Юлчета 2008 (Тема 145)

  • 65 060
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 553
Благодаря Ви, момичета !  Hug
На мен 3 сестри ми звучи, като приказка  Heart Eyes Но и да се окаже момче, пак ще си ми е приказка  Heart Eyes

Ние не сме приети в градина Sad Направо се чувствам ужасно. Директорката твърди, че досега не са имали случай на дете с по-голяма сестра/брат в същата градина, което да не е прието ... Дано на второто класиране да има някаква промяна ...
Честито на всички приети !

# 421
  • Мнения: 690
Честита дъщеричка, Нинче! Наистина е като приказка - 3 сестри. НБМ, честит юнак на теб! Дени ще си има чудесна компания жз.

Момичета не мога да не споделя. Николета е приета в детската градина в квартала. Кети, може ли да кажеш как са учителките? На Маги как й понася?

# 422
  • Мнения: 142
Купа, много хубав разказ! Въпреки че не е минало напълно според твоите желания и очаквания, пак е минало добре  Hug
Нели, Воистина Воскресе! easter
Да се бяхте обърнали към мъжа на Нинчето Mr. Green Там изглежда  грешки няма  Joy
Joy
Живи и здрави да са дечицата, пък пола си е Божа работа Simple Smile)

Сами не е приет, отново Tired Направо вече не знам. Писна ми от всичко!


# 423
  • София
  • Мнения: 1 946
Хаха, Кети и мен ме разсмя! Както каза аелия, живи и здрави да са  Hug

Яна е приета на градина, благодарени на точката за това, че посещава ясла.  Simple Smile

# 424
  • София
  • Мнения: 334
Честит празник на труда! Simple Smile Много го обичам - хем празнуваш, че се трудиш, хем мързелуваш, официален почивен ден си е  Mr. Green

И Дари е приета в една ЦДГ - не е в квартала, но само там имаше висок шанс да влезе. Ще я взимаме/караме с колата и това е. Дано случи на кадърни и добри учители там.
Стискам палци на следващите класирания за неприетите!

Нинче, такива хубави момиченца си имате, че си се полагаше още едно да сътворите  Mr. Green

Да се бяхте обърнали към мъжа на Нинчето Mr. Green Там изглежда  грешки няма  Joy (...)
hahaha
Вече официално честито на Инка Simple Smile Ще е весело с двама малки мъже Simple Smile

# 425
  • Мнения: 219
Нинче, няма как - увеличавате красотата на света:)
Инка, чудесна новина:)

А с тези празници на мен вече взе да ми омръзва. В Шумен май месец е претъпкан с най-различни културни събития и на нас ни се полага да работим. А когато децата са през два-три дни в почивка от 4 е направо невъзможно да ги организираш. Момчил като първокласник реално ще учи този месец седмица и половина. Матурите за големите също са неучебни дни.

Аеля, това е трагично. Какво ще правите, в друга градина ще опитвате ли? Или няма никакъв шанс Sad

# 426
  • Мнения: 1 427
много се радвам като чета за новините за новите бременни в темичката  Heart Eyes
 Hug много неприятно за тези, които не са приети в градина. имате ли някакви други опции - сигурно частни градини? във варна чакаме томболата на 31 май  Laughing при нас нали на тото ги разиграват местата. но аз нещо позагубих интерес, понеже имаме други планове, но ще видим...
има ли такива, които още не акат на гърне? лора категорично отказва, а с пиша няма проблем - мн. рядко се изпуска. но с акането вече не знам какво да правя  Confused

# 427
  • Мнения: 185
Честит празник!

Честито на всички, които са приети на ДГ, на останалите - стискам палци на следващото класиране да имате повече късмет  Hug

Гнидка, ние също се мъчим с тоя нощен памперс  Confused И при нас важи това за течностите, но дори и към 5 ако пие сока си (че пием фреш всеки ден), ако не се събуди навреме се напишква, ако го пие по-раничко е суха. Ще видим кога ще успеея да го махна, надявам се да е скоро  Praynig

# 428
  • Мнения: 479
Купа, много е досадна и трудна тая борба с ограничаването на течности вечер. Специално при Катето, която е вечно жадна и никога гладна  Tired Но толкова са ми опротивявам тия памперси, че няма връщане назад, ще се пере.
Например - изпишвам я в 12, преди да си легна. Будя се към 3 да я изпишам отново и вече е напикана и изтинала, ама си спи.

# 429
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
На Дени също не сме махнали нощния памперс още, скоро не виждам как ще стане. През деня няма издънки, но вечер пие задължително някаква течност, иначе не заспива, съответно през нощта пишка доста. Ще чакам лятото и ще пробвам.

# 430
  • Мнения: 479
Е, аз ако бях бременна или с малко дете, хич нямаше да се напъвам  Laughing

# 431
  • Мнения: 222
и ние сме с нощен памперс, доста често е сух, и не знам кога да го махна, пие много чай и не ми се иска да го лишавам от това удоволствие (за него), необходимост (за мен - че какви ли не неща му пробутвам с него  Mr. Green)

# 432
  • Мнения: 324
Днес цял ден пиша постове и ги трия  Tired, накрая реших да оставя единственото положително нещо, което ми се случва в момента – вече официално Михаил ще става батко. Още не може да осъзнае какво точно се случва – в петък бях на преглед(Мишо беше с мен, че нямаше на кого да го оставя), показвахме му бебето на екрана, а той милия през цялото време оглеждаше обстойно кабинета и търсеше да види бебе  hahaha

Нинче, честита ти девойка!
Инка, НБМ, на вас честити младежи!
Нещо не ми харесва тази еднополова тенденция, но ако се налага ще се присъединя и аз  Wink
Надявам си се все още да е мома, но и мъж да е, няма да го върна. Само да е живо и здраво  Praynig

# 433
  • Мнения: 690
Фио, честито! Живо и здраво бебче ти пожелавам.

Николета поиска да й слагам лак за нокти, защото в яслата  (забележете яслата) имало деца с лак за нокти.  Crazy Обясних й, че лак си слагат само майките.

Започнахме да събираме документите за градина - оказва се нелека задача. Личната лекарка има много здравни книжки и паспорти да пише и може нашите да станат другата седмица. Ако ще помогне на други мами тук - служебната бележка за месторабота трябва да съдържа следните данни: изх. №, мокър печат с подпис и ЕИК на работодателя.

# 434
  • Мнения: 17
Фио,честито Hug Лека бременност и здраво бебе.Не се тревожи за нищо-радвай се на бремеността си,всичко си идва на мястото в крайна сметка...

И ние сме с памперс през нощта и през деня като спи.Почти винаги е сух и се надявам да го махнем скоро.Направо се чудя аз ли нещо не направих както трябва,та при Бора е толкова различно,кака му на година и 2 месеца беше приключила с всякакви памперси-ама тогава(преди 100 години) и памперса си беше направо лукс де  Laughing...

Общи условия

Активация на акаунт