Юли 2006 - 99

  • 76 020
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 282
Еее, стига бе, Ели. Това 12 хил. евро ми е в сферата на фантастиката. Да не е това цената на квадрат Mr. Green Тук и в селата не е такава цената, че сега цените са ниски. Не съм много навътре със стандарта в Германия, ама чак пък толкоз Naughty
Ние продаваме къща в Карлово на доста по-висока цена.
Не вярвам, не.

Тук буря, слънце Crazy Ама какво се чудя, месецът на Близнаците, точно като нас. Аз съм в чуденка как точно да отбележа ... 25-тата си годишнина Whistling Whistling
Щях да каня много хора, после ги редуцирах и вече се чудя дали изобщо да се занимавам. А това е сигурен знак, че одъртявам Mr. Green
Ще ходя да си поръчвам торта, па ако ще сама да си я ям /още по-добре, даже Laughing/

# 571
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, утре сутрин заминаваме с мъж ми (без дечко  Wink ) на една кратка почивчица на гръцки остров  Wink Дано всичко е наред и после ще разказвам  Praynig Hug

# 572
  • Мнения: 1 584
Ели, тия за 12 000 и за 30 000 са все едно да ги дадеш тия пари за къща в Джебел. После ще се чудиш какво да правиш там Rolling Eyes 
По нормалните градове, с работа и инфрастуктура апартамент, около 80кв е 150.000Е  Peace В големите градове цените са двойни и нагоре Crazy

# 573
  • Мнения: 1 341
Ели, тия за 12 000 и за 30 000 са все едно да ги дадеш тия пари за къща в Джебел. После ще се чудиш какво да правиш там Rolling Eyes 
По нормалните градове, с работа и инфрастуктура апартамент, около 80кв е 150.000Е  Peace В големите градове цените са двойни и нагоре Crazy
При нас тези, които си в планината без възможност за препитание /за такива като нас говоря/ са по 60 000 Евроци. Къща в околностите на Тулуза/диапазон от 40 км./ са от 200 000 нагоре. За 150 000 в Тулуза може да се вземе апартамент, не повече от 50-60 квадрата. А ако е в централната част и на 30 ще се радва някой за тази цена. Crazy Много съм в час с цените...Личи си кой следи. Mr. Green

Диди, има почасови занимания за кристиан, но не ме устройват мен. Аз искам цял ден, за да мога да работя. Ей така да ми го гледа някой и да хвърлям пари на вятъра, не ми се ще. За да ми го гледат 2 пъти седмично в месеца и то до обяд ще ми струва 150 Евро. Ами не ми се дават, аз за 8 дообеда нищо не мога да направя. Времето няма да ми стигне и някаква административна бумащина да свърша.

Ивка, приятно изкарване. Пиши после подробности, къде сте били, доволни ли сте, как сте изкарали. Peace

# 574
  • Мнения: 1 298
Ехаа Ронка да не купувате апартамент?

Аз нямам време и възможност да ви чета.Ама като гледам не сте изписали много.
На бабин дом сме,а тук татко ползва компа доста интензивно.

Диди пиши как сте.Мъжлето върна ли се?

дидито казвай как е коремчо,колко е голям и пол ако знаеш  Hug

Бяхме 4 дни в Черноморец на плаж,в една къща отседнахме с една приятелка и бебоците.Много хубаво изкарахме ама свърши.  Tired

Нан кога щяхте да ходите на Божура?

Деси как е баща ти? Ами ти?

Айде отивам при алергичните да почета  Wink

# 575
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 282
Рени, от 13-ти юли сме.
Я ти кажи, знаеш ли някое хотелче с басейн /ако е без, да е на плажа/ в Бургас и околностите? И да не е скъпо, 40-50 лв. максимум за двойна стая?
Искам да си удължим почивката след Божура някъде наблизо по моренцето.

Дидито каза бе, момче ще е ... май.

# 576
  • Мнения: 1 341
Ехаа Ронка да не купувате апартамент?

Към днешна дата-Не, може би след година-две. И няма да е апартамент,а къща. Писнало ни е от комшии, дивотии и т.н.

Ние тази вечер ще се събираме с другари да спретнем мааалко купонче на домашна обстановка. Кристиан няма да идва с нас, ще го гледа една приятелка. Ми така де, и Асан човек.

# 577
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени, а Дени как е?
Аз купих на баща ми това, бебешко е, засега съм много доволна Peace В сряда пак се размотавахме по болницата, защото след като намалихме кортикостероидните таблетки, пак започна да му се изранява кожата. Пак увеличихме дозата и го мажа с въпросния Емолиент. Засега стопирахме процеса.

Ели зяпах сайта с къщите в Германия, но то като гледам по-свестните са по 100-150 хил. евро. Отделно всичките се намират в Саксонска Германия, бившата източна Германия, Планинската част, предполагам не са много атрактивно място за живеене.
Имам стар приятел в този район и горе долу имам представа за какво иде реч.

Ронка, Кристиян не плаче ли когато го оставяш за отглеждане на някоя приятелка  newsm78 Стискам палци да се намери място за него в яслата, само мога да си представям какво ти е без грам помощ.

Ивка приятна почивка Hug

Ние утре пак сме outside of civilization,голямо хоби взе да ми става това Mr. Green Явно и аз остарявам Laughing

Нан, 40-50 лв. не са малко, ти не се ли разрови из офертите за ваучери за почивка с отстъпка. Струва ми се за тези пари би могло да има поне и закуска. newsm78

Бетта, струва ми се, че Яна спокойно би могла да бъде причислена към тази група деца Peace

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 01:27 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 578
  • Мнения: 1 341

Ронка, Кристиян не пплаче ли когато го оставяш за отглеждане на някоя приятелка  newsm78 Стискам палци да се намери място за него в яслата, само мога да си представям какво ти е без грам помощ.

Деси, Кристиан не подозира кой ще го отглежда в продължение на няколко часа, защото ги проспива. Joy Ако се събуди е за водичка и пак заспива. Той вече сънува 10 сън, чакаме детегледачката да дойде и тръгваме. Имам време и ще взема да сложа малко грим....да заприличам на човек. Mr. Green

# 579
  • Мнения: 2 503
Нан честит Юбилей:) Да си ни жива и здрава, винаги борбена и силна каквато те знаем и само хубави моменти ,щастие,здраве и Любов:)Simple Smile

# 580
  • някъде
  • Мнения: 5 097
NAN  честит рожден ден! Пожелават ти много здраве, кьсмет, любов и прекрасни мигове! Hug  bouquet

# 581
  • София
  • Мнения: 309
Честит Рожден Ден,мила НАН!
 smile3525 newsm51Много здраве,щастие,любов и всичко,което поискаш ти желая!!!
Grinning

# 582
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Юбилей и от мен,Нан.Много здраве и сбъднати мечти. Heart Eyes

# 583
  • София
  • Мнения: 309
Вкусна ли е тортата,НАН Mr. Green?

# 584
  • Мнения: 1 298
Nan Честит рожден ден!  nbirthday

Имам приятелка,която държи къща в Черноморец,ако те интересува ще я питам цени.Точно на морето е къщата.Само стълби слизаш и си на плажа.Мисля че 30лв каза че я давала стаята.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт