САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 65

  • 79 093
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 296
а къде може да се види снимка на новите подаръци? newsm78


Всички известни ни снимки са в първия пост или в албумчето.
На лилаво-боровинковата завивка(шалте) още няма снимки.
Кодовете се активирани днес. Peace

# 61
  • Мнения: 742

аз точно за новата завивка имах питане...

благодаря Ева  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 2 296

аз точно за новата завивка имах питане...

благодаря Ева  bouquet
Всъщност, намерих снимка на това шалте-

# 63
  • Мнения: 6
Лелееее колко е сладкооооо #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 64
  • Мнения: 123
Поредното боклуче за леглото на кучето Crossing Arms Naughty

# 65
# 66
  • Мнения: 42
преди малко пробвах 33715= артикулите бяха намалени с по 55%. Кода ги намали с по още 4% или станаха 59%. Общата сума + доставка е 14.04е. на втора стъпка ми дава сума 15.65е. нещо ми се губят 20%??????? Може би има значение кода??? Смятах, смятах и нещо не ми излиз. Някой по вещ в математиката да провери, ако иска.

# 67
  • Мнения: 620
Поредното боклуче за леглото на кучето Crossing Arms Naughty
'Начи, понеже намесихме и кучетата, да кажа, че едно от зелено- бежовите шалтета е в колата и когато кучето е изцапано и не му се позволи да се качи на седалката /обикновено пътува там/, шалтето се постила в краката ми отпред и изгнанието е по- приемливо. Друго пък носим, когато ходим насам- натам с нея- все пак всички хотелиери, които ни пускат с домашем любимец заслужават съответното отношение и уважение, както и гостите, които ползват стаята след нас. С няколко се завивам пред телевизора- според сезона, а с бежовите памучни си застилам ъгъла, много по- приятни са, отколкото синтетиката на дамаската, особено през лятото. Това новичкото наистина е много свежо, ама ... надявам се да се променят нещата /колкото се надявам, толкова се и съмнявам/ около доставката поне седмица, преди да изтече валидността на кодовете.
Впрочем, сещате ли се за друг онлайн- магазин, който да прави подаръци на клиентите си?

# 68
  • София
  • Мнения: 57
преди малко пробвах 33715= артикулите бяха намалени с по 55%. Кода ги намали с по още 4% или станаха 59%. Общата сума + доставка е 14.04е. на втора стъпка ми дава сума 15.65е. нещо ми се губят 20%??????? Може би има значение кода??? Смятах, смятах и нещо не ми излиз. Някой по вещ в математиката да провери, ако иска.
Tired за поръчка от 70 Е на втора стъпка ми начисли 20 Е т.е.20% (14) +6 доставка

# 69
  • Мнения: 6
http://www.laredoute.fr/vente-robe-pull-a-col-roule-enfant-fille … documentid=201210
дали на това може да му подейства някой код за намаление newsm78 ? Благодаря предварително  bouquet

# 70
  • Мнения: 13
преди малко пробвах 33715= артикулите бяха намалени с по 55%. Кода ги намали с по още 4% или станаха 59%. Общата сума + доставка е 14.04е. на втора стъпка ми дава сума 15.65е. нещо ми се губят 20%??????? Може би има значение кода??? Смятах, смятах и нещо не ми излиз. Някой по вещ в математиката да провери, ако иска.
Tired за поръчка от 70 Е на втора стъпка ми начисли 20 Е т.е.20% (14) +6 доставка
при мен също начисли на втора стъпка доставка и 20 %, но с 10% намали прикс руж, син артикул, намалени от сайта /не и референтни номера или шопинг прис/, а също и един албанец.

http://www.laredoute.fr/vente-robe-pull-a-col-roule-enfant-fille … documentid=201210
дали на това може да му подейства някой код за намаление newsm78 ? Благодаря предварително  bouquet
колекция есен - зима - копирам от стр. 1 :
73695 , 73709 , 73717  -35/60 евро от к-я Е/З 2010 и БД, без подарък. Като 73717 дава БД без минимална сума и само с артикул от Les Aubaines!

# 71
  • Мнения: 6
Аз ги пробвах тези кодове,но ми дава само БД... Мерси все пак Hug

50121 върши работа сега само оставам в чуденка Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 23:23 от mery2009

# 72
  • Мнения: 24
M0WSY, YKJRR - PLAID violet/myrti
...само за ентусиасти  newsm10
изкочиха и два сета, ако му се пазарува все още на някой, да свирка  
П.П. уж никой не пазарува, а много бързо ги дръпнахте  smile3501

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 13:52 от LaKate

# 73
# 74

Общи условия

Активация на акаунт