Жената Лъв - 49

  • 16 634
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Тъй..мусакЪта У фурната... лапето мрънкащо, че не ще мусака...аз на компа с купичка кисело до мен  Thinking Значи всичко е ОК  Crazy Crazy Crazy

Как сте момичета? Гудз, грахче ли си сготви  Flutter?

Мастерче, мнооооого готино тигрьоче  Heart Eyes

Поли, много обичах да си слагам купичка с ядки на корема, ама онзи дивак малък много често ми я риташе  hahaha

И мидичка си имаме  Hug Добре дошла и на теб!

... а кръста ме боли АДСКИ!!!

# 61
  • Мнения: 662
Вий, не само грахче, ами и с картофи и кетчупче Crazy
Сега изнудих Мастерчето да напише подробно за тая баница с хляб и тия дни ще експирементирам Mr. Green
Пол, абе да чукна на дърво не ми е тежка бременността, ама да си помрънкам малко Crazy А иначе аз искам 2 или 3 деца, мъж ми 3 или 4, та съм му казала варианта за 4 е другия път да са близнаци Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 999
... а кръста ме боли АДСКИ!!!

Защо, Джес?

# 63
  • Мнения: 5 001
Ох.....По настояване на Гудзи.....Пиша пак рецептата за мързеливата баница....Като ще гледам да я напиша подробно и с количества..... Crazy ooooh! ...(малееее...после да'н мЪ биЙтИ с тавата с баницата...) Joy

Използва се стар,изсъхнал хляб.
Средната част на хляба(1 хляб) се стрива с ръце на трохи направо в намазнена с масло тава.Добавя се около 400 гр натрошени сирене и се омесва с трохите.Отгоре се слагат парченца масло(1/2 малко пакетче масло) и така баницата се слага във загрята на 160-170 градуса фурна(да пече отгоре и отдолу).Като порозовеят трохите ,тавата се изважда.
Отделно в голяма купа или тенджерка се разбиват 4-5 яйца и 2 кофички(по 400 гр) кисело мляко.
Малко преди да залеем порозовялата баница слагаме във заливката 1/2 ч.л. сода бикарбонат и 1/2 ч.л. лимонтозу.Разбъркваме заливката и чакаме да шупне.Като шупне,заливаме баницата,разнасяме с лъжица заливката да има навсякъде и леко раздрусваме тавата,за да отиде заливката и в дълбочина.

Допичаме баницата на умерена фурна до готовност и приятен загар.....

# 64
  • Мнения: 9 776
Вийче, с това киселото вече наистина ме съмняваш. А дано! Hug

...Поли, много обичах да си слагам купичка с ядки на корема, ама онзи дивак малък много често ми я риташе  hahaha...

Аз пък на корема си държах дистанционното за телевизора. hahaha

Гудзи, и аз така - и двете бременности супер леки и безпроблемни. Обаче товара си е товар, пък аз не обичам неудобствата. Whistling

# 65
  • Мнения: 71

Стеф, на работа стоя малко на тъ-търна и май от там ... все се опитвам да застана правилно, ама като се отнеса в писане и....

Пол   Laughing

# 66
  • Мнения: 116
Мидичка, какви са ти любимите вкусоти, я кажи сега. Внезпно ми се прииска да си угодя с нещо хипер, мега вкусно. Пък не се сещам какво.
Абе месоядна съм по принцип.Ям почти всичко,стига да е без лук,праз.Държа на подправките и чесновия сос.А дюнери как обичам  Laughing ...

# 67
  • Мнения: 71
Мидичке, стахоооотна галерия!!!

# 68
  • Мнения: 116
Мидичке, стахоооотна галерия!!!
Благодаря!Малко съм я изоставила напоследък...

# 69
  • Мнения: 3 999
Мидичка, ти рисуваш?

Боже, заваля много силно в ПьондиФ. А сега като заразправя Мидичка за дюнери... та... дюнери не, обаче бих изяла нещо тестянко. Нещо като пица. Ще поръчам от нашата пицария и след 10 минутки ще ида да я взема с един чадър. Имам си един огромен чадър, подарък от батко. Сигурно е 1.2 в диаметър. Инак бих се притеснявала да го нося, защото ще отнасям половината глави по гротоара, разминавайки се с хората, но сега в тоя случай е чудно подходящ

Джес, аз чак сега ти разгледах подробно снимките от воаяжа. Много ми харесват. Ама много много.
А за стола... Абе не използваш ли тая възможност за изправяне максимално на облегалката? Верно, че стои причудливо обаче гърбът е винаги изправен.

# 70
  • Мнения: 116
Стефка,тамън да се оплача тук как валя като се прибирах от работа и гледам,че си ми съгражданка  Laughing

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Ха! Съгражданка ли си ни, Мидичке? Супер!!! Станахме многууу....

# 72
  • Балчик
  • Мнения: 760
Хелоу ви  Hug
днес само надникнах да ви  видя ;
а вие вече сте на пета страничка  Hug
аз по сколасах и сега мисля вече
официално да си лягам, че утре пак сме на бач

...обаче снимката не ми се вижда newsm78
цветята бяха красиви

# 73
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Ехее пловдивските лъвици се увеличаваме супер.  Party
Теди, ще ти пратя списъка като снимка и ако имаш парола за албума го сложи там, че аз с моята руса тиква като по-малка нищо не ми идва на идея.
Аз преди един час се прибрах, хапнах пилешко с арпа фиде, чух се с една дружка с която днес щяхме да пием кафе, но в това време го отложихме а сега ми остана да си просна едно пране и съм фриии.

# 74
  • Мнения: 3 999
От само три верно, че нарастнахме на... колко станахме всъщност? Живеещите в Пловдив?

А аз само да обявя, че се отказах да пускам отпуска за утре. Един ден си е един ден. По-добре да си го пазя за когато стане топличко живот и здраве. Така че утре съм на тръстиката и аз като Спонджи.
Та ще ви пожелавам лека нощ. Ще пусна един филм за световната икономическа криза. Ванката ме мори онзиден да го гледам, но аз заспах. А изглеждаше обещаващ. Или ще поцъкам нещо в Нешънъл Джиографик.

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 22:00 от Stefka.b.k

Общи условия

Активация на акаунт