Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 10 Обичам те и те целувам

  • 21 948
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 534
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66

# 721
  • Мнения: 54
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66
Не знам за мен, но ти от петък си някак особена  Grinning Явно приключението Истанбул и обратно ти се е отразило доста добре.  Mr. Green

# 722
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ще си помисля , че сте се влюбили в мен Blush

ама много сме си добре тук харесваме всички , няма спорове от сорта този е по добър от другия Sick

# 723
  • Мнения: 1 301
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66

Оле кака извади "бухалките". Joy Е сега ще има "Сис, ти ти си страшна бухалка". hahaha

# 724
  • Мнения: 54

ама много сме си добре тук харесваме всички , няма спорове от сорта този е по добър от другия Sick
Ами като при нас са най-добрите какво да се прави  Grinning

# 725
  • Мнения: 0
Когато Фериха и Емир се карат пред училището.

Фериха:Емир,спри за секунда.
Емир:Недей Фериха,недей!
Фериха:Как можеш да повярваш на такова нещо?Как можеш да си помислиш?
Емир:Видях ви Фериха.Излъга ме!Когато каза,че си в хотела,аз ви гледах като бяхте в кафенето.Гледаше ме в очите и ме лъхеше Фериха,но аз съм толкова глупав,че не повярвах на това,което видях.Не повярвах на това,което видяха очите ми Фериха.Повярвах на теб,повярвах на вас.С Корай,с човека,на който казвах брат.
Фериха:Емир,заклевам се,че няма такова нещо.Защо не пита мен?
Емир:Какво щеше да кажеш Фериха?Какво щеше да разкажеш?Толкова те обичах.На такова място те сложих.Не смеех да те докосна Фериха,не смеех да те целуна.Но защо?За като теб...По дяволите.Колко глупав съм бил.Жалко Фериха!Жалко!
Фериха:Не отивай Емир!Не отивай Емир!

# 726
  • Мнения: 54
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66

Оле кака извади "бухалките". Joy Е сега ще има "Сис, ти ти си страшна бухалка". hahaha
Така ще кажеш ти сестричке, като не знаеш кака къде ходи в петък  Whistling Посети Корайчо, че чак и снимки и бяха направили на летището  hahaha

# 727
# 728
  • Мнения: 8 534
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66
Не знам за мен, но ти от петък си някак особена  Grinning Явно приключението Истанбул и обратно ти се е отразило доста добре.  Mr. Green
Wink hahaha

Оле кака извади "бухалките". Joy Е сега ще има "Сис, ти ти си страшна бухалка". hahaha
hahaha hahaha hahaha Ще слушате вие кака си, щото... Joy Joy Joy

Виолетка, наливаш масло в огъня... hahaha

# 729
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вили , стига толкова , че Снежка ще експлодира hahaha

# 730
  • Мнения: 56
Такааа си е! И на мен това ми минава през главата всеки път като те погледна  Mr. Green, но ще спра дотук, че Снежка дебне  Stop
Какво ти минава през главата, не разбрах? newsm66 newsm66 newsm66
Не знам за мен, но ти от петък си някак особена  Grinning Явно приключението Истанбул и обратно ти се е отразило доста добре.  Mr. Green
Wink hahaha

Оле кака извади "бухалките". Joy Е сега ще има "Сис, ти ти си страшна бухалка". hahaha
hahaha hahaha hahaha Ще слушате вие кака си, щото... Joy Joy Joy

Виолетка, наливаш масло в огъня... hahaha
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Добре прекратявам фото сесията на Корай ,утре пак  Mr. Green Mr. Green

# 731
  • Мнения: 54
ЕМИИИ, МНОГО ТИ БЛАГОДАРИМ!!!  Hug Hug Hug Аз си признавам, че не следя много преводите, защото от толкова сестри и братчедки ми е леко сложно  Mr. Green Явно после ще се връщам в старата тема да ги прочета.   bouquet

# 732
  • Мнения: 8 534
Вили , стига толкова , че Снежка ще експлодира hahaha
hahaha hahaha hahaha

Еми, благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet

# 733
  • Мнения: 54
Малеее, за един уикенд изписахме темата  Shocked Shocked Shocked Направо нямаме равни!

Чакаме Хриси  Hug

Всеки си запазва едно поленце и си пише на него  hahaha Joy hahaha ако толкова я закъсаме.

Снежка, обаче трябва да следиш все пак какво ти пиша  hahaha

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 22:03 от siiisiiitooo

# 734
  • Варна
  • Мнения: 2 352
а новата тема ако може да изчакате мъничко  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт