Контракции, оргазъм?!

  • 53 141
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 865
Ами, първо ми обясни, че задържам в себе си енергия неправейки секс, после ми припомни, че след като роди, в мозъка на жената се отделя окситоцин, който намалява либидото и майката не желае да прави секс. И накрая ме избъзика, че за това мъжете си хващали любовници.

Ама аз опитвах, ала ме боли. Боли ме дори като си поставям утрогестан  newsm78

# 16
  • Мнения: 54 425
Благодаря ти ! Hug
Стана ми любопитно как така при рискова бременност се препоръчва секс .
Аз също имах контракции от 15-16 седмица , безболезнени , в резултат на което ми се изглади напълно шийката ( в седми месец ) и секса ми беше забранен .
Но понякога сънувах и пак получавах оргазъм ...
Въпреки многото лекарства и пазенето , детето ми се роди в 28 г.с.
Ако бях правила секс, не знам какво щеше да стане .
Та не ми е много убедителна тази теория , съдейки по себе си . ooooh!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 729
Стана ми интересна темата Grinning

Първо към авторката - смятам при една нормална бременност си е съвсем в реда на нещата да правите секс и не мисля, че е необходимо да се ограничавате:)

НООО...но моята е ненормална Laughing така че съм на сухо от много време:)  но когато сънувам, че правя секс и получавам оргазъм се събуждам с контракция Laughing  отначало си мислих, че си въобразям или че е съвпадение, но не би, истина е   Joy

# 18
  • Мнения: 133
Здравейте момичета,
сега съм на легло с болезнени контракции- не, че в момента имам, но благодарение на лекарства, хранене с храни богати на магнезии, пиене на вода и др.правила.\
Д-ра ми е  забранил да правя секс, и мисля, че удоволствието е основната причина да стигна до тук.
1-вия път когато получих контракция беше след оргазъм - толкова много ме заболя,че не можех да стана 20мин. от болка. Жалко, че тогава не можах да се усетя, че честите .... са една от причините са болезнените контракции.
И аз като вас сънувам еротични сънища- само, че познайте- и в тях д-ра не ми дава да правя секс. Кофти а #Crazy

# 19
  • Мнения: 494
nepoznatata, в кой месец си?
темата наистина е интересна. и съм сигурна, че всички си задаме въпроса дали и кога е разрешено да се прави секс, но много момичета се притесняват да питат...  Thinking
още повече, че не е задължително да си доставяме удоволствие единствено чрез секс, но и другите методи са не по-малко рискови  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 865
Струва ми се, че и чрез "другите по - малко рискови методи", когато става въпрос за удоволствие, матката ще контрахира. Аз стигам до извода, че при всеки е различно.

# 21
  • Мнения: 494
KiaraTiara, това имах предвид и аз. Признавам си, че преди да спонелиш не го знах. За дразненето на гърдите и окситоцина - ясно.  Tired
Затова си мисля, че е полесна темичката...

# 22
  • Мнения: 133
Birenka навършени 5 календари или 6 лунарни- абе 24 г.с. Grinning

Оргазмът е по-опасен, а не вида секс. Във втория месец ми беше прокървяло малко и бяха ми забранили секса, и аз си казах голяма работа-има и други методи да се заиграваме с мужу, обаче уви.. Докторите не ти обясняват, че не точно секса е проблем за контракциите. Самия полов акт е по-опасен ако имаш разкритие или мека шийка.

# 23
  • Мнения: 54 425
Струва ми се, че и чрез "другите по - малко рискови методи", когато става въпрос за удоволствие, матката ще контрахира. Аз стигам до извода, че при всеки е различно.

Ами то това е проблемът - че контракциите се засилват след оргазъм .

# 24
  • Мнения: 235
Аз в последната седмица от бременността ми се бях побъркала... с мъжа ми имахме полови контакти от... всякакъв вид (един с друг, разбира се  Mr. Green ), по поне 2-3 оргазма на ден с определена цел (не съм маниачка, просто исках да предизвикам раждане), но уви - въпреки старанието ми, нищо не се получи, че даже и преносих и ми предизвикаха раждане  Crazy

# 25
  • Мнения: 54
Имах контракции и секса ми беше забранен Sad и да -след оргазъм и Магнезия не помагаше. При поредния такъв момент спрях секса да самото раждане.
По повод възможността за изневяра-причини за изневяра много и ако накой мъж иска ще го направи-липсата на секс няколко месеца не е убила никога,а и все пак това дете е и негово.

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, аз съм в 4 към 5-а г.с. и откакто разбрахме, не сме правили нищо, за да не рискуваме. Само че, докато сънувах получих оргазъм и след него за около минута ми стана дискомфортно ниско долу, усещането беше нещо като ПМС... след това нямаше проблеми - болката престана, нямаше  прокървяване. Притесних се обаче дали плода е добре и не съм му навредила.

Общи условия

Активация на акаунт