На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 128 393
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 358
Доказано е че секса в първата седмица след цикъла е безопасен по отношение на зачеването!

 Shocked Shocked Shocked
Не знам кой го е доказал, но е факт, че има доста момичета от форума, които са забременели при секс веднага след цикъла.

# 16
  • Мнения: 38
И с четирите ми деца забременях точно на 6 ден от началото на цикъла. Имам много ранна овулация, при цикъл 23, 25 дни.тест за бременност ми показва 5 дни преди м.
Не вярвайте на щтуротии от сорта ''не е възможно да забременееш...''Щом има полов контакт, винаги можеш.Друг е въпроса, дали искаш дете или не. Аз съм желала отчаяно всички ми дечица. Когато не искам да забременея, просто слагам спирала.

# 17
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Mariaya, пожелавам ти успех! Все още има шанс да се е получило този месец.
По темата - моят тест отчете 2-3 дни преди закъснението (правих го късно вечерта).

larisa, мн. вероятно е и да си внушаваш. Много от нас са имали такива "бременни" симптоми, които се оказват фалшиви (включително и аз).

# 18
  • Мнения: 97
Вече със сигурност знам, че не е станало. Лелката ме навести с пълна сила. Но сега се залавяме за работа отново - и дано да даде резултат Hug

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 77
дали може да се вярва на тестовете аз миналият месец си направих и излезе една много бледа втора чертичка дори и мъжът ми я забеляза показах му теста данеби аз да си представям но не и той я видя но след 2часа ми дойде. Какво да вярвам или не какъв е извода

# 20
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
според мен изводът е: често срещаното явление-зачеване, начало на имплантация, съответно и увеличаване стойностите на ЧХГ, но бременността не се развива. Много жени и не подозират , за това, защото им идва преди да са си направили тест.

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 77
и в крайна сметка има или няма бременност

# 22
  • Мнения: 123
на 7  ден след закъснението казаха ми да изчакам 10 но и на 7 ми я се показа положителен

# 23
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
и в крайна сметка има или няма бременност

Ами явно е имало според мен, но не е продължила да се развива. Следващия месец!    
ето линкче:     
http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/first_trimester_misscariage/
и да не се притесняваш! Другия месец вече preggo stork-girl или stork-boy

# 24
  • Мнения: 32
Най- щастливия ден от живота ми Simple Smile Ден преди датата на М. аз вече знаех че съм бременна. Усещах го и направих тест. Втората чертичка беше бледа но я имаше Simple Smile

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Ооо, доста късно си направих тест към 10-14 ден след закъснението ,но  исках ,ако има нещо да съм сигурна , не да се разочаровам.

# 26
  • Мнения: 319
Аз лично не си дочаках закъснението...Колкото и невероятно за звучи, видях 2-те чертички 8-9 дни след като съм забременяла.... Shocked Невероятно НО факт.. Взех "Престо" направих го рано сутринта с първата урина и се появи МНОГО МНОГО бледа чертичка...но все пак си я имаше...Следобяд повторих с "Шуър Чек" и той показа същото...При всеки организъм е разнично...термина ми беше 12.03 , а на кумата ми и беше 11.03... Тя разбра почти месец след мен...тестовете и бяха отрицателни...

# 27
  • Мнения: 32
Доказано е че секса в първата седмица след цикъла е безопасен по отношение на зачеването!

 Shocked Shocked Shocked
Не знам кой го е доказал, но е факт, че има доста момичета от форума, които са забременели при секс веднага след цикъла.

Аз съм една от тях.

# 28
  • Мнения: 1
predi 2 sedmici priqtelqt mi svarshi v men...do denq na cikala mi ima nqkolko dni..Da si napravq li test ili da izchakam..?!?! ne iskam da mi izlezni 1 cherta i sled tova da razbera che sam bremenna

# 29
  • Мнения: X
Изчакай, но и след закъснение пак може да ти излезе една черта и въпреки това да си бременна.

Общи условия

Активация на акаунт