Пролетта наднича, Майчето навън ще тича!

  • 23 312
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 51
Здравейте мацки!!!Да ни е честита новата тема...тенкю Ани че я направи,че дълга стана HugмОЖЕ БИ НЯКОЙ ОТ НАС ТРЯБВА ДА ВИ ОТМЕНЯ ОТВРЕМЕ НАВРЕМЕ

Честита последна месечинка на Борисчо...От другия месец вече ще честитим годинка..А по тоя въпрос се сетих за Айлин..Не се е появавала скоро..Дано всичко е наред при тях Peace

Нати и ние не сме от проходилите....имаме "циментови блокчета на краката"Не помръдват...Ама не бързам да прохожда...баткото проходи на 9 и половина и ми се стъжни живота....въобще не го беше страх Shocked

Ние сме вече с 4 зъба...изведнъж избиха..2 горни и 2 долни...ама зор видяхме ей....

Мимаче ,браво на Кардамчо...започва купона ooooh!

Айде отивам да го взема от гърнето ,че пищи...

# 31
  • Мнения: 9
Привет!

Ани  Peace

Ние бяхме 3 дена на село при свеки.Изкарахме си страхотно,Бери се скъса от игра с другите деца.Направо беше друго дете-спи,играе,яде.Няма хленчене и няма преспиване по 100 часа Tired.Е вече във Варна си е пак старата Бери Twisted Evil.

Днес ходихме на детски кът Laughing.Резултата-спи доволна Crazy Laughing

За РД мисля в детски център да го правя,че в нашата гарсониера вече няма място къде да се диша камо ли да поканя гости Naughty

Бери и тя стъпва на пръсти,изправя се,придвижва се като се държи по мебелите,но е далеч от прохождане .

Имам едно притеснения-криви си едното оченце ThinkingНе винаги,само като се съсредоточи или гледа нещо отблизо.Вашите деца как са?

Довечера съм на РД(женско парти Party).Дано да не ме привикат рано,рано Simple Smile

# 32
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
alex88 ние ползваме слънцезащитния на Спириг, фактор 30 Simple Smile Много сме доволна Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9
alex88 ,в миналата тема  бях писала точно за това и ние сме на Дейлонг бейби на Spirig 30spf без химически филтри и аромат. За сега е супер Peace

sinq pti4ka, браво на малкото пухче Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 164
Хайде запис и от мен да ви следя  Peace

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Довечера съм на РД(женско парти Party).Дано да не ме привикат рано,рано Simple Smile

ДРАЗНИТЕЛКА  Twisted Evil Mr. Green Hug

Аз пък викам за РД да събера на обяд или следобяд тия дето сме си дружинка тук по София - мами с бебета, да изядем по една торта/салата Wink

Браво на проходил Кардамчо   bouquet

# 36
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета, миналата година поръчвахме летни бодита от Мадъркеър, тази година искате ли да направим такава обща поръчка?

# 37
  • Мнения: 91
Вени,аз съм ЗА  Peace

# 38
  • Мнения: 9
Добро утро ммичета  Hug Hug




Вени, и съм за!

# 39
  • Мнения: 21
Добро утро в съботния пак работен ден!  Heart Eyes

Бързам да се похваля, щото като си познавам чАдото , кой знае дали ще ми се случи пак- тази нощ спахме непробудно, за първи път ни се случва  Grinning, ама е много хубаво, бях забравила удоволствието от непрекъснатия сън  Peace
И няма конкретна причина, снощи му давах от кашите на Ганчев ,дали от тях се позасити newsm78, похвалиха ми ги и реших да ги опитаме, ми не са никак лоши , взех една с Омега 3 , много лесно се разтвори и се прие добре от човека   Peace

За слънцезащитните продукти , мойте и двете са много бели, та винаги започвам с по- височък фактор и после минавам на 30- ка, второ лято на Thalloderm продукти ползвам- 

http://www.thalloderma.com/cosm_prd.php?pr_problgr=%D1%CB%DA%CD% … C8&prod_id=79

jasmin_veni, чудесна идея, тази година и аз ще се включа  Peace

Ради, за антибиотиците, не се притеснявай , в доста случаи те се оказват по - малкото зло, особено откак започнаха целенасочено да се създават различни щамове на грип и т. н , а помните ли как навремето ни лекуваха само с чайчета и аспиринче и ни минаваше, е, сега не се получава...слава Богу , човешкият организъм има способността да се самопречиства  Peace

Хубав ден от нас! Hug

# 40
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Да почерпим за 10 месечката на порасналото ни момче Дани!


Честито и на другите месечки!

# 41
  • Мнения: 9
Честита месечинка на Дани! Да е здрав и усмихнат!


АнниМ, благодаря ти Hug Права си едно време ни лекуваха с чайче и бъркаха в гърлото със сода за хляб или компрес с ракия на вратлето, но сега е толкова различно с тези нови резистентни бацили, че не посмях да не му дам антибиотик.

Браво на Йони, че е спинкал цяла нощ, пу-пу, дано да зачести по тази схема Hug Марти също спа по-спокойно тази нощ, а и в момента спи, та се възползвам да пощракам на компютъра - иначе не ми дава и се сърди.

Хубава събота на всички Embarassed

# 42
  • Мнения: 150
Добро утро.

Благодаря за хубавите думи за сладкото ми мече Hug

Днес гледам и племенницата и около мен е лудница Joy Дано времето се оправи да ги изведа навън Wink

Приятен ден на всички!

# 43
  • София
  • Мнения: 6 960
 Честит 10-ти месец на Дани и на всички останали, които днес го навършват   bigdance2 !

Сиянка много се отвива през нощта. Ставам по 3-4 пъти и винаги е отвита, и 20 пъти да стана пак ще е отвита. Не я научих да спи в чувалче, но ми се струва много ограничаващо... Тя сменя посоките постоянно.

# 44
  • Мнения: 30
Момичета, добро утро!   bouquet

Да почерпим с нещо по-нетрадиционно за 10-месечинката на Павел!


Честити месечинки и на наборчетата Данислав, Кристиан и Памела!
Нека всички дечица растат весели, здрави и щастливи!


Нашето момче расте и прави бели. Хваща се за всичко и иска да се изправя. Разбра как се отваря пералнята и вади дрехи отвътре  Laughing и така.

Започнах да му давам попара сутрин, но я яде само ако има 3-4 кристалчета кафява захар. Засега така го лъжа, после няма да слагам. На обед още ми се мръщи на пюрето, но кашата следобед я яде с кеф. Тъпча го с сухари детски бисквити да видим дали ще вдигне грамчета, при педката показа 8 кг, вкъщи на кантара - 9кг. Не знам и аз вече къде е проблема.

Пожелавам ви хубав ден, макар и дъждовен!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт