Косопад-справили се с проблема?

  • 2 052
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да и аз така от приятелки съм го чувала и всички се жалваха, че пълнеят, та затова се чудя дали да пия нещо или само да цапотя? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Купих преди седмица от една квартална аптека шампоан "Ревалид" - след ползването му косата стои някак по-плътна, но все още не е спряла да пада. Но пък как трудно се разресва след къпане с него...Затова се принудих да си купя и балсам - на Шварцкопф и Хенкел /забравих в момента марката/, за мазни корени и сухи краища, Ентелегентен бил, пише на лепнатата на гърба на опаковката бележчица. Ефектът е добър. А за "Ревалид"-а ще пиша пак, като видя някакъв осезаем резултат. А пропо, в същата аптека имаше и Прегаин шампоан. Ако с "Ревалид"-а не сполуча, ще пробвам и с другия.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
жълтък, жълтък и пак жълтък!
като момиче в продължение на 1 година преди всяко миене на косата си го втривах в корените.
резултата е - жизнена, здрава и бляскава коса все още!

 Да, а как "хубаво" мирише косата! Сестра ми правеше тези процедури като ученичка, но понеже спяхме заедно на едно голямо легло я накарах да спре, че вечер като си легнем ме задушаваше миризмата от този жълтък.
 

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Да, а как "хубаво" мирише косата! Сестра ми правеше тези процедури като ученичка, но понеже спяхме заедно на едно голямо легло я накарах да спре, че вечер като си легнем ме задушаваше миризмата от този жълтък.
 
тя косата се мие после с шампоан както обикновено.
никога не ми е миришела косата на яйце, аз не понасям тая смрад.
единственото, което ми стана косата- копринено мека и здрава.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
 Една позната разказваше, че си е излекувала косопад чрез натриване на главата с чесън, но не знам дали наистина това помага на всички и как точно се прилага.

# 20
  • Мнения: 242
Една приятелка ползва шампоан за косопад Фитоциан и засега е доволна от него, купува си го от аптеките и струва около 15,00 лв.

# 21
  • Мнения: 8 769
Една позната разказваше, че си е излекувала косопад чрез натриване на главата с чесън, но не знам дали наистина това помага на всички и как точно се прилага.
Помага, но смърди ужасно.
Маски с хума също помагат. Аз лично преди си правех всяка седмица. Имаше завиден резултат след около месе-два. Сега обаче не ми остава толкова време. И съответно резултата закъснява. Cry

# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Milena B., предполагам, че и шампоана и таблетките ги има по аптеките?

Общи условия

Активация на акаунт