На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 053
  • 195
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 623
Вчера търсих един които е с чувствителност 10 ml/U казва се ББ тест,но тук при нас в аптеките даже не са го чували и се обеждавам че ще трябва да мина кръвен

# 91
  • Мнения: 623
Вчера ходих на лекар бременност все още не се вижда,само лигавицата на матката се е удебелила и казаха да изчакам още една седмица.До тогава само мога да си стискам палци да има положителен резултат

# 92
  • Мнения: 106
на 1 вия ден от закъснението теста ми показа 2 ра чертичка,но доста след оказаното време и беше толкова тънка,но все пак беше там,днес ми е 4 ти ден от закъснението и току–що направих друг които ти изписва дали си бременна и показа бременна 1–2,момичета толкова сам радостна ,от толкова време чакам,че ме е страх чак да се зарадвам,преди да отида на доктор. Praynig

# 93
  • Мнения: 1 243
На 6 ден от закъснението видях 2 черти Peace

# 94
  • Мнения: X
Аз си правих тест на 2-ри и 4-ти ден закъснение ,но не с първата урина и бяха отрицателни .Не съм стояла да ги гледам повече от 3 мин ,но нищо не се показа. Но ето че на 7-ми ден закъснение с първата урина направих един дигитален тест и ми изписа Бременна 1-2  Wink
Лично препоръчвам тестовете да се правят с първата урина ,за да няма фал !  Hug

Привет, може ли да споделиш откъде в София може да се сдобие човек с дигитален тест? Предварително благодаря   bouquet

# 95
  • Мнения: 7 995
Привет, може ли да споделиш откъде в София може да се сдобие човек с дигитален тест? Предварително благодаря   bouquet

Има го в много аптеки. Провери в някоя по-голяма. Аз лично съм виждала и в малки. Например една в Павлово, много скатана.

# 96
  • Мнения: X
Привет, може ли да споделиш откъде в София може да се сдобие човек с дигитален тест? Предварително благодаря   bouquet

Има го в много аптеки. Провери в някоя по-голяма. Аз лично съм виждала и в малки. Например една в Павлово, много скатана.

Това въпросният Clearblue ли е? Колко струва?

# 97
  • Мнения: 7 995
Привет, може ли да споделиш откъде в София може да се сдобие човек с дигитален тест? Предварително благодаря   bouquet

Има го в много аптеки. Провери в някоя по-голяма. Аз лично съм виждала и в малки. Например една в Павлово, много скътана.

Това въпросният Clearblue ли е? Колко струва?


Да, същия. Мисля, че около 13 лв.

# 98
  • Мнения: X
Привет, може ли да споделиш откъде в София може да се сдобие човек с дигитален тест? Предварително благодаря   bouquet

Има го в много аптеки. Провери в някоя по-голяма. Аз лично съм виждала и в малки. Например една в Павлово, много скътана.
Благодаря ти celika, аз още нямам закъснение, но ...да съм подготвена Simple Smile

Това въпросният Clearblue ли е? Колко струва?


Да, същия. Мисля, че около 13 лв.

# 99
  • Мнения: 1 092
На 3-ти ден от закъснението при 26 дневен цикъл

# 100
  • Мнения: 3 242
Взех си най евтиния тест и ми показа две чертички ,в деня в който трябваше да ми дойде Simple Smile

# 101
  • Мнения: 53
Още на втория ден от закъснението,бях сигурна,че съм бременна и теста го показа със сигурност Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 1 185
Пет дни преди датата на цикъла! 29 дневен цикъл с ову на 14 ден! Теста беше шуърчек и чертата беше бледичка, но там Simple Smile

# 103
  • Мнения: 284
На трети ден от закъснението, ми се показаха двете черти. Е втората беше по-бледа, но си я имаше. А аз бях сигурна тъй като още сутринта преди да направя теста ми беше лошо Mr. Green.

# 104
  • Мнения: 9 471
Пръвият път на 3-я ден от закъснението.
Вторият на 7-8 ден.

Общи условия

Активация на акаунт