коледата наближава - рано дядо коледа подаръци раздава 28.11-04.12

  • 11 629
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 375
не се притеснявай мила Ива и аз минах по този път през юни,всичко ще е ОК newsm10.Гледай да не мислиш много за това което се е случило,знам че е кофти,но е по-добре зза самата теб.Горе главата-Нова година Нов късмет.Пожелавам ти го от сърце preggo

# 211
  • София
  • Мнения: 142
Благодаря на всички, много мило посрещане! Heart Eyes
За съжаление нямам интернет вкъщи, затова ще се присъединя към вас отново в понеделник, а дотогава ви желая един прекрасен уикенд!  bouquet

# 212
  • Мнения: 375
на теб също мила до другата коледна седмичка.много усмивки през уикенда Peace

# 213
  • Мнения: 7 008
Добре дошла на Ифа! Желая то ползотворно пребиваване при нас baby_neutral  bouquet Сега само да не ви бъркам Иф и Ифа, че каквато съм заплесната Crazy
Момичета, намерих си работа, май Shocked Обади ми се една жена с момиченце на 6,5 годинки за уроци по френски bowuu Най-странното беше, че каза, че мой преподавател и е дал телефона и че е препоръчал специално мен Shocked От тука следват два важни въпроса: Кой мой преподавател и откъде той (тя) ми има телефона Thinking, като аз съм давала само и-мейли...Мистерии #Crazy Та имам среща с майката във вторник, стискайте палци да ме хареса  Flutter Пък и хлапето да ме хареса , де Laughing

# 214
  • Мнения: 9 145
Супер! А как е заплащането Mr. Green
Ицко и той как е?
А мамчето ти?
Мале, как разпитвам...ама загрижена съм , какво да направя Embarassed

# 215
  • Мнения: 375
стискам ти палци ЕОВИН fingerscrossedдано те харесат .И много късмет yesyes

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Лея нали записа близначКИ...щото нали зетя да уважа Mr. Green
Marliece благодаря...ша хапна...кво да правя..туй не се издържа вече Crazy
Добре дошла на Ифа и да следва написаното от Стефи  bouquet че току виж пак се развихри латиноамерикански сериал Mr. Green
Стеф аз не ползвам този десктор ама кажи си въпроса...може и да получа просветление Crazy

# 217
  • Мнения: 375
ХЕРА,Мили4ка искам да те помоля да ми препоръ4а6 някои гинеколог в Стара Загора.Аз също съм от Ст.Загора,но от 5 год съм в чужбина.Ще се прибирам в на4алото на януари и искам да отида на някой свестен.Благодаря ти предварително  bouquet

# 218
  • Мнения: 7 008
Супер! А как е заплащането Mr. Green
Ицко и той как е?
А мамчето ти?
Ицето , надявам се, е добре, много ми е притесняващ с тоя нос Confused Ще си дойде в  четвъртък и ще си го глезоткам Heart Eyes
Мамчето не дава признаци да е зле, дума не продумва по въпроса Rolling Eyes Иначе със здравето е съвсем добре!
Заплащането не е супер, ама става Grinning Пък така или иначе предполагам, че ще ми е по-добре , от колкото постоянно да ме изнервят в залата Crazy А  и ако почна да превеждам...бе ще се нареди работата някакси Peace
Ау, забравих, утре ще ми слагат брекети, стискайте ми палци да не боли #Crazy

# 219
  • Мнения: 3 154
Стеф, аз го имам тоя десктоп, ама не мога да ти отговоря на въпроса. Само да кажа, че и при мен е така. Ще видим кат дойде Януари'06 кво ше става Rolling Eyes

Ифа, добре дошла!

Ео, успех във вторник! А за утре - безболезнено поставяне на джаджата Grinning

# 220
  • Мнения: 9 145
Стеф, аз го имам тоя десктоп, ама не мога да ти отговоря на въпроса. Само да кажа, че и при мен е така. Ще видим кат дойде Януари'06 кво ше става Rolling Eyes

Ясно, Съни...така и предположих Confused
Явно си има експайъри дейт Crazy
Много ми беше удобно с него, ама имам чувството че няма да го ползваме от януари Blush

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
ХЕРА,Мили4ка искам да те помоля да ми препоръ4а6 някои гинеколог в Стара Загора.Аз също съм от Ст.Загора,но от 5 год съм в чужбина.Ще се прибирам в на4алото на януари и искам да отида на някой свестен.Благодаря ти предварително  bouquet
Ако е само гинекологичен преглед ще ти кажа аз при кой ходя...но ако е за изследвания за причина за незабременяване такива в Стара Загора за жалост няма Confused Ние с мъжа ми ходим в Пловдив. Ще се радвам да ти помогна Flutter
Стеф и Слънчо защо не ползвата този календар

# 222
  • Мнения: 9 145
Херка, аз си имам такъв, регистрирала съм се, само чакам да почна мерене на БТ...иначе...той пак става само за нанасяне на данни де...не ми е хрумвало че мога и затова да го ползвам Embarassed Мерси Flutter Друго си е свежата мисъл Blush

# 223
  • Мнения: 1 029
Съжелявам,не съм чела седмичната тези дни,дано не съм пропуснала нещо важно,но искам да ви предложа нещо.
Момичета,обръщам се към новите,защо не питате в седмичката за дребните неща наистина,просто не мога да го разбера?Аз също съм от по-новите,но първо прочетох правилата и тогава започнах за питам.Не,че не трябва никой нищо да не пита,но нали затова са се потрудили мацките с Библиотеката и Правилата.Първо гледайте там,моля,моля,моля!
Морена и Съншайн не може ли най-отгоре да сложим надпис:
За по-дребни въпроси/като дали съм бременна,щом имам придърпвания ниско долу/влезте в седмичната тема и попитайте там!И,че задължително първо да се прочетат основните неща в Правилата и Библиотеката.И като имаш въпрос първо трябва да прочетеш там!Може би трябва да се напише с големи букви,какво ще кажете?
Дано само пак не започне нещо,но нещо се ядосвам малко,ако Морена и Съншайн преценят,да ми изтрият постинга. Embarassed

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Херка, аз си имам такъв, регистрирала съм се, само чакам да почна мерене на БТ...иначе...той пак става само за нанасяне на данни де...не ми е хрумвало че мога и затова да го ползвам Embarassed Мерси Flutter Друго си е свежата мисъл Blush
Става Стеф и когато не нанасяш БТ. абе женски календар....не само за проблемни момичета а и за такива които просто си отбелязват Flutter
Данидан...чакай да хвърля едно гушкане Hug Hug Hug
Забелязвате ли вече как давам линкове...фръц, фръц.... Mr. Green То ще кажеш, че открих Америка ама съм горда де Crazy

Общи условия

Активация на акаунт