ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 3-та тема НА ИНАТ " Силата ще бъде с мен... "

  • 22 065
  • 574
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 683
Имах предвид, че за втора поредна година се пада така, че ние в Германия не гласуваме за България, защото сме заедно в един полуфинал.

# 16
  • Мнения: 703
Е как така?Германия нали се класира директно за финала бе Geia ,не мога да разбера какво имаш предвид,честно.. Thinking

# 17
  • Мнения: 703
Ето аз например,като живееща във Финландия,нямам право да гласувам за БГ примерно точно заради това,че не е в нашия полуфинал/не че съм се засилила де Crazy/.Яд ме е,че не мога примерно да гласувам за Дино.Обаче на финала със сигурност ще го направя.... Mr. Green

Така,че точно ти драга ми Geia можеш да гласуваш за БГ/ако искаш де/и за всички останали песни от втория полуфинал... Hug

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 683
Миналата година, понеже отидоха директно, не можеше да се гласува по време на полуфинала. Директно си присъждат точките, без да има гласуване в страната. Мога да гласувам за България, ако си включа бг телефона. Това имам предвид.

# 19
  • Мнения: 37
Аха ясно

# 20
  • Мнения: 9 200


Официалното видео на Jedward (Ирландия)

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Готова е анкетата, ама пак няма да е като истинска. Mr. Green
Трябва все пак песните да си ги класираме с точки - 12, 10, 8....
Така си е правилно!  Wink

# 22
  • Мнения: 1 765
Щом Франция и Германия са избрани да гласуват на втория полуфинал, може би и зрителите  ще могат да гласуват. Иначе щеше да пише, че от тези държави вота е   само от жури. За Италия ще питам.
За гласуването предлагам следното нещо - да си определим срок от 20 дни и всеки да напише своята класация  за първия и втория полуфинал с евровизионните точки. Накрая ще ги сметнем и ще направим нова класация за финала. За такъв тип гласуване няма как да се направи анкета. Така, че нека анкетата да си остане така, а който е по-запален да направи и своята класация с 12, 10, 8   и т.н.

# 23
  • Мнения: 9 200
Може в анкетата да гласуваме за песните които харесваме (само трябва да се добавят песните на Големите 5),а в темата да гласуваме с точките  от Евровизия - както предлага Morphea и  kloi

# 24
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

За гласуването предлагам следното нещо - да си определим срок от 20 дни и всеки да напише своята класация  за първия и втория полуфинал с евровизионните точки. Накрая ще ги сметнем и ще направим нова класация за финала. За такъв тип гласуване няма как да се направи анкета. Така, че нека анкетата да си остане така, а който е по-запален да направи и своята класация с 12, 10, 8   и т.н.

 newsm10

# 25
  • Мнения: 1 765
Tuon, според мен това е някаква гавра с горките Jedward и не е никакъв официален клип.   Grinning Няма го в официалния сайт нито в есктодей. Близнаците са на 19 години, защо им е в клипа да се снимат някакви чичковци с имитация на техните прически. #Crazy
 Ето видео с тях, не знам дали се води за официално.

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 10:35 от Morphea

# 26
  • Мнения: 9 200
Оппс - моя е грешката Embarassed Embarassed Embarassed
ама и те се гаврят с външния си вид и се надявам да  ми е простено Blush


# 27
  • Мнения: 1 765
Чудя се ако един от близнаците е гей, дали и другият задължително е такъв? newsm78 Според научните обяснения мъжете стават такива, защото са получили по-малко количество хормони по време на бременността. Ако е така, то би трябвало и двамата да имат по-малко количество хормони.

# 28
  • Мнения: 9 200
А този клип го има на оф.саит



Как ще гласуваме в анкетата?

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 14:55 от Tuon

# 29
  • Мнения: 6 493
Само запис,да не ви губя,а после ще гласувам.

Общи условия

Активация на акаунт