Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Здравейте  Hug

Билката, да е живо и здраво внучето.   bouquet Как се справя дъщеря ти, възстанови ли се?

Канелка, радвам се да прочета, че се оправяте.  Peace

Гале, страхотно звучиш  Wink

Скреч, да му се доиска второ на човек  Thinking  Mr. Green

Цеце, чудесно кокиче си имаш.   bouquet

Таш, нещо не се намерихме с теб днес. Аз бях в среща, после ти звънях ... Утре ще свършим към 15, и като вляза в България ще ти звънна. Ако е спешно, ми пусни СМС и ще ти се обадя в някоя почивка  Hug

Започна да ми подскача екрана. Сигурно е знак да се оправям и да си лягам, че утре ще се приберем по нощите  Crazy

 Hug за всички

# 61
  • Мнения: 1 100
Бояна, Роси, наканила съм се за кръвен тест, че поне да не играем на сляпо, но малко ще изчакам, защото много боцкания му се насъбраха на Рони. Днес пак бяхме на кръвни изследвания.
Четох и за някакви компютърни - "без игли, без болка" според рекламата, но се съмнявам да са категорично достоверни. Знаете ли нещо за тях?

Хемоглобинът днес се оказа 110, до две седмици щял още да се вдигне, няма анемия момчето, успокох се.

Днес ми писа една жена от нашата стая в болницата. Като се прибрали вкъщи детето започнало до повръща и т.н. - ротавирус. Изкарали го цялата рода - тя, мъжа й, двете деца, свекър, свекърва. Ужас! А детето беше в болница заради ангина, също като Рони. Притрябвал му е и ротавурис. С Рони доста си играха заедно, май наистина ваксината го пази Praynig.
Добре, че изнесохме скорострелно от болницата при първа възможност, изобщо не се знае кой какъв вирус носи, а сестрата ме успокояваше, а няма нищо - това дете е с температурен гърч /оказа се и с гърло с букет от бактерии/, това просто си е ударило главата и е за контролни изследвания /след няколко часа - ротавирус/, това е с ангина /по-късно ротавирус/. И всички ние в една стая. ooooh!
Спирам с болничните теми. Joy

# 62
  • Мнения: 37
Влизам да ви пожелая слънчев и спокоен уикенд.
Да си починем 2 дни и да сме много, много усмихнати и спокойни!
Няма какво да споделя друго интересно...
Очаквам гости за 2 дни, ще сме ангажирани напред-назад.
Затова се разписвам, че незнам събота и неделя дали ще успея /да не ме издирвате с кучета. 

# 63
  • Мнения: 3 433
Всички ли сте зачезнали за уикенда? Направо ще ни иде темичката в архива Naughty Hug

Надявам се всички деца и майки да са добре! Ние сме добре,Ивчето май се оправи,капя Тобрадекс и няма гной вече. Мисля утре да я пускам на градина утре. Аз също съм добре,ама съм се захванала със сто неща. Ивчето пак взе да ми заспива по никоето време,снощши към 1ч.като се събудих за пореден път,пък уж аз я приспивам и се скарах и пляснах,тя ревна идаже не искаше да ме гледа. Ако ще. Спаха с татко си на спалнята,а аз на другото легло. Днеска и двамата ме гледат накриво,че им виках снощи. Сега ги пращам навънка д ас еопрвят както искат,вчера с Ивчето къде ли не ходихме и тя май се вкисели и от това.

# 64
  • Мнения: 804
Усмихната седмица, Момичета  Hug

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 79
Добро утро!
Скоро не сме се черпили с кафе:


Успешна седмица на всички!

# 66
  • Мнения: 1 100
Мерси, за кафето, Весе! Grinning
Къде сте забегнали всички?! Party
Аз се връщам от лекар - имаме си 6 мм бебче с биещо сърчице. Успокоих се вече, че е в матката. И днес до последно се притеснявах да не се окаже другаде и да трябва да остана в болницата.
Гади ми се денонощно, а кръвното ми е с долна граница 50 и съм през припадане. Tired В добавка едва дишам от запушен нос и болно гърло, все пак миналата седмица съм си взела от болницата 1 вирус.

Катюша, ти как си?

# 67
  • Мнения: 1 546
Ванилка, честито тупкащо сърчице  Heart Eyes Бременността не започва много цветно, но съм сигурна, че всичко бързо ще отмине и ще й се насладите както трябва. Simple Smile

Веси, чудно кафенце, пийвам две. Wink

Аз вече съм ваканционно настроена. Whistling А и мине ли пролетната ваканция за мен учебната година е към своя край. Grinning Симона, простете Франклин (както настоява да я наричаме от 2 седмици  Laughing) е добре и най-вероятно след ваканицията ще тръгва на градина. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 528
Педставям си каква ще е темата ни през лятото  Laughing

Ние пак сме си вкъщи. Лили нещо много обезпокоително започна да прави през седмица инфекции на синусите  Confused Трябва ли да предприема нещо? Изследвания? Педи нищо не каза, но не остана особено доволна от факта, че пак сме при нея все с един и същ проблем.
Добре, че батко и излиза във ваканция и също ще си е вкъщи, та да не усети толкова осезателно липсата на ДГ.

# 69
  • София
  • Мнения: 614
Привет! И аз съм от активно непишещите, но от 3 дни съм в агония със зъбен абцес, не помагат ни обезболяващи, ни нищо, пробвах дори и комбинация от течен аналгин, конска доза ибупрофен и аулин Cry  Естествено, заболя ме в петък вечерта, за да не мога да си отида при стоматоложката през почивните дни, сравнително скоро правен кариес, нямаше причини да се стигне дотук. Минах веднага на антибиотик, за да се овладее инфекцията, но едва тази сутрин ме поотпусна. Тази сутрин бях при зъболекарката ни жива, ни умряла, ще го отваряме в четвъртък, че при това положение сега няма да ме хване упойката  Confused Мен по принцип не ме хващат докрай и си представям какво ме чака, отсега се опитвам да се натроя психически за инквизицията. Днес не ходих и на работа, но от утре няма как...

Нямах си работа да покажа на Василия онлайн игра за оцветяване, но се бях видяла в чудо с тия болки, снощи до 23ч е висяла на компа  ooooh! Легна си с уговорката, че днес като е върне от градина ще играе пак. Иначе се справя много добре със цветовете, връща си началната страница, избира нова картинка, скролва си я по средата на екрана и почва пак  Laughing Егати хлапетата  Laughing

Канелка, хайде поуспокой е вече  Hug Как е Рони? Това със сърчицето е много вълнуващ момент  Heart Eyes Дано бързо да ти отминат неразположенията. Катюш, а ти как я караш?

Роска, нямам идея какво се прави в такива случаи. Педито ви вместо да недоволства, да даде едно направление за УНГ  Peace

Отивам да сготвя нещо набързо, че Мими ще ни идва на гости тази вечер.

# 70
  • Мнения: 27
Канела,честито ти тупкащо сърчице. Дано да е било дотук с тревогите и се наслаждаваш на прекрасна бременност.
Дита, да го цункаш тоя Франклин от нас  Heart Eyes
Роси, успех и на вас с преборването на болестите  Hug.
Ние пътувахме малко този уикенд. Оставихме Дара при баба и дядо.Баща й се затъжи за нея още след няколко часа и ме изнуди да се обадя да я чуем, а тя ни обясни как вече искала да живее там  Twisted Evil. Притеснявам се, че много й угаждат и я хранят предимно със сладки неща. Но по цял ден са навън - люлки,пързалки ... Дара да си в днешно време. Решихме да я оставим, за да ги разделим малко с Максим,че той от 3 седмици вече не спира да кашля. Притеснено ми е, а и мен вече не ми е удобно да го водя при педката,че тя май вече на кръв ме гледа, като й кажа, че не съм му дала лекарствата, които му предписва. Права си е жената, но пък не ми се иска да го тъпча с АБ, като може и без него.
Хайде успешна седмица ви желая и само с хубави новини.

# 71
  • София
  • Мнения: 165
Привет бандаааааааа  Hug  Heart Eyes.
 
И ние днес ( пърдон вчера  Mr. Green ) бяхме на доктор и имаме вече  Two Hearts. На размери сме по-мънички, отговаряме на по-малка седмица, но ще наваксаме  Praynig. Иначе освен вълчия апетит и неспящите нощи, нищо друго ми няма. Аз имам друго притеснение - в най0скоро време трябва да кажа в работата , а не знам как ще го приемат. Все пак скоро почнах работа  Rolling Eyes.

Ванилия, много се радвам за теб  Hug, бързо да пребориш вирусчето и да се насладиш на бременноста ( е без страничните й ефекти ) . Hug

Роси, какъв е тоя омагьосан кръг, дет си се метнала в него? Пробвай да й даваш сок от ряпа ( издълбава се черна ряпа и кратерчето се пълни с мед, едно денонощие седи така и сока, който се отделя и се смесва с меда е много полезен при всякакви заболявания от този тип - дори като имуностимулатор да се ползва е страхотен вариант)  Peace. Нищо не ми разказа тая година за дините  Tired, нямаш време за тях ли, или не те пускат да припариш там?  Hug Бързо да се оправяте.

Ей, Франклин  Heart Eyes. Дита, как може пък вие да не си кръстите така детето? ААААА?  Mr. Green Ние сме Мечо Пух, но това е една друга тема  Laughing.

Цеце, след зъбите, събирай пари за лаптоп  Mr. Green, навремило е да знаеш  Wink

Марианче, за колко време я изпратихте? Побърква ме мисълта, че може и ние да се наложим да разделяме децата  Tired. Всички около нас така правиха тая зима. Пусти инфекции, нямат край.

Мадхеновата Елица да излезе пред строя! Какви са тия постове по две думи? Прибра ли се в Бг? Ще пием ли кафе-парк-пица? ( с деца!!)

Скреч, ти как се справяш с двамката?

Галенце,  Heart Eyes, спрете се малко , и с вас от кога се каним да се видим.  HugАйде, че и и ние ще почнем вилата и кВай  Whistling
Май ще пийна едно тараторче  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 528
Е, Кате, как хубаво си се разписала  Heart Eyes Днес вече щях да ти звъня да чуя как сте  Hug
Много се радвам за малкото туптящо сърчице  Heart Eyes
Какво да ти разказвам за дините? Започваме работа по втори етап. Аз почти не се мяркам там. Струва ми се, че разсада за първия малко закъснява. Има няма 10-15 дни и трябва да се вади на полето, ако времето позволява, а някои калемчета още не са се хванали. Дано няма много брак, че много ни е висок разходът тази година. Само се чудят какво да измислят. Сега трябва и лиценз да плащаме на камиона, затова че превозваме собствената си стока  ooooh!
През почивните дни оправяха плодната градина. Сашо каза, че станала много кипра, но и там имаме много загуба, заради бръмбар, който прегризва стъблата на дръвчетата  Confused Отказваме се да засяваме повече черешови дръвчета, ще минаваме на друг плод  Crazy

Цеце, защо ми се струва, че и миналата година имаше такъв проблем със зъб  Confused Звучи ми кошмарно! Дано бъде по-безболезнена манипулацията  Hug
Ако ти кажа какъв УНГ имаме тук, шапка ще ти падне. Дано не ни се наложи да опрем до него  Stop

Канелка, надявам се, че скоро ще отшумят неразположенията около бременността и ще и се насладите пълноценно  Hug
Как е Рони?

Снощи имахме кошмарна нощ  Tired Лили се закашляше, задавяше и повръщаше секрети през половин час. Аз от местене в просъница съм забравила да се завия и днес съм ужасно схваната и с гърлобол . Едва в късните сутрешни часове се поотпусна и заспа, та чак до преди малко  Heart Eyes

Ташче, къде си, цвете мое  Hug

# 73
  • Мнения: 3 205
Роси, стискам палци днес да сте по-добре  Praynig Много е неприятно това със схващането.

Катюшче и Ванилия, много се радвам, като пишете за бременността си (главно защото не се случва на мен  Joy ).

Искам да съм Дара и да ме водят на пързалки и люлки  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 199
Здравейте приятелки,

Да се похваля-ЕЕГ-то на Васко е нормално. Дано повече не се случва това чудо. Душичето геройски изтърпя изследването без да мръдне.
Не е ходил от 3 седмици на градина, а вчера отидох да занеса бележка и се оказа, че групата им е под карантина от варицела, така че скоро не се очертава да ходи, то пък после ще дойде лятната ваканция Laughing. Иначе сега лепна друго чудо май от площадката-кашля от миналата седмица, а от днес има и сополи. Брат му от тази сутрин също. Това с меда и черната ряпа го правя и аз, отделно мед, лимон и мъничко сода. По принцип като са болни давам и клеева тинктура през устата (по 2 капки на годинка), но сега се чудя дали да я давам да не му се събере много мед от всички тези илачи:thinking:.

Кате, Ванилия, много се радвам за туптящите сърчица Heart Eyes Hug.

Бързо оздравяване на всички болни. Целувки Hug Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт