На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 057
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 361
На 28ми трябваше да ми дойде и по-принцип ми е точен.Днес 3ти ден закъснява.Сутринта направих 3 теста Престо и на всеки имаше 2 -ра ,но много бледа черта  Rolling Eyes Симптоми като на ПМС имам,а вечер само се въртя,немога да спя по корем,тежи ми,и сутрин се събуждам необичайно за мен много рано.Имам температура около 36.9-37 градуса Rolling Eyes
Като сетя ,че тези дни си ходих на фитнес и доста се натоварвам там,на солариум съм ходила,правех си едно разместване на мебели в къщи,правих си една маска за коса с тривитаминол,която май не се препоръчва при бременност  Tired Ако има бебче какво ли съм причинила незнам  ooooh!
Утре сутринта ще направя пак тест на първа урина и ще видя какво ще покаже  Praynig

# 46
  • Мнения: 213
rissse на мен теста Престо ми отчете 2-ра блееда чертичка на първия ден от закъснението и се оказа верен Heart Eyes ,проввай ако искаш и с някоя друга марка и дано да се похвалиш с категоричен двучертичков тест newsm10

# 47
  • Мнения: 77
На 28ми трябваше да ми дойде и по-принцип ми е точен.Днес 3ти ден закъснява.Сутринта направих 3 теста Престо и на всеки имаше 2 -ра ,но много бледа черта  Rolling Eyes Симптоми като на ПМС имам,а вечер само се въртя,немога да спя по корем,тежи ми,и сутрин се събуждам необичайно за мен много рано.Имам температура около 36.9-37 градуса Rolling Eyes
Като сетя ,че тези дни си ходих на фитнес и доста се натоварвам там,на солариум съм ходила,правех си едно разместване на мебели в къщи,правих си една маска за коса с тривитаминол,която май не се препоръчва при бременност  Tired Ако има бебче какво ли съм причинила незнам  ooooh!
Утре сутринта ще направя пак тест на първа урина и ще видя какво ще покаже  Praynig
стискам палци да се похвалиш с най-хубавия резултат Heart Eyes  bouquet

# 48
  • Хасково
  • Мнения: 88
мили дами и аз вече мога да се похваля че ще ставам мама. След празниците и голямото празненство трябваше да ми дойде но нееее и вчера си направих тест излязоха две силно червени чертички и съм много щастлива но от всичкото пиене и цигари дето бе по празниците дали не е станала беля на шушката в мен

# 49
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
При първата ми бременност на 10тия ден имаше блеееда втора чертичка.
Сега ми закъснява 10 дни, но имам късна ову., въпреки това снощи си правих тест и е отрицателен. След като направих теста започнах да усещам тъпи болки в яйчниците и някаква тежест, което най-вероятно означава, че предстои М. След като мине ще ходя на лекар, за да видим какво се случва с мен, но това си е за друга тема.  Wink

# 50
  • Мнения: 2 309
Подозирах че съм бременна непосредствено след овулация...видях положителен тест 3 дни преди очакваният месечен цикъл!
Колко много искам да усетя това вълнение,поне още веднъж...

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 168
Здравейте на всички!
Днес се регистрирах във форума с надеждата да намеря полезна информация и увереност, че това, за което мечтая ще се случи. Трудно е да говориш с близки хора на тази тема - или много се притесняват, или не те приемат много на сериозно...
Накратко за себе си: на 27 съм, с едни яйчник и тръба. От 6 месеца правим опити за бебе, но не се получава. Купих си тестове за овулация, оказа се, че овулацията ми е по време на цикъла. Изчаках ден-два, направих си отново тест - пак беше с две черти, но втората беше доста слабо изразена. Все пак действахме активно по въпроса. Сега 2 дни след това тестовете показват, че пак съм в овулация. Четох във форума, че ако имаш положителни резултати от тестовете за овулация - може да си бременна. Веднага си купих тест на Шуерчек - отрицателен е  Sad Сега разбирам, че трябва да се изчака поне 2 седмици, за да се направи. Все пак как мога да разбирам 4-5 дни овулация според вас? Много силно се надявам и колкото и да не искам се разочаровам почти до сълзи, но не спирам. Според вас възможно ли е да съм бременна? Фактор ли са тестовете за овулация в преценката?
Благодаря на всички, които решат да ми отговорят! Желая успех на всички ви!!!

# 52
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз видях 2 чертички 10 дни след половия акт и 1 ден преди МЦ. Но аз съм си с нередовна М  Peace

# 53
  • Мнения: 1 172
На 6-тия ден закъснение, със следобедна урина, теста беше ШуърЧек. Ама аз го бях отписала този месец и макар да имах лееееки съмнение защо ми закъснява, бях решила да не избързвам - затова толкова късно видях двете ярки чертички.

# 54
  • Мнения: 786
Persona grata здравей!не ти е лесно!тук обаче не е подходящата тема за споделяне и взаимопомощ защото не е отчетна а само се отговаря по зададения въпрос!ела при нас в  темата "мечтаем януари догодина да бъдем трима или четирима " на КАФЕНЦЕТО в подфорума "искам бебе"-там при нас ще намериш много приятелки и подкрепа както и съвети!!!!заповядай при нас !
а иначе за да не е спам-с първото ми дете видях двете чертички с обикновен тест-лентичка два дни след закъснението-излезе бавно втората чертичка но сигурно! Mr. Greenжелая успех на всички  които още не са ги виждали и на тези които искат отново да ги видят -като мен както се вижда от лентичката ми това да стане съвсем скоро!!!! Hug

# 55
  • Мнения: 29
Аз видях бледа втора чертичка в деня когато очаквах МЦ . Успех на всички   bouquet

# 56
  • Мнения: 19
Аз видях втора бледа чертичка 3-4 дена преди датата на очаквания МЦ. Още нямах никакво закъснение. Тестът беше от най-обикновените и го направих към обед.

# 57
  • Мнения: 2
На 4-5 ден от закъснението видях  EFP Бях невероятно щастлива Simple Smile

# 58
  • Мнения: 142
Здравейте,не съм писала отдавна за което се извинявам... искам да споделя трябваше да ми дойде в понеделник,но до днес още го няма.. правих тест беше отрицателен, дали може да не е отчел правилно, имам много леки болки в корема и то само през деня като си легна ми няма нищо, вие ми се свят след като сляза от автобуса, като съм седнала ... дали е възможно да има малко човече в коремчето?

# 59
  • Мнения: 90
Видях втора бледа чертичка 10 дни след О. и 3 дни преди датата на МЦ. УСПЕХ НА ВСИЧКИ ЧАКАЩИ!
maika maika - пробвай с друга марка тест и със сутрешна урина. Успех!
Aumi, rissse - беж към Януарки 2012  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт