Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 368
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 875
Мисенсе,спомена Бахар та се сетих - не сме я виждали в последните серии.Аз не очаквам да е напуснала работа и да е издухала.Има неща,които и там още не знаем - кой беше тайнствения човек с който говореше?.Освен това тя забърка кашата и се измъкна,нали?

Е,ние свикнахме- ей тъй ни в клин ни в ръкав-хайде чао от сериала на поредния герой.Та май и с Бахар стана така.

# 736
  • София
  • Мнения: 30 206
Мисенсе,спомена Бахар та се сетих - не сме я виждали в последните серии.Аз не очаквам да е напуснала работа и да е издухала.Има неща,които и там още не знаем - кой беше тайнствения човек с който говореше?.Освен това тя забърка кашата и се измъкна,нали?

Е,ние свикнахме- ей тъй ни в клин ни в ръкав-хайде чао от сериала на поредния герой.Та май и с Бахар стана така.

да, герои изчезват ей така: Берин, Бахар, онова момиче от махалата, която щеше да пее вместо Хасрет на концерта....и наистина кой беше човекът, с когото БАхар говореше по тел  newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 7 893
Аз пък се питам от едно известно време, на тези двамата - Серкан Ипеккьорен   - втори сезон и Мухарем Бухара - втори сезон (добре, че Ринка ги изписва всеки път, че не искам и да ги запомням), кога ще им писне да гледат сълзи, хълцания и охкания. Егати мазохизма... Как се работи така?!  #Crazy
То пък кой ли ще и иска нещо от тях. ooooh!
Съсипаха стархотния филм ,актьорите и те вече го карат по инерция , бях си обещала да не пиша нищо отрицателно ама ми напира.Една година ,а даже и повече следя сериала, очаквах нещо приятно еле с онова промо.А то едното нищо. Единственото за , което съм им благодарна е форума Това си ми е бонус  newsm51 newsm51 newsm51

# 738
  • Мнения: 2 195
Мисенсе,спомена Бахар та се сетих - не сме я виждали в последните серии.Аз не очаквам да е напуснала работа и да е издухала.Има неща,които и там още не знаем - кой беше тайнствения човек с който говореше?.Освен това тя забърка кашата и се измъкна,нали?

Е,ние свикнахме- ей тъй ни в клин ни в ръкав-хайде чао от сериала на поредния герой.Та май и с Бахар стана така.
Сигурно са имали други планове за развитието на ПС, но се е наложило да вкарат Джерен да спасява сериала - тя се появи от нищото - как толкова близка и отдавнашна  приятелка не се познава с Л. или след като живее в Париж не се срещна с М. там newsm78. А Б. набързо са я излекували. За мене тя не беше болна, а просто зла и отмъстителна - колко пъти фиксираха изострените й черти и подчертаваха заканите й.... И изведнъж хрисима секретарка.  #Crazy

# 739
  • Мнения: 1 875
Дали най-после Хасрет ще си вземе поука да не взема прибързани решение в изблик на гняв.Допусна две големи грешки с прибързаността си.Първо виждайки Мурат и Бахар в хотела-разбрала ,неразбрала и в яда си се сгоди с Левент.После Мурат и Джерен/дори и да играеше игра Мурат,очите му говореха друго и Хасрет го усещаше,но отново реши-сватба с Левент.Нали уж обича безумно Мурат-изморила се,избрала този,който я обича, демек Левент.А колко я обича Мурат-дори и тя го четеше в погледа му,а накрая даже му каза замълчи завинаги-защо да замълчи,защото тя с прибързаността и неотстъпчивостта си докара нещата до тук.

# 740
  • Мнения: 1 875
Момичета spam2 spam2 spam2имам въпрос!Има ли някой представа къде изчезна Ети.Клиповете и са върховни и ми липсва много!

# 741
  • Мнения: 10 240
 Отново сме на стр. 50 и е време за

НОВАТА ТЕМА

В новата тема не само ще посрещнем новия сезон-пролетта, която настъпва тази нощ малко след 1 часа, 
а и новия сезон във филма, в който ще ни радва споделената любов!



# 742
  • Мнения: 14 505
     Hug Преди да сме се потопли в новата   98  тема  искам да споделя едно мнение:
    Мурат е изграден от сценаристите като многопластов герой и той изпълнява идеята им
     добре,да не кажа  великолепно.
     Харесват го   момичета - за  съпруг
     Други за приятел
     Трети за  учител
      А има таква  за зет./Аз съм от тях/ Heart Eyes Laughing Heart Eyes

      Цял ден се залъгвам  и гледам да не мисля за това  което се съобщава  в новините.........
      но е невъзможно.
      Точно преди 25 год. над Триполи падаха бомби  ,а аз бях в скривалищата   с децата си.
      Ужастно беше.
      Седмица след това  Чернобил  избухна...
      
     Да се радваме ,че сме живи и здрави Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
      

# 743
  • Мнения: 84
Джерен,доколкото разбрах е живяла заедно с Мурат в чужбина в пансион.Заедно са учили и съответно пораснали и за това Левент не я познава пък и тя е била само добра приятелка на Мурат. С Бахар се завъртя голямата интрига.Дали пък няма все пак тя да извади някой жокер от дневника на Селин?
Дали няма да разберем истинската причина Селин да се самоубие.Да вземеш такова съдбоносно решение само защото знаеш че те обичат но не са ти го казали,не вярвам.Сигурно има и друга причина,ноооооооооо.Бахар може би е необходима още в сериала,но не за да забърква нови каши.

# 744
  • Мнения: 1 095
Джерен,доколкото разбрах е живяла заедно с Мурат в чужбина в пансион.Заедно са учили и съответно пораснали и за това Левент не я познава пък и тя е била само добра приятелка на Мурат. С Бахар се завъртя голямата интрига.Дали пък няма все пак тя да извади някой жокер от дневника на Селин?
Дали няма да разберем истинската причина Селин да се самоубие.Да вземеш такова съдбоносно решение само защото знаеш че те обичат но не са ти го казали,не вярвам.Сигурно има и друга причина,ноооооооооо.Бахар може би е необходима още в сериала,но не за да забърква нови каши.
Когато човек си има "отклоненията", (те не винаги са видими) не му трябва причина...

# 745
  • София
  • Мнения: 30 206
Дали най-после Хасрет ще си вземе поука да не взема прибързани решение в изблик на гняв.Допусна две големи грешки с прибързаността си.Първо виждайки Мурат и Бахар в хотела-разбрала ,неразбрала и в яда си се сгоди с Левент.После Мурат и Джерен/дори и да играеше игра Мурат,очите му говореха друго и Хасрет го усещаше,но отново реши-сватба с Левент.Нали уж обича безумно Мурат-изморила се,избрала този,който я обича, демек Левент.А колко я обича Мурат-дори и тя го четеше в погледа му,а накрая даже му каза замълчи завинаги-защо да замълчи,защото тя с прибързаността и неотстъпчивостта си докара нещата до тук.

 smile3501

# 746
  • Мнения: 5
Аз затова написах "в момента". Изобщо не подценявам примерно един Къванч, но той в момента няма проект и покрай него е затишие..., сега "изгрява" друга нова звезда - главния герой в новия сериал на Томрис..., това е положението... в тези среди, днес си на върха, утре може да паднеш, зависи от много неща, но най-вече от самия себе си дали ще си останеш такъв...
[/quote]

Искам да се включа само за един миг, защото не се въздържах. Смятам че да се види кой е на върха и каква е фенската любов не е достатъчно да се следят само страниците на Т и С. Ето тука има материалче в турската преса дето ясно показва рангването и интереса в техните медии. http://kadin.milliyet.com.tr/unlulerin-favori-mekanlari/gezi-egl … 53513/default.htm
А за Каванч сигурно не е на залязване след като са го изпратили за лице на Истанбул Shopping Фестивал с цел за привличане на туристи. Не някой друг а Каванч, защо ли ???

# 747
  • Мнения: 15
                                 Благодаря, прегледах го и си права,  вярно е "материалче".  Peace                                            

                                  

# 748
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Май не си разбрала за какво става въпрос във статията. Статията е за любими места на знаменитостите.

# 749
  • София
  • Мнения: 30 206

Май не си разбрала за какво става въпрос във статията. Статията е за любими места на знаменитостите.

статията наистина е за любими места, на които могат да бъдат видяни дадени знаменитости  Laughing Или не си разбрала текста или си копирала грешната статия  Wink И съответните знаменитости са подредени в произволен ред  Peace (just for info)

Общи условия

Активация на акаунт