На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 147
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 615
Аз съм с късна овулация и двата пъти тестовете ми отчетоха няколко дни след датата на МЦ-то. Сега ми закъснява с близо 10дни, за последно правих тест на 6-ти - отрицателен. Имам всички симптоми на предстоящ цикъл, който пък е толкова нередовен, че не мога да му хвана края вече  Crazy

# 61
  • София
  • Мнения: 1 666
2 дни след закъснението си направих тест и беше положителен. Привечер го направих - SureCheck. За всеки случай направих още един веднага след това (не помня марката, от най-евтините и прости беше) и той потвърди Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 512
Преди да забременея цикъла ми беше много точен- на 28 ден. Сутринта, като трябваше да ми дойде, а нямах симптоми (много тежък цикъл карах) веднага направих тест и показа 2 чертички, ех каква радост беше Simple Smile После през деня направих още 4-5 за потвърждение Simple Smile
Та първия ден, в който уй трябваше да ми дойде, показа ясно 2 чертички!
Пожелавам такава радост на всички, които чакат ( и на мен, щото и аз се надявам всеки месец от декември насам Simple Smile )

# 63
  • Мнения: 56
Теста си го направих на 7, 8 ден закъснение - но пък детето не беше планирано въобще - бях само на 20 години и цикълът ми все още беше не особено редовен( редовно закъсняваше с по- цяла седмица).

# 64
  • Мнения: 299
Още на първият ден от закъсненито , някакси бях сигурна че съм бременна и наистина бях  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 35
Днес е четвъртия ден от закъснението на цикъла ми но теста се оказа отрицателен. Видях втора чертичка, но беше много бледа така че го смятам за отрицателен. Какво да правя пак ли да си направя тест, а тези дни ме болят гърдите, кръста обливат ме топли и студени вълни както преди цикъл?
Февруари имах пак закъснение на цикъла, но след като казах на личната че със сигурност не съм бремена тя предположи, че е на хормонална основа.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 666
Дори и бледата втора черта си дава реален шанс да си бременна.

Пусни си кръвен тест Simple Smile

# 67
  • Мнения: 235
nik nikol независимо колко е бледа втората черта, тя си е втора и означава бременност Simple Smile
Честито!  Hug

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Първия път - на втория ден от закъснението.
Втория път - да речем пак на втория. Цикъла ми все още беше нередовен след раждането. Реших да чакам цикъл до максимално дългия период който съм имала (в този случай - 37 дни). Два дни след това (на 39-тия ден) направих теста.

И двата пъти знаех кога точно съм заченала, тестовете бяха по-скоро формалност.

nik nikol  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 35
nik nikol независимо колко е бледа втората черта, тя си е втора и означава бременност Simple Smile
Честито!  Hug
Дори и бледата втора черта си дава реален шанс да си бременна.

Пусни си кръвен тест Simple Smile
Дано да сте прави  момичета. Ще направя още един, два теста и ще реша какво да правя.

# 70
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
В крайна сметка имам + тест, на 16тия ден от закъснението. Правих си Престо и двата ми бяха +, а една 10 дни преди това Шуър чек беше -.
Стискам палци! Hug

# 71
  • Мнения: 142
Mомичета днес е 13 ден от закаснението превих 2ва теста и бяха отрицателни единия беше на 5 ден другия на преди два дни възможно ли е да съм бременна ,но още да не може да ми го покаже ,както на Menina ?

# 72
  • Мнения: 235
Момичета, за тези, които имат финансова вазможност и са в голямо чудене, препоръчвам ClearBlue дигитален тест. Изписва "+" или "-" на дигитален екран и няма как да се объркате. Но струва 13 лева и след 24 часа дигиталното екранче загасва завинаги, понеже свършва батерията и не може да ви остане за спомен Simple Smile на мен такъв твст ми показа "+" 2 дни преди цикъл  Peace

# 73
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен,този месец след петдневно закъснение си направих тест и се оказа положителен,днес ходих на лекар ,но все още не се вижда нищо ,на кой ден от закъснението мога да отида пак на преглед?

# 74
  • Мнения: 7 995
Здравейте и от мен,този месец след петдневно закъснение си направих тест и се оказа положителен,днес ходих на лекар ,но все още не се вижда нищо ,на кой ден от закъснението мога да отида пак на преглед?

На около 15-ти.

Общи условия

Активация на акаунт