На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 051
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • Ирландия
  • Мнения: 231
Закъсняваше в рамките на нормалното понеже при мен идва цикъл средно на 28 дни,изчаках нормалните 4-5 дни закъснение/т.е. 32-33/ и помня,че бяха коледните фирмени купони.Изпих 50 грама водка и ужасно ми  се замота главата както и странно лекичко свиване в коремчето почуствах.Аз вече имах една идея какво се случва и нямах търпение да се прибера и да направя тест.Та моят тест съм го направила към 01 часа вечерта с 5 дни закъснение и си спомням,че се появиха 2-те чертички и изревах от вълнение/сигурно съседите са ме чули/ ама не ми пукаше тогава,толкова бяхме щастливи.След това повторих теста/някъде след още 2-3/ дни и вече тогава отидох на преглед за да чуя новината.
Успех на всички!

# 76
  • Мнения: 107
Видях го сравнително късно. Около месец след това, докато ми светне лампичката, че ми закъснява.
Направих си два теста и двата бяха с така желаните две чертички.
Ако някоя мома бърза да разбере дали ще е мама в момента на пазара има нови тестове по 2 бр в кутия. Показва вероятността за бременност 7 дни след половия акт  Peace

# 77
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здарвейте,понеже вече съм пред истерия,ще ви споделя.Защото няма вече нямам логично обяснение,а и тук има хора с повече опит.
Цикъл от 24-28 дни.Последна МЦ на 11.05.11г,полов акт на 10.05.11г(по принцип не работим за бебе,и не ползваме предпазни средства,мъжо ме пази и до сега рекламация,колкото и да съм се надявала не е  имало  Laughing).Следващ полов акт на 24.05.11.По мой изчисления 14 дена след МЦ ,по това време съм била в последните дни на ОВ. От 26.05.11 г до ден днешен, ацка болка в гърдите,всяка миризма усещам,придърпване в яйчниците,главоболие,гадене.И да подчертая това е 2 седмици преди следващ МЦ.По принцип ме болят единствено гърдите,седмица преди МЦ.
Днес на 04.06.11 към 12 ч си правя тест,ами няма 2ра черта до пета минута,след петата минута се появи една бледа коята трябва да наклониш теста за за я видиш(много е бледа) но и ,теста не знам как да го опиша ама е някак размазан някъде около 1-2 милиметра след пътвата червена черта.За това с мъжо го мислим за невалиден.След 2часа  ми дойде ,но аз само си мисля така.Толкова ми е дошъл МЦ ,колкото да запълни една ежедневна п-ка.Нямам гадене.Но всички останали симптоми са налице,съпроводени с много газове  Embarassed.И една търпима тъпа болка в кръста. Въпроса ми е,това  зацапване ако предположим,че е вгнездяване - не е ли много късно,предвид половите актове.И какво е това кървене,и тези симптоми,и болки.Моля давайте ЪкЪл ,моя вече не стига  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 107
Здарвейте,понеже вече съм пред истерия,ще ви споделя.Защото няма вече нямам логично обяснение,а и тук има хора с повече опит.
Цикъл от 24-28 дни.Последна МЦ на 11.05.11г,полов акт на 10.05.11г(по принцип не работим за бебе,и не ползваме предпазни средства,мъжо ме пази и до сега рекламация,колкото и да съм се надявала не е  имало  Laughing).Следващ полов акт на 24.05.11.По мой изчисления 14 дена след МЦ ,по това време съм била в последните дни на ОВ. От 26.05.11 г до ден днешен, ацка болка в гърдите,всяка миризма усещам,придърпване в яйчниците,главоболие,гадене.И да подчертая това е 2 седмици преди следващ МЦ.По принцип ме болят единствено гърдите,седмица преди МЦ.
Днес на 04.06.11 към 12 ч си правя тест,ами няма 2ра черта до пета минута,след петата минута се появи една бледа коята трябва да наклониш теста за за я видиш(много е бледа) но и ,теста не знам как да го опиша ама е някак размазан някъде около 1-2 милиметра след пътвата червена черта.За това с мъжо го мислим за невалиден.След 2часа  ми дойде ,но аз само си мисля така.Толкова ми е дошъл МЦ ,колкото да запълни една ежедневна п-ка.Нямам гадене.Но всички останали симптоми са налице,съпроводени с много газове  Embarassed.И една търпима тъпа болка в кръста. Въпроса ми е,това  зацапване ако предположим,че е вгнездяване - не е ли много късно,предвид половите актове.И какво е това кървене,и тези симптоми,и болки.Моля давайте ЪкЪл ,моя вече не стига  Mr. Green



Ами и при мен беше така бледа втора черта. Резултата вече е на 3 месеца и половина. Най-добре отиди на гинеколог , за да провериш!   Peace

# 79
  • Мнения: 7 995
Въпроса ми е,това  зацапване ако предположим,че е вгнездяване - не е ли много късно,предвид половите актове.И какво е това кървене,и тези симптоми,и болки.Моля давайте ЪкЪл ,моя вече не стига  Mr. Green

Най-вероятно ще ти дойде, ако вече не е. Т.e. това си е начало на МЦ

# 80
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Въпроса ми е,това  зацапване ако предположим,че е вгнездяване - не е ли много късно,предвид половите актове.И какво е това кървене,и тези симптоми,и болки.Моля давайте ЪкЪл ,моя вече не стига  Mr. Green

Най-вероятно ще ти дойде, ако вече не е. Т.e. това си е начало на МЦ



Да излезе права,чак днес на 06.06 ми дойде с пълна сила.Такова нещо не ми се беше случвало

# 81
  • София
  • Мнения: 17 596
При мен по- скоро на 3 - 5 ден от закъснението. Но това зависи и от теста, и от индивида, и от това как и кога е била събрана урината.

# 82
  • Мнения: 513
На петия ден видяхме ясни две чертички. И едва устискахме до тогава да направим тест.

На опаковката на шурчек пише, че може да отчете от първия ден на закъснението.

# 83
  • Мнения: 43
Аз си правих тест на 2-ри и 4-ти ден закъснение ,но не с първата урина и бяха отрицателни .Не съм стояла да ги гледам повече от 3 мин ,но нищо не се показа. Но ето че на 7-ми ден закъснение с първата урина направих един дигитален тест и ми изписа Бременна 1-2  Wink
Лично препоръчвам тестовете да се правят с първата урина ,за да няма фал !  Hug

# 84
  • Мнения: 623
Здравейте момичета.Аз съм нова във форума.Бих желала ако можете да ми дадете съвет какво да правя.Проблемът ми е следния:
Последният ми цикъл беше на 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 11.06,но до ден днешен го няма.Правих си преди 2 дни тест за бременност като той беше отрицателен,а може да се каже че имам някои симптоми като често пишкане през около 30 мин.,болки като ПМС и така.Тази сутрин си направих отново тест отново отрицателен.Предния не беше със сутрешна урина и затова го повторих днес.Незнам какво да правя.Говорих с докито ми тя каза да отида и да предизикаме М,но засега не искам да ходя защото все още тайно се надявам да съм бременна.Направих едни изчисления с дата на овулация и ми показа дата на загнездяване(евентуална разбира се) 02.06.Дайте ми съвет дали да изчакам още малко и да направя друг тест или да отида ми предизвикат М

# 85
  • Мнения: 7 995
sladkata2, може първо да си направиш кръвен тест, за да си по-сигурна, а после да отидеш на преглед, за да се установи причината за закъснението.

п.п. Недей да задаваш един и същ въпрос навсякъде, особено в теми, които са предназначени за друго.

# 86
  • Мнения: 623
celika Извинявай че съм писала и тук,но темата е:На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?
За да не бързам повече искам някои да ми даде съвет кога да направя,колко време след закъснението

# 87
  • Мнения: 7 995
sladkata2, напълно те разбирам и знам какво е да нямаш отговор на въпроса си.
Ти май първо каза, че е трябвало да ти дойде на 9-ти, а сега казваш на 11-ти. Ако е на 11-ти, това прави 36 дена цикъл. Това не е нормален цикъл. Толкова ли ти е? Пишкане през 30 минути не е толкова ранен признак по принцип. Ти беше ли писала, че си вземала противозачатъчни до скоро или се бъркам (Не ми се търси сега)? От колко време правите опити? Ако случайно е имало "загнездване" на 2-ри, кръвен тест със сигурност ще го покаже.

# 88
  • Мнения: 623
Правилно си запомнила че първо е на 09.06,но грешката е била моя.36 дни спада към нормалните ката ми каза гинеколога(до 40).Противозачатъчните ги спрях март месец и оттогава до последния МЦ всичко беше наред.А домашния тетс колко време след евентуалното загнездваме може да покаже

# 89
  • Мнения: 7 995
Правилно си запомнила че първо е на 09.06,но грешката е била моя.36 дни спада към нормалните ката ми каза гинеколога(до 40).Противозачатъчните ги спрях март месец и оттогава до последния МЦ всичко беше наред.А домашния тетс колко време след евентуалното загнездваме може да покаже

Престо или други по-чувствителни би трябвало да могат и сега да ти покажат, но ако не ти покажат + или две чертички, ти пак ще имаш съмнения (а има такава вероятност все пак), затова най-добре си направи кръвен.
Аз също имах съмнения след голямо закъснение и все си правех тестове. Бях най-сигурна от всички 5-6 месеца опити (през всеки от тях имах признаци). Накрая се оказа киста.

Общи условия

Активация на акаунт