SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 22 816
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Намерих снимки като млад  Heart Eyes Ми на мен си ми прилича на Джаред.






Извинете за спама  Blush

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 00:02 от Г. Краули

# 721
  • Мнения: 3
Галче, не си го спомнях Томи Лий Джоунс като толкова млад. Симпатяга си е бил  Simple Smile  Аз като се замисля хммммммммм, май няма дядо, който да ме размеква  Grinning 

Я, Каси без шлифТер  Grinning  Бялата риза много го отваря. Мирка ще е много доволна информацията за мистериозния засега сериал с Миша в центъра  Grinning

Пожелавам ви лека, по уинчестърски, нощ  Hug

# 722
  • Мнения: 200
Дейна готова съм за салто и за пиксели  Mr. Green Дано да е истина, даноооо  Praynig Мишата ще е идеален. Без това няма къде да го гледам, той има 3 филма на кръст и няколко участия по сериали и това е. А тук ще е чисто нов сериал, с главна роля  newsm18? А какво значи уеб серии?  newsm78

# 723
  • Мнения: 0
Леле, Галче, втората снимка на Томи Лий Джоунс наистина докарва като на Джаред от сега... тъй ли ще изглежда момчето като остарее, когато ние изглеждаме като бабите от предишните 2-3 страници? Mr. Green

П.С. Мирка, надявам се и аз да е вярно. (Виж ми стената във ФБ, има още няколко снимки, може и да е истина... кой знае... ама от друга страна, точно днес излезна, пък е 1 април.... нещо много нагласено ми се вижда. А и ИМДБ-то нищо не знае по въпроса).

Уеб-серии е сериал, който не се излъчва по ТВ-то, ами върви само в интернет. Засега "организаторите" обещават, че всички ще могат да го глвдат, няма да е като CW, достъпно само от САЩ. На мен все още не ми се вярва това за сериала да е вярно, обаче. Ще чакаме да се потвърди от поне още един източник с официално значение.

# 724
  • Мнения: 200
Дейна благодаря ти за страхотното инфо. Сега чрез тумбалалайката , открих , че това е темата във фейса  - http://www.facebook.com/pages/Divine-The-Series/115659001842854?sk=wall

# 725
  • Мнения: 6 391
Т.е. Сити-Amore, нали? Много интересно се е позиционирала и тя.
Хахахахахахаахах  hahaha Joy hahaha  Позицията на крайниците и са наистина доста в странна поза, типична за гледането на JJ  Joy
Mного обичам когато вибрираме Wink на една и съща честота Flutter .

Най-накрая, HQ промо снимки за 6.17 - тук . Значи, последно, ще видим Елън в него, а Мамата и Мери - в мамешкия епизод (6.19).

И пак тази, но голяма:


Чудя се какво ли е троен пискел в бабешки вариант newsm78 . Имам някоя и друга идейка Mr. Green .

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 08:12 от Impala

# 726
  • Мнения: 200
Дейна май ти нямам фейсбука  newsm78 или не мога да те открия  newsm78

Дано да не е първоаприлска шега, за съжеление ако не беше, щеше да се вдигне повече шум  Sad

Импалка за Кас и двойно троен по четири ще правя, най-много след това да се наложи да ме възкресява  Laughing  Crazy

# 727
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Я да ви метна една среднощна почерпушка за РД на супружието, че станало 1-ви.



Да е жив и здрав и все така да търпи понякога празната тенджера и винаги пълната ми с глупости глава  Laughing

Импалко, благодаря за големите и красивите  Heart Eyes

Дейна, ми ако изглежда така след 50-тина години, а ние като бабетките от снимката, няма да ни огрее повече от сега  Laughing

# 728
  • Мнения: 292
Гале, да ти е живо и здраво момчето, много да те слуша и да ти угажда.

# 729
  • Мнения: 0
Да ти е жив и здрав, Гале и много да те обича  Simple Smile Подарък от мен  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 6 391
Галче,
Да ти е жив и здрав съпруга. Слушкай сега експерта: може тенджерата да е празна понякога, но тези "глупости" в главата ти са също толкова засищащи, нищо че става дума за съвсем друг вид глад.

# 731
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Напълно подкрепям. Де се вика, да караме на компенсатОрки  Laughing
Благодаря за подаръчетата, може като го напия, да го навия на троен пиксел  Joy

# 732
  • Мнения: 6 391
Със Сам/Джаред, нали, нали?

# 733
  • Мнения: 0
Галче, да ти е жив и здрав съпругът, много да те слуша и все така да е разбран! Simple Smile

# 734
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Със Сам/Джаред, нали, нали?
Е как, той на друг няма да ме даде, както и аз, де  Rolling Eyes  Laughing

Айде, от мен лека, и да сънувате  Hug

Общи условия

Активация на акаунт