САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 65

  • 79 083
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Евентуално референтен номер на този панталон от каталога - http://www.laredoute.fr/vente-jean-coupe-droite-ado-garcon.aspx? … rodsize=undefined

Благодаря!

# 46
  • Мнения: 387
Евентуално референтен номер на този панталон от каталога - http://www.laredoute.fr/vente-jean-coupe-droite-ado-garcon.aspx? … rodsize=undefined

Благодаря!



Да.. Mr. Green

461 8947

# 47
  • Мнения: 1 482
C38QW 30/45 с новият подарък

# 48
  • Мнения: 6
Първо, се извинявам ако въпроса ми не е за тук.
Пробвах няколко кода в италианския вариант, но не се получава.Опитах и в чичко гугъл, но...
Ако някой е наясно къде мога да намеря кодове и дали тези стават, просто трябва повече да внимавам за артикули, разбира се ще бъда благодарна.
 Hug   bouquet

# 49
  • Мнения: 620
Браво!
Нали нямаше да поръчваме, кой набързо лъхна кодовете?!

Докато се заигравах и всички се хващаха, изведнъж никой не става. След разместване на буквите обаче ми даде зелената играчка, сп. чувалче и син сет. Ха сега върви се сети какво става Wink.
За да не се изкушавам да правя необосновано скъпи и ненужни поръчки, не си ги записах.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 296
Айви, аз лично няма да поръчвам, със сигурност или до лятното намаление или ако не върнат 10%!  Crossing Arms Тези кодове също са еднократни.  Peace
Не знам дали е утешение за някого, но и за французойките има нови правила!  Laughing
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро с тези кодове!

# 51
  • Мнения: 324
Първо, се извинявам ако въпроса ми не е за тук.
Пробвах няколко кода в италианския вариант, но не се получава.Опитах и в чичко гугъл, но...
Ако някой е наясно къде мога да намеря кодове и дали тези стават, просто трябва повече да внимавам за артикули, разбира се ще бъда благодарна.
 Hug   bouquet
Италианският Ларедут не е по-добър вариант. Цените никога не падат толкова, колкото във френския. Кодовете са различни, тези за френския сайт не ловят. Веднага мога да ти дам код 10/30 без БД + подарък зелените шалтета при поръчка на 1 нещо и шалтета + възглавнички при поръчка на 4 неща. И разни други с намалени по 30%. Пиши ми, ако искаш.
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро!
Аууу, определено ние сме виновни за това  Mr. Green Laughing

# 52
  • Мнения: 1 872
Айви, аз лично няма да поръчвам, със сигурност или до лятното намаление или ако не върнат 10%!  Crossing Arms Тези кодове също са еднократни.  Peace
Не знам дали е утешение за някого, но и за французойките има нови правила!  Laughing
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро с тези кодове!

Извинете, а лятното намаление от коя дата започна минала година?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 296
Айви, аз лично няма да поръчвам, със сигурност или до лятното намаление или ако не върнат 10%!  Crossing Arms Тези кодове също са еднократни.  Peace
Не знам дали е утешение за някого, но и за французойките има нови правила!  Laughing
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро с тези кодове!

Извинете, а лятното намаление от коя дата започна минала година?
Миналата беше от 30 юни.
Тази от 22 юни....5 седмици.

# 54
  • Мнения: 1 872
Айви, аз лично няма да поръчвам, със сигурност или до лятното намаление или ако не върнат 10%!  Crossing Arms Тези кодове също са еднократни.  Peace
Не знам дали е утешение за някого, но и за французойките има нови правила!  Laughing
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро с тези кодове!

Извинете, а лятното намаление от коя дата започна минала година?
Миналата беше от 30 юни.
Тази от 22 юни....5 седмици.

Благодаря Ева! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6
Браво!
Нали нямаше да поръчваме, кой набързо лъхна кодовете?!

Докато се заигравах и всички се хващаха, изведнъж никой не става. След разместване на буквите обаче ми даде зелената играчка, сп. чувалче и син сет. Ха сега върви се сети какво става Wink.
За да не се изкушавам да правя необосновано скъпи и ненужни поръчки, не си ги записах.

абстиненцийкааа... Sick май...ще ни трябва доктор  hahaha  smile3505 newsm43 newsm52  аз за сега минавам на МЕТАДАМАЗОН  hahaha

# 56
  • Мнения: 3 591
БД  с код могат да получат само за поръчки над 10 евро с тези кодове!
това трябваше да направят за всички, и за нас.

# 57
# 58
  • Мнения: 742
а къде може да се види снимка на новите подаръци? newsm78

# 59

Общи условия

Активация на акаунт