ПЪРВИ КЛАС - епизод 22

  • 30 990
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 732
Успех на всички дечица днес на състезанието .Моята мома е станала от 7 часа -гледа филмче .
Чака с нетърпение да тръгва .На мен ми е свит стомаха за нея незнам .Аз обаче съм на работа и ще чакам инфо по телефона .Дано се справи .Много зависи какви зад ще дадат -някой ги решава без проблем други пък ги гледа умно Wink.
Хайде лек ден на всички!

# 736
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Днес е Лазаровден.  Ще имаме ли малки лазарки  Simple Smile В къщи пеем от вчера Лаленце се люлее и Боряно Борянке. Grinning

 Успех на състезателите. Това състезание е по трудничко от досегашните,но пък е и по интересно. Важното е,че децата имат желание да участват.
  Днес в Русе,в 11 часа в парка ще има състезание по ориентиране.
 И следващо предизвикателсктво -  Великденско състезание по ИТ - организира ЦУТНТ-Русе - 4 лв. срок 19.04.2011 тема: "Пролетна приказка" - рисунка с Paint и тест.

# 737
  • Мнения: 2 474
Успех на наборчетата днес! Hug
Днес е нашият мач,а набора трепери и се чуди как да изклинчи.Голяма отговорност е да си вратар. Laughing

# 738
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 deyzi, успех на вратаря и да не пропусне и пиле да прехвръкне през вратата му. Светослав искаше да идва да го гледа, ама айде друт път.  Grinning

# 739
  • София
  • Мнения: 7 673
Дейз, успех на нашето вратарче.
Успех и на математиците. На моя много не му се ходеше, ама тръгна с татко си. Ние ще се гушкаме с Ради.  Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 249
Здравейте! Успех на децата, които ще участават в математическото състезание! Моята госпожица тръгна с малко нежелание. Ние мислехме да не участва, но госпожата беше изброила деца които задължително да присъстват- и тя е между тях. За останалите деца е по желание.
Не очаквам да се представи добре, но поне да свиква с подобни участия.
deyzi, успех на вратаря! Дано да остане доволен от участието си! Peace
Лек ден на всички!

# 741
  • Мнения: 4 116
Eй, няма ли желаещи да пускат нова тема  Grinning
Дейзи, успех на вратаря! Много си е отговорно да си вратар, право е детето да се притеснява. И моя малкия е вратар  Grinning Другия месец сме на турнир, дано да опази честта на отбора.
Ние се върнахме преди малко от математическото. Нямам представа как се е справил, не се сетих да му кажа да си препише отговорите и сега като излязат задачите да ги сверим. Но пък госпожата, която ги пази, му прегледала работата и казала, че  е добре  Laughing Но нямало червено ... викам му, как ще има, те после се проверяват, сега само е хвърлила едно око жената.

А, и на отиване към училището да ви разправям... малко се забавихме, понеже минавах да зареждам гориво и към 9ч още бяхме в Люлин и като се шашнах, че ще закъснеем и газ... и хоп, насреща ми маха полицай, ама ще счупи палката. Та от крайна лява, бам пред него. И като почнах да се обяснявам едно сърцераздирателно, че закъсняваме за състезание на другия край на София... пуснах най- умиляващия си поглед, пърхах с мигли, обещавах никога през живота си да не карам с повече от 20км/ч  Mr. Green и ни пусна човека, добра душа се оказа. С две думи оттървах акта, че и без книжка щях да остана, както бях с доста км над позволеното. Пу-пу!

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте и от нас!
И ние се върнахме от състезанието. Моят младеж излезе на 30-тата минута  Crazy. Ясно е , че за толкова време няма как да се е справил добре. Купих книжката със задачите и отговорите , но не съм сигурна къкво е писал на листа. Чернова , разбира се не е ползвал. Така му излизат 10 верни отговора , което е зле , но пък малки са още , какво да ги правим!

# 743
  • София
  • Мнения: 3 516
Да и Марио ми се обади в 11 часа, да ми каже да изстрелям дядо му да си го прибира. Бил свършил със задачите. После нарисувал една рисунка за квесторката, която ги пазила, после се помотал из двора на училището, ама нямало познати и...

За черновата - Марио я е използвал за картинката за квесторката. Била е много мила  Joy
Още си е дечко маминото.

Не зная какви ги е свършил. То ще си проличи.

# 744
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.
На състезанието, Павел е сбъркал 10-та задача.
На 3-та е писал в началото отг. б, после се усетил и си го оправил. Остава загадка обаче как е направил поправката, за да препише после грешния отговор. Може и да е гледал погрешка задача 4 при преписването на отговорите, а може просто лошо да е направил корекцията. Ще се разбере.
Значи очакваме мин. 67, макс. 70 точки.
Ето задачите и отговорите /взех ги от математическата тема/
http://www.draganmanchov.info/ec2011/vms2011_zadachi.rar

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 14:56 от *Ирина*

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Иринче , супер се е справил Павчо, поздравления  Hug.
Нашият резултат ще е доста надолу, но здраве да е.
Все пак е важно участието, нали  Wink.

# 746
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче , супер се е справил Павчо, поздравления  Hug.
Нашият резултат ще е доста надолу, но здраве да е.
Все пак е важно участието, нали  Wink.
Мерси много. Разбира се, че е важно участието!  Hug Да са живи и здрави, те тепърва "прохождат" в състезанията.

# 747
  • София
  • Мнения: 4 397
И моя на 30мин. ми се обади, че е готов  Shocked, да видим колко е готов като излезнат резултатите  Mr. Green

А , бива ли да сме такава голяма група и да не се организираме за кафенце  Naughty , за следващото участие малко по стегнато и да се разберем къде ще се видим  Hug

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 kimbolina , аз висях 1 час в двора на 119. Нали отидохме в 9,30, и нашият излезе в 10,30 ч. И понеже знам , че излиза много бързо , не посмях да мръдна никъде!
 Със задачите и в къщи е така. Решава 1 състезание за норматив. После , като прегледам сгрешените задачи си ги решава сам , ама съм го накарала да прочете условието внимателно.

# 749
  • Мнения: 1 404

За черновата - Марио я е използвал за картинката за квесторката. Била е много мила  Joy
Още си е дечко маминото.

Кавалер е Марио Heart Eyes

Браво на Павчо, впечтлена съм, че дори си помни отговорите. Ния декламира съвсем различни задачи- за баби и внучки, за ягоди и мечки...или е спала, или се е влюбила в съседа по чин Laughing
Шегата настрана, нейната разсеяност почва сериозно да ме притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт