Скаути

  • 797
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Моля за извинение, ако темата е била дискутирана. Интересува ме дали някой има информация, както и опит със скаутски организации. Намерих няколко, но публикуваното не дава отговор на въпроса ми доколко тази практика е развита тук, доколко е автентична, реализира ли целите си и не на последно място безопастността на децата.
Моля, споделете  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 879
Може би ще ти е интересно ето това мнение  от форума. И мен ме интересува инфо - докато се наканя баткото порасна, та въпросът ми към знаещите и хората с впечатления е: късно ли е за 14-годишно момче да се включи?

# 2
  • Мнения: 1 320
http://www.brownbearscout.org/
преди време разпитвах и аз по темата Simple Smile
оказа се че децата на моя колежка са ходили на скаутски лагери ..... доста снимки разгледах и много неща ми разказа .... като цяло и тя и сънът й  и дъщеря й са много доволни от лагерите ....
за съжаление не мога да дам лични впечатления защото моите синове се оказаха малки / големия ми е 4 клас сега ... а малкия е на 6 год/
до колкото си спомням имаше инфо че софийският скаутски клуб има подразделение / или както там се казва / в 18 СОУ ....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
имам колежка, която е скаут и организира такива лагери... ще я помоля да вземе отношение  Wink

За каква възраст деца се итересувате !?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
На 6 и на 8 години. Благодаря за участието!

# 5
  • София
  • Мнения: 17 326
Ако е удобно да се поинтересувам и за 10-годишно момче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт