На кой ден от закъснението видяхте 2 чертички?

  • 129 057
  • 195
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 142
Здравейте най-после и аз видях двете чертички на 11 ден от закъснението.

# 121
  • Мнения: 843
Аз видях двете чертички след повече от 2 седмици закъснение,но бях сигурна,че съм бременна.

# 122
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Здравейте,
Колко време след закъснението се препоръчва да се направи кръвен тест?

# 123
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте,
Колко време след закъснението се препоръчва да се направи кръвен тест?

За кръвен тест може да не се чака даже и закъснение. Може да се направи например на датата, на която се очаква цикъла. мисля, че кръвния тест хващаше бременност около 10 дни след зачеването, но не съм сигурна съвсем.

# 124
  • Мнения: 142
Видях двете чертички 4 дни преди да ми дойде цикъла...получих леко зацапване и направих тест, който се оказа положителен...така и не се наложи да чакам лелката  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 16
Аз видях двете чертички 1 ден преди датата за М но съм с цикъл 24дни и ранна овулация  Simple Smile

# 126
  • Мнения: X
аз видях на третия ден от закъснението  Peace

# 127
  • Мнения: X
Първия път си направих тест след 1-2 дни закъснение, сега - около 3 дни преди предполагаемата дата или 11 дни след овулацията.

# 128
  • Мнения: 142
Извинявам се, че не е по темата , но искам да ви попитам дали е нормално болка ниско долу от дясно след като съм полежала ?

# 129
  • Мнения: 7 995
Може да имаш най-различни болки, но ако не минават, най-добре се консултирай с АГ

# 130
  • Мнения: 98
Първия път четири дни след закъснението като си мислех, че ще ми дайде, защото седмица преди това някъде имах лека ръждиво зацапване  и не правихме опити тогав беше случайно. Втория път, вече планувано и очаквано на третия ден без никакво зацапване. И двата пъти тестовете бяха с две плътни черти.



# 131
  • Мнения: 23
Закъснява ми с два дена,не смея да си направя тест не искам да се разочаровам,мисля да изчакам още малко.
Имам странна за мен отпадналост,сънливост,изтощеност....но нищо друго,лошо да ми става ,и т.н
Искам многооо да видя двете чертички Heart Eyes
Кога най добре да си направя теста за да съм сигурна...?

# 132
  • Мнения: X
Можеш и веднага да го направиш.

# 133
  • София
  • Мнения: 10 704
Можеш и веднага да го направиш.
Peace Peace Peace и да споделиш резултата Flutter

# 134
  • Мнения: 23
От всичко прочетено до сега,разбрах ,че може и да не отчете правилно Confused
Но....не се знае при мен как ще е. На 27 години съм от една година съм женена,и това са първите ни опити за бебче,затова можеби се притеснявам толкова Blush

Общи условия

Активация на акаунт