Пролетта наднича, Майчето навън ще тича!

  • 23 315
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честито на рождениците Бела, Марти и Никола

# 676
  • Мнения: 1 167
                                                                                       


                                                                                                  Честито на рожденниците!

# 677
  • Мнения: 51
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛА,НИКОЛА И МАРТИН.!!!!ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА..

Кали да е жива и здрава майка ти и всичко лошо да остава назад!!! Praynig

Хайде почнаха валежите от рожденни дни...Нашия е далеч още 27 май ,но комплекта за кръщенето съм купила...Една файска риза на рае и тъмни дънки много готин.... Party

ПОЧНАХ ДНЕС ДА ПРАВЯ КОЗУНАЦИТЕ- ДА ВИДИМ ТОЯ СЪС БРАШНОТО НА СОФИЯ-МЕЛ МНОГО ГО ХВАЛЯТ КАКВО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ...Ама верно си е голям труд.Замислям се за хлебопекарна...ама хубави ли стават козунаците newsm78,за хляб знам че стават ама...

Утре ще цапотим да боядисваме яйцата с дечурлигата...А в събота ще чистя newsm75
Хайде отивам че май втасаха козунаците...Ако станат ще черпя Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 7 054
.Ама верно си е голям труд.Замислям се за хлебопекарна...ама хубави ли стават козунаците newsm78,за хляб знам че стават ама...

Не, изобщо не стават хубави, само ще си изхабиш продуктите. Майка пробва 2 пъти спазвайки всички инструкции, но стават като леко сладък хляб. Захар не може да се слага допълнително, защото не могат да втасат... Абе най-хубави стават по трудния начин  Tired И аз ще правя с 2кг. брашно, но в събота.


Днес има много рожденици! Да са живи и здрави, безгрижни и весели!
  newsm59  cook

# 679
  • Мнения: 150
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛА,НИКОЛА И МАРТИН!!!!ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ! Hug

Кали, да е жива, здрава, щастлива и  майка ти и само хубави моменти да имате заедно Hug


Аз отивам да уважа леглото, че днес такова чистене му дръпнах, и разходката с малкия навън ме довърши CryДобре че Борисчо заспа след банята Wink

# 680
  • Мнения: 95
Mir4o, Elix, в Америка козунаци няма и моят мъж редовно ми прави в хлебопекарната. Използваме я обаче само за месене на тестото, после го вадим, сплитаме на плитка и печем във фурната. Сигурна съм, че е важна и рецептата, но нашите поне стават върха! Също за втасването, аз слагам козунака във фурната на минимални градуси за 40 минути, после вадя, увеличавам градусите и като загрее, вече го мажа с жълтък, поръсвам със захар и слагам да се пече.

Честит рожден ден на Бела, Никола и Мартин! Да са много здрави и щастливи, а мамите после да пуснат малко снимки да гледаме.

Някой ме беше питал, но вече не помня кой, за млякото НАН. Джулиан си го пие без проблем, въпреки че до сега е пил само Симилак, а него го няма на българския пазар. Оказа се обаче, че съм му давала 2, което е за 6-10 месеца, затова онзи ден купих 3, за над 10 месеца, но то е толкова гъсто, че с най-големия биберон на Авент (4) нищо не излиза от шишето - детето се скъса да суче, докато разбера, че млякото не е мръднало. Така че мисля да го хвърля, купих пак 2-ка. Ще пием него докато се приберем вкъщи.

На нас ни излизат още два зъба долу, и сме мноооого криви, дъвчем наред, пак се будим през 2 часа по цели нощи, и вече нямам търпение да излязат тези зъби!!!

# 681
  • Мнения: 233
Честито на порастналите сладури!! Да са много послушни и щастливи! Simple Smile

Малини, преди време четох статия за семейство с 8 деца. Казват, че най-трудно им е било с второто! С всички останали ставало все по-лесно. Колкото й парадоксално да звучи, явно е истина.  Crazy Аз също искам 3, но за момента физическото ми състояние не позволява, та ще си трайкам още някоя годинка. Wink

# 682
  • Мнения: 195
Да сте живи и здрави малки сладки рожденици  Hug
Аз малко късничко честитя, ама сега докопвам компютър, днес се изчекнахме да чистим у баба ми /жената е сляпя и няма как  Sad
Малката се държа много културно и не истерясваше като както когато сме двете  newsm78
Окончателно махнах бибероните даже в една чанта ги прибрах да не се изкуша да й набутам някой път след като сама си ги отказа детенце

# 683
  • Мнения: 30

Малини, честит рожден ден и на твоята майка! Да е жива и здрава и все така да ви се радва!   bouquet

# 684
  • Мнения: 549
Херцог, моите биберони са 3+ с цепка /авент/ и НАН 3 си минава без проблем

# 685
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНАТА БАНДА РОЖДЕННИЦИ Hug  bouquet ВЕСЕЛИ ИГРИ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 1 059
Добро утро момичета!
Днес е ред на Диди да почерпи



и за мамите кафенце


Честит рожден ден на Александър, Вероника и Стефан! С пожелание за щастливо и безгрижно детсво!

# 687
  • Мнения: 0
То наистина май всеки ден някой е рожденник тук вече  Grinning
Да са им живи и здрави и много щастливи!   bouquet

Zlatna_g, мерси, ще я нацелувам!  Simple Smile И ти нацелувай сладкото Габче! Чакаме ви за разходки в парка Simple Smile

Относно поредността на децата - на мен ми е било най-трудно с първото... ужасни колики, много реване, неопитна мама, слушаща безумни напътствия на детския лекар...и палаво момченце...бях се стопила просто...
С второто ми беше най-лесно - уникално кротка и добричка, дундава беба, без колики, оставяла съм я гладна нарочно, че да мога да я снимам разплакана...
Със 'майчето' е средна хубост, но имам много добри помощници - големите ми дечица доста помагат, и то с желание, така че не е толкова трудно  Wink
Та май при всеки е индивидуално и зависи от характера на дечко...

Spineli, и аз се чувствам точно като тебе... хич не ми се иска да я пускам на ясла, но нямам избор... Като знам колко зле го изживях предните пъти... С каката намерих ясла, в която директорката се съгласи да ходим двете - поне две седмици ходих и аз с дечко на ясла, за да свикне, и пак ми беше криво като я оставих... Сега надали ще имам тоя късмет да ми позволят да влизам с нея...

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:01 от TripleMomSVK

# 688
  • Мнения: 17
Честит първи рожден ден и на днешната банда Вероника, Александър, Деян и Стефан! Бъдете живи и здрави, сладки, палави и обичани дечица!

Честита последна 11-та месечинка на сладко Нори, Меги, Александра и Мартин!

Весел празник днес и на всички, които боядисват днес яйца - Успех!!!   bouquet

Ние днес ще боядисваме, че в събота ще обикаляме бабите и няма да има време.

# 689
  • Мнения: 51

 
 ПОЧЕРПЕТЕ СЕ

ДНЕС УСПЯХ ДА БОЯДИСАМ ЯЙЦАТА ,А КОЗУНАКА МИ СТАНА СУПЕР...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАНДАТА,МНОГО ЗДРАВИЧКИ И ПОСЛУШНИЧКИ ДА БЪДАТ...

Общи условия

Активация на акаунт