Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 97

  • 32 390
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 195
Питам си се аз,кога Мурат оджа ще прочете този дневник/сигурно пак след някой скандал и раздяла/,че каквото любовно признание му прави Хасрет там-направо работа не за една, а за мнооооого целувки. Joy Joy Joy Joy Joy
Питам си се аз,кога Мурат оджа ще прочете този дневник/сигурно пак след някой скандал и раздяла/,че каквото любовно признание му прави Хасрет там-направо работа не за една, а за мнооооого целувки. Joy Joy Joy Joy Joy

Когато пак го изпусне Хасрет  .Ама няма  веднага да го отвори сигурно ще има да го гали поне една серия , докато му домъчнее за рисунките и Joy Joy Joy
А страниците с цветенцата ща са слепени от сълзите й и така ще попадне на написаното. Но може би още една серия ще мине докато го прочете - нали е деликатен, не чете чужди дневници Joy Joy Joy

# 721
  • София
  • Мнения: 7 895
Хайде сега който знае за Езги , Бюлен и т.н да отговаря ,че объркахме международното положение Joy Joy Joy Joy

# 722
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 723
  • Мнения: 3 477
Цитат
Привет Момичета!

Читала вас.. и не смогла разобрать.. почему вы про Езги и Бюлента вспомнили.. ??? Разве они сейчас как-то имеют отношение к Тубе и Жанселю?
Спокойно, Бопай! Mr. Green
Нет, не имеют никакого отношения. Ввиду отстуствия желаемых фактов, делаем разборы прошлого. hahaha
Шатси!!!  Joy hahaha

# 724
  • Мнения: 84
И какво ще прочете Мурат в дневника на Хасрет?Та той всичко това не си ли го знае.Какво има повече да се убеждава в любовта на Хасрет.По-добре да помисли как той самия ще убеди Хасрет в неговата любов към нея и защо досега е мълчал,защо не и е казал досега,че тя е най-важното нещо в живота му,че тя е смисъла на живота му.

# 725
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 726
  • София
  • Мнения: 30 253
Привет Момичета! Hug

Читала вас.. и не смогла разобрать.. почему вы про Езги и Бюлента вспомнили.. ??? Разве они сейчас как-то имеют отношение к Тубе и Жанселю?

ааа, то и ние не разбрахме как скачаме от тема в тема, защото иначе трябва да си мълчим  Laughing

Питам си се аз,кога Мурат оджа ще прочете този дневник/сигурно пак след някой скандал и раздяла/,че каквото любовно признание му прави Хасрет там-направо работа не за една, а за мнооооого целувки. Joy Joy Joy Joy Joy

Когато пак го изпусне Хасрет  .Ама няма  веднага да го отвори сигурно ще има да го гали поне една серия , докато му домъчнее за рисунките и Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 727
  • Мнения: 14 512
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    Joy Joy Joy Joy Joy


    Охххх, Кали.Толкова мното станахме лудите и запленени по Джани ,че не е за вярване.  Горкото момче .На кого по-напред да обърне внимание..........Лично за мен образът на Джани е пълен   релакс.Дано докато пишех не сте минали на тема 98 Shocked newsm78  за хубавото настроение  тук -днес
 newsm51

# 728
  • Мнения: 1 095
Не се стърпях момичета..., извинявайте (знам, че много сте му набрали), ама все пак е главния герой,
на всичкото отгоре и Хасрет го обича и е луда по него....    


Кали, ние и затова негодуваме, защото си браним Хасрет и искаме да е щастлива, защото го обича и е луда по него...


 newsm10 newsm10 newsm10 Казваш, трябва да си я заслужи..., права си...
Защо винаги се получава така (защото и в реалния живот има такива случаи), винаги нараняваш най-много, човекът когото обичаш безумно.
Мурат, (като цяло) е добър и няма човек,  който да е наранил, обидил или унизил в сериала до сега..., освен  Хасрет...

# 729
  • Мнения: 3 477
Аз пък се питам от едно известно време, на тези двамата - Серкан Ипеккьорен   - втори сезон и Мухарем Бухара - втори сезон (добре, че Ринка ги изписва всеки път, че не искам и да ги запомням), кога ще им писне да гледат сълзи, хълцания и охкания. Егати мазохизма... Как се работи така?!  #Crazy

# 730
  • София
  • Мнения: 30 253
Цитат
Мурат, (като цяло) е добър и няма човек,  който да е наранил, обидил или унизил в сериала до сега..., освен  Хасрет...

 Stop и тя не му остана длъжна в нараняването. Нанесе му ужасен удар с този годеж. Аз пак се връщам към момента, когато той спа в колата си, за да говорят, а тя се врътна и отиде при годеника си. Като връх на всичко новината му дойде изневиделица. Той очаква разговор за Бахар, а му се сервира годеж.

# 731
  • Мнения: 9
Цитат
Привет Момичета!

Читала вас.. и не смогла разобрать.. почему вы про Езги и Бюлента вспомнили.. ??? Разве они сейчас как-то имеют отношение к Тубе и Жанселю?
Спокойно, Бопай! Mr. Green
Нет, не имеют никакого отношения. Ввиду отстуствия желаемых фактов, делаем разборы прошлого. hahaha
Шатси!!!  Joy hahaha
ааа Thinking теперь поняла Peace. спасибо за ответ  bouquet

# 732
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 733
  • Мнения: 84
Мисенсе,спомена Бахар та се сетих - не сме я виждали в последните серии.Аз не очаквам да е напуснала работа и да е издухала.Има неща,които и там още не знаем - кой беше тайнствения човек с който говореше?.Освен това тя забърка кашата и се измъкна,нали?

# 734
  • Мнения: 0
Момичета къде да намеря 44 епизод, че не съм го гледала. Благодаря предварително....

Общи условия

Активация на акаунт