Пролетта наднича, Майчето навън ще тича!

  • 23 311
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
яяяя как сме можели да пишем hahaha

честито на месечковците  bouquet Hug

аз съм на вълна по-големи деца: решаваме задачи у дома, че днес Марти ми е на състезание по математика Praynig

# 46
  • София
  • Мнения: 162
Ани,чудесно си се справила с темичката! И заглавието много ми харесва!   bouquet

Четири страници кога успяхте да изпишете не можах да разбера  Shocked Сега имам да чета докато малечка спи.

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 252
Аз незнам дали писах, но засега ще ходим на море на Китен, на лагер с детската градина тримата. Само за това си мисля, толкова много обичам морето,  grinning039 а като гледам и Вики няма нищо против водата- даже много се кефи като се чипкаме. На тази станция съм ходила- "Ариана" -близко е до плажа, има сенчест двор, стаите обикновенни-имат си Тв,хладилник ,собствен сан.възел. Друго не ни трябва  Grinning а и най-вече автобусът ще ни вземе от нас( живея до градината) Не сме обвързани с лагера, и храна та е подсигурена. Така че само живот и здраве и лятото да идва  Joy
От 5 дни съм на диета- 90 дневната заедно с мъж ми,че в тези килограми хич не се понасям.Пък дано устискаме и има ефект. Към диетуващите и кърмещите майки- отрази ли се по някакъв начин на кърмата?
И друго- Вики не че се сили толкова да ходи, ама се замислям за обувчици за навън, у нас и босичка по чорапки правиме опити.Едва едва мята краците, ам все ще и светне за какво са. Вие какви обувки взехте?

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте майски мами ,

Приемате ли още една мама? Rolling Eyes
Ние сме родени на 10 05 10 със секцио по спешност 3760 грама и 50см Laughing
Синът ми се казва Калоян.
Все още не сме проходили ,но пълзим на воля Mr. Green

# 49
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Марче1005   добре дошла!
Дани се научи от скоро да пълзи и сега докопва всичко.
 

# 50
  • Мнения: 0
Хубевелка , добре заварила. Hug
Ние пълзим от 5тия месец ,но не съм го оставяла да пълзи.На 9месеца ми излезна сам от проходилката  Shockedи сметнах че е време за walker-a .Обезопасих в нас всичко и го пуснах да пълзи на воля.И ние гледаме да докопаме всичко.На ниските шкафове съм му наредила играчките и така хем му е забавно да си ги намира ,хем аз съм спокойна.
Иначе ходим за две ръчички ,но...не се пускаме.Яко ни тресе шубето.Аз хем искам да проходи ,хем не искам.Като знам какво тичане ме чака само...
Четох че една от вас ще прави диетата на Лошата котка.Аз съм я правила и има мигновени резултати.Свалих с нея 5 кг за има няма 2 седмици.Обаче ....заминах на гости в Полша при сестра ми и се наруши...Сега мисля отново да я започна ,когата с Коко се върнем обратно в Пловдив.
Ние от няколки дена имам тъмно зелено ако ,а днес имаше и слуз.Обадих се на педи и той каза ,че няма нищо притеснително и ни изписа пробиотик.Надявам се че тук ще има такъв какъвто ми изписа.Много се притесних за това ако ,че една моя позната с такова ако влезнаха в болница.

# 51
  • Мнения: 9
Добре дошла на новата мама и Калоянко Hug Hug Hug Какъв пробиотик изписа? Пиши помага ли?

Честито и на месечинковците!

Честит имен ден на сладката Дарка на Вивид! Да е здрава и засмяна Hug Hug

natalinik, трудна работа имаш - математика - ужасТ

Марая (Ани), аз правих 90 дневната, но се провалих  Blush Доста ми намаля кърмата, но като поемаш повече течности и хапваш сушени плодове се оправя ситуацията, а и при всеки е индивидуално! Не се отказвай! Ще се справиш Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 735
Запис. Имам доста да наваксвам с четенето, така като гледам...

Ани   bouquet

# 53
  • Мнения: 234
Anik  Hug за темичката, аз и следя но нещо нямам какво ново да споделя и затова не пиша

все още сме на диета с Атила, днес пак ми се обрина- но лошото е че не знам кое от две неща е ще стане ясно скоро- избиват му зъбки и предполагам може и заради това да се е обринал този път

вени и аз съм за поръчката

купих си хлебопекарна и съм много доволна, отърах се от месене и печене на хляб от около 2-3 месеца не купувам хляб от магазина  Crossing Arms направих на нея даже лютеничка и сладко от портокали  #Crazy подивях  hahaha hahaha

и атила много обича на триколката-петък бяхме на рожден ден на едно приятелче на Ати и то навърши 1 г  в едни детски клуб- е Атила подивя, катери се, скача, искаше на всички играчки беше много забавно
мисля тази седмица да го заведа да поиграе пак, ако искате може да се съберем да отидем заедно  Peace

ами май толкова е от нас- имаме 4 зъба вече, имам си малко вампирче, сега чакаме и ппърите два предни да избият  ooooh! снощи се събужда много често и доста плака, а на сутринта беше здрао обринат

а да похваля и аз моето- вече пълзи нали малко бавно се учим - та на 10 месеца се научи да пълзи, обикаля цялия апартамент наволя давам му да обикаля- - но заради това обикаляне ми се скъса кръста от бърсане на пода  Close

абе да са ни живи и здрави децата  Hug

# 54
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Нари, може от зъбки да е, споко Simple Smile И на Ники муизбиха под устичката.

Мами, аз от МадърКеър мога да пусна поръчка само чрез посредник, иначе не работя с кредитни карти.
Пускам чрез Изи2Бай, че съм най-доволна от тях. http://www.easy2buy.bg/
При тях изпращаш поръчката, връщат отговор дали има продуктите налични и превеждаш парички.

Ако искате да избегнем посредник ни трябва някой, който работи с кредитни карти.

Иначе разглеждайте сайта на мадъра и ако има някоя далавера давайте линкове тук, за да може да поръчаме повече неща с една поръчка Simple Smile

Сега погледнах в Мадъра, но нещо няма оферти като миналогодишната с бодитата на Пух Sad
Обаче има други яки:
http://www.mothercare.com/baby-boy-012-months-clothing/b/7609603 … s=related-tab-3-5

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 22:58 от jasmin_veni

# 55
  • Мнения: 233
Да се запиша и аз набързо.

Последните два месеца ни бяха много натоварени. В момента строим къща и докато уточним плановете, електроинсталациите, осветлението, баните и прочие, беше голям стрес. Искаха всичко да знаят преди да почнат да строят. Добре, че майка ми беше тук през това време и гледаше децата, докато ние умувахме и ходихме по фирми и изложения (за баните). Живот и здраве, наесен ще се нанасяме.

Лятото ще си идваме за повече време в България. Първо на море, после при родителите ми. Ако някой ще ходи последните 2 седмици от юли на Албена, да свирка да се видим, ние ще бъдем по това време там. Чакам с огромно нетърпение да дойде лятото, че откога й се точа на тази Албена.

Чета и гледам във ФБ, че вече има доста проходили дечица. Браво на всички! Моят Еди по едно време се беше засилил доста с вървенето, но от 2 месеца си седна на дупето и вървенето го заряза тотално. Което ме радва, всъщност, щото така хубавичко си играе, не се налага да го гоня и пазя постоянно. Но, да видим докога. Wink

# 56
  • Мнения: 91
Ох,тия дни хич немога да запивам..........стоя до късно на лаптопа и после до 3-4 само се въртя  Confused
Елзичка,чакам те значи август на Разградска територия да запознаем малките  Hug
Нари,сигурно е станала много вкусна лютеничката и сладкото  Peace
Марче1005,добре дошла сред нас   bouquet
Марайче,и аз от кога съм се размечтала за лятото............искам морееееееееееееееее  Sunglasses

# 57
  • Мнения: 21
Добро утро!



Да почерпя за моето вече 10- месечно бебе-





# 58
  • Мнения: 52
И аз да се запиша Simple Smile

Ани, като гледам каква активност имаме и колко проходили дечица , и че първото ни голямо Майче има Рд след 24 дена ще изпуснем и двете теми.  И аз много искам да ви видя, кажи кога и кыде е следващата сбирка.Да направим едно голямо пролетно сыбиране?


Нари, и аз мисля че е от зъбките и честито за машинарийката
Алексче, малко са ти разходките и тичането след Ади, затова не можеш да спиш Laughing

По повод поръчките искам да ви кажа , че пазарувам само от НЕКСТ, и съм в пъти по-доволна и от цената и от качеството, а за дизайн и цветове да не говорим.

Сега и ние да се похавлим: Мирко си има кола с дистанционно и от както я има се родих. Слагам го в колата, слагам коланите, сядам си на дивана с кафенцето и с дистанционното си го управлявам...голям кеф Laughing да живеят технологиите  Laughing

Честито на месечинковците и слынчев ден напук на облаците

# 59
  • Мнения: 95
Запис и от мен в новата тема, и искам този път да се включа в поръчката ви. Скоро си пристигам все пак, тук всички магазини съм ги овършала, сега са наред отвъд океана  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт