коледата наближава - рано дядо коледа подаръци раздава 28.11-04.12

  • 11 604
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 634
Девойки, да се включа и аз към седмичката с пожелания за хубави новини и една много спокойна и весела седмица.... Hug

Жабче, аз имам абсолютни същите симптоми от 2-3 месеца и вече си бях поставила множество диагнози. За най-голяма изненада се оказа, че пролактинът ми е идеален и сега мисля другият месец да отида вече на мамолог.
Моят съвет е да спреш да четеш, защото единствено може допълнително да се травмираш, а просто да отидеш да си пуснеш изследване.

# 16
  • Мнения: 247
Жабче и аз мисля като теб че след няколко неприятни неща после има и хубави, той живота е такъв редуват се нещата. Не съм се отчаяла, но наистина е много неприятно защото почти не съм късана на изпит, а сега през магистратурата ме късат за първи път и то на защитата.Както и да е ще го преживея. Днес като дойдох на работа и всички колеги усмихнати ме чакат да ми честитят и да се черпим, докато обясня че няма повод и ми идваше да се скрия някаде Embarassed

# 17
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Добриутро,Хера!  bouquet
А бре ,хора,все с нещо ще ме изненадате!Неподозирани таланти!
Сега пък разбирам,че Тея шие рокли,то и Данидан с такива работи се занимава!Да разработвате бременната линия,че шъ дойдееем!
Дари,добриутро и добре дошла,бонджорно(и аз знам туй-онуй де)!
Жабче,да си кажа моето НЕкомпетентно мнение(който иска да ме освирква,да заповяда):ти ква работа имаш да си стискаш гърдите,бре жена? NaughtyЗа теб само чайче топло и успокоително препоръчвам,да знайш,нищо ти нема,това ми е диагнозата!
Хероуу,вчера гледах по една пловдивска телевизия твойта приятелка Мели,не може да съм я сбъркала,идеше ми да ти звънна,...
Ох,изчерпах се...

# 18
  • Мнения: 471
Здравейте скъпи момичета! Пожелавам ви тази седмица да е изпълнена само с хубави емоции и много положителни тестчета.
Тази седмица е особено щастлива за мен, защото завършва с рождения ми ден  Wink Бях решила тогава да си направя едно тестче с надеждата да си направя хубав подарък за рождения ден, обаче уви  Cry Cry Cry лелката се появи на 33-тия ден в петък и разби всичките ми мечти  Close Cry Бях се отчаяла, че никога няма да си имаме бебе, но вече съм по-спокойна. Утре мъжа ще си прави спермограма, дано да е хубава - стискайте палци  Praynig а аз си продължавам с Клостилбегита и Дуфастона. Дано си направим коледен подарък  baby_neutral Praynig
Тея, стискам много силно всички палци - да не припаднеш и резултатите да са отлични. После да не забравиш да ги споделиш.
Мимика, много съжалявам, че са те скъсали  Confused и ти пожелавам успех следващия път - нали няма да се предаваш толкова лесно  Wink Горе главата!
Дарилка, нямам търпение вече да разгледам снимките (и да знаеш, че много ти завиждам - искам и аз да видя Италия  Embarassed)
Айде стига, че се олях май  Rolling Eyes Лек ден на всички.

# 19
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Тейка, ще се помоля за теб, Злато. Искрено ти желая най-хубавите резултати.

Дариииииииииии, Добре дошла!!! С нетърпение чакам фотосите!

mimika2304, без страдания, другия път всичко ще е ток с Joy ъс защитата! Желая ти успех!

Почерпете се де!



Ето и още!

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
А добро утро....т.е ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН!  Mr. Green
   Току що си украсух елхичката в офиса и стана много красива. Фотоапарат имам тук....но кабела си го забравих в нас,  ooooh!така че снимки още не мога да покажа  Joy
   Много позитивни мисли тази седмица желая на всички ви....и еВстеВствено положителни тестчета!
п.п Мацки, заключвайте вратата за да не влезе лелчището.....  Sick

# 21
  • Мнения: 1 153
Дорброуутро Hug
Аз да си призная без бой че сега ставам Embarassedама часовника е виновен той е спрял и аз си мисля че е рано а то обед било Mr. Greenама и голяма съм поспалана,ако имате рецепта за рано ставане може да ми я пратите,щото трябва да сколасвам за работа.
А при мен все още няма нищо ново,само леко имам като болка или по скоро усещане на яйчниците и малко пъпки като преди М са ми поизлезнали и ми е кривичко няколко дена може пък да ми дойде Thinkingама знам аз че и на дофтор да одя ConfusedСега се стехих че имам въпрос към Съни:Д-р Ангелов има ли ехограф?Че май при него ще ходя,че ми писна от другите #Cussing out
На всички останали  желая седмичка изпълнена само с хубави моменти ,които да ни накарат да се усмихваме по често  bouquet

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Теди ще се почерпим естествено Simple Smile

Иф
успех!

И аз вчера поукрасих у нас. Знам че е рано, но пък следващата седмица ще съм в командировка... Напръсках си със спрей прозореца и постигнах горе долу ефект на скреж по краищата. Извадих си разни фигурки и ги наредих по перваза и покрай цветята, а на една стена направих елхичка от гирлянди и й закачих малки играчки. Засега толкова Simple Smile И без това половинката ми се скара че било още много рано и щчло да му омръзне да гледа украсата докато дойде коледа и нова година.

# 23
  • Мнения: 105
Ммммммммммм Теди страхотна питка кога я спретна, ядай рецептата на сам. Малеи колко съм гладна сега добре ще си похапна ами като си започнала с питката дай нещо и за десерт, че много си падам по сладкото.Тея яко стискам всичко дето може да се стиска. Дари искам снимки не се скрънзай Laughing.При мен нищо ново освен,че съм в седмицата на поредното чакане.Айде много Hug и  Heart Eyes на всички.

# 24
  • Мнения: 3 154
Иф, Ангелов има ехограф. Ти ко не му харесваш на Калейнски? Rolling Eyes А дано чакането ти се оправдае с хубав успех!

Слончетка, добри резултати на спремограмата ви желая!

Голдънче, и заключена врата не я спира таз леля, ша й са невиди! И железни гащи с катинар да си сложа пак ша дойде... с някой оксижен сигурно Twisted Evil

Теди, потекоха ми лигите от таз почерпка Crazy

# 25
  • Мнения: 2 123
Ей, радвам се, ч минах без #Cussing out за това, че пак иззех правото за отваряне на седмична темичка bowuu
Тея, стискам всичко де що има за стискане!/без гърдите, за да не стане като при Жабчето/Дано резултатите са ти добри. Всъщност те кога ще бъдат готови?
Дари, като бях в Италия винах общо взето по същия маршрут. Доста свят съм видяла,  но Бела Италия е само една....ееееееех. А я кажи храната им каква е...ммммммм
Мишке, да знаеш, че третия път е щастливия път /ДЕМЕК ДЕКЕМРИ Laughing/
Гризи, с какъв цвят се подвизаваш сега, муци??? Неузнаваема ли си? Thinking
Мимика, ама как тъй са те скъсали бе, моме? На мен научният ми ръководител ми беше казал: Като те гледам си си спокойна, но ако случайно се притесниш - да знаеш, че не познавам скъсан на дипломирането студент!!! /ама аз вече познавам/ Адски тъпо... Следващият път ще е успешен - тъкмо ще си претръпнала!
Хери, Нова година наближава!!! Hugти си знаеш!

# 26
  • Мнения: 1 153
Ами всички хвалят повече Ангелов та и аз да не остана последа Mr. Green
ама и не ми се ходи никъде,хем искам да знам ко ми е,хем не ми стиска да отида Crossing Armsстарх ме е да не объркат нещо и да ме стресират допълнително,а пък аз и без това ми трябва малко а се паникьосам,ама сега съм спокойна,май ще изчакам още малко Thinking

# 27
  • Мнения: 3 376
Гризи, с какъв цвят се подвизаваш сега, муци??? Неузнаваема ли си? Thinking

Червенокоска съм, като на снимките от предпоследната форумска среща #Silly Мненията на хората около мен са все на крайностите: ту "Супер, много ти отива така", ту "Хич не мога да се възприема така". Аз самата също се чувствам и на двете крайности Twisted Evil

# 28
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз когато се направих червенокоса,извратеняка в знак на протест направи следното:
1.Махна си брадата ( което е потресаващо наистина)
2.Заплаши ме,че няма да ме вози тоя ден на мотора.
3.Млъкна.
4.Вози ме на мотора,къде ще ходи,иначе ще го отвее вятъра,като дигне 200-220.

# 29
  • Мнения: 4 212
Херко какви са тези работи по вашенско: http://www.standartnews.com/archive/2005/11/28/theday/s4632_2.htm
...........

да кажа за тези стоки. Тук се продават масово от китайците, така да се каже Испания е един малък Китай. Много добре се приемат от обществото, понеже са много възпитана и работлива нация, до сега не съм 4ула инцидент от китайци. Винаги са със собствен бизнес, китаец за друг не работи. Или собствен ресторант или собствен магазин. Огромни площи в които стоките запо4ват от 60 цента, какво ли няма вътре. Има специализирани магазини за дрехи и обувки, наистина можеш да си купиш обувки, ботуши от 3 ?, което е 6 лева. Испанците бяха писнали по едно време, защото са  голяма конкуренция а самите испанци са едни от най големите производители на обувки в света, дори от италианците, но това не е широко разпространено по нашите земи  Grinning Обясних.

Слън4ева таз рокли са сцени4ни, много трудоемки, материите са трудни за шиеме, имат много пайети, абе може и снимки да покажа, да ги щракна за спомен. Малко не си падам по тея работи ама кво ми пре4и да си ги имам на хартия.....пак ли екшъни с дръвцата  Flutter

благодаря за стискането, като има резултати ще кажа разбира се.

Дари, много добре си направила с разходката, имаш ли възможност е супер, много зарежда. Този площад Испания е дето го дават по РАЙ УНО правят модните дефилета понякога там на разни марки, водят предавания....между другото мои познати ходиха в Милано преди седмици да си пазаруват за зимата дрехи и казаха 4е било по евтино от колкото по Витошка. Аз им вярвам, няма да забравя физиономията на зет ми като видя цените тук, и на китайските магазини и на марковите.  hahaha  Shocked  Mr. Green Чакам снимки аз  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт