била достатъчно респектираща и никой да не ми се изтупка в дена на изписването!  Laughing

blumence
, стискам палци всичко да е наред!

big mamma , да, с дунапрен и найлон е вътре, доколкото усещам на допир, не съм го купувала аз обаче, а леля ми, знам, че тя ми поръчва от разни сайтове и оттам им гледа имената кое какво е, тя иначе няма деца и идея си няма от бебешки термини  Laughing . Та това в сайта се е водило протектор за количка, наистина е малко, а тя ще ми поръча и протектор за матрак, който изглеждал по същия начин, само че по-голям размер.

sonita , и в Испания, поне където аз живеех, беше така, изписваха родилката с  бебето в деня след раждането, в къщите никой не си събува обувките и от първите дни започват да се изреждат роднини и приятели да го гледат и те си го намират за нормално.

# 51
  • Мнения: 1 574
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА ,свежа и прекрасна както винаги!
докато изляза и вляза отново в форума още едно бебе се е родило .
Честито мъжленце на Ира ,да е жив и здрав Давид  Heart Eyes,много да ви слуша и радва .
Времето в Русе е супер от сутринта  Grinning,този път болки имам ,но си излязох 2 часа се разходих и по задачи,съчетах ги  Wink.
Милички Април ки бебе валежа почна Joy ,много се вълнувам ,така искам да си гушна момченцето вече Praynig,нямам търпение Heart Eyes.

# 52
  • Мнения: 31
Здравейте,много хубава тема Диди Simple Smile
 Честити бебчета на Лени и Ира,да са ви живи и здрави !
Момичета,днес се качих на кантара и почти се ужасих.Уж допреди месец си бях в нормите,сега +20 кг!!!!!Как ще се свалят,не знам!

# 53
  • Мнения: 4
Чудесна нова темичка!
ДА я напълним с много бебенца!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 237
asq81-лятото в Морската или някой парк.. Не си виждам китообразната снага на фитнес.

# 55
  • Мнения: 710
Цитат
big mamma , да, с дунапрен и найлон е вътре, доколкото усещам на допир, не съм го купувала аз обаче, а леля ми, знам, че тя ми поръчва от разни сайтове и оттам им гледа имената кое какво е, тя иначе няма деца и идея си няма от бебешки термини   . Та това в сайта се е водило протектор за количка, наистина е малко, а тя ще ми поръча и протектор за матрак, който изглеждал по същия начин, само че по-голям размер.

Ако ще изглежда по същия начин тогава не е за матрак.А за легло.Тоест отгоре върху чаршафа,те са с различни размери също.А целта на протектора е да запазиш матрака от петна.Това шушка,другото не.Когато почне детето да се върти ще се събужда както и ти.

# 56
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ами дори да е предназначен за друго,аз ще го ползвам с такава цел, мисля че найлона вътре така или иначе ще предпази матрака да се изцапа с нещо, ако не беше ми го купила леля ми, нямаше да слагам нищо сигурно  Grinning . А поне засега не шушка, като го пипам. Ако обаче впоследствие се окаже, че събужда бебето, ще го махна.

А, момичета, сетих се да питам - от болницата където ще раждам преди в списъка им присъстваше стерилен лигнин, сега обаче преправено на нагънат лигнин, та предполагам този, който съм го купила, трябва да си го нагъна предварително у нас. Та има ли някакава специална технология, по която да става това  Laughing ?

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 13:34 от Rois

# 57
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен в пролетната тема!!!

Аз си купих протектор за матрак, който от лицевата страна е хавлиеен плат, а от другата е като мушама но по дебеличко и не шуми. Хареса ми, даже мисля да го изпера тази събота на ръка и да се приключва с това пране и гладене и че ми писна Simple Smile. Напоследък само това правя, а понеже не сме сглобили и леглото и в някакви чанти ги слагам и то няма място.
Мислим с ММ да сглобим леглото в неделя, ама знам ли. Като се знаем какви сме си като сме двамцата, нищо няма да направим, особено както и събота и работен ден.

Днес почнах да си глася чантата за родилното. Тя нали лекарката ми каза, че до края на март няма да родя и аз хич не се тревожа. Май ММ е по разтревожен от мен Simple Smile

Иначе на мен все по тежичко ми става Simple Smile

Поздрави

# 58
  • Мнения: 22
За чаршафите ТАЧ аз имам два комплекта спално бельо на тази фирма и съм много доволна купих ги от Турция. В София има в един магазин на Ботев като тръгнеш от Македония към Петте кьошета по левия тротоар, в Скай сити в края на Витошка към Южен парк има един базар на два етажа магазина е на първия, слиза се по стълби все едно под тротоара.Имат страхотни модели и видях, че в Скай сити даже са заредили от новата колекция. Комплект чаршафи беше около 60 лв. ако не греша, има и страхотни хавлии.

# 59
  • Мнения: 710
Ами дори да е предназначен за друго,аз ще го ползвам с такава цел, мисля че найлона вътре така или иначе ще предпази матрака да се изцапа с нещо, ако не беше ми го купила леля ми, нямаше да слагам нищо сигурно  Grinning . А поне засега не шушка, като го пипам. Ако обаче впоследствие се окаже, че събужда бебето, ще го махна.

А, момичета, сетих се да питам - от болницата където ще раждам преди в списъка им присъстваше стерилен лигнин, сега обаче преправено на нагънат лигнин, та предполагам този, който съм го купила, трябва да си го нагъна предварително у нас. Та има ли някакава специална технология, по която да става това  Laughing ?
Ами да, ще го ползваш и аз ги ползвам,но при мен след няколко пранета почнаха да пропускат и затова ги ползвам само при смяна на памперс и пудрене.
А за легнина правиш ги във вид на превръзки,няколко по дебели и по-дълги за първите дни и после по тънки.Няма определена технология.Успех,моите предварително ги направих.

Общи условия

Активация на акаунт