коледата наближава - рано дядо коледа подаръци раздава 28.11-04.12

  • 11 630
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20
Здравейте Wink
Аз съм нова , т.е. 4ак сега се престра6их да пи6а, а ина4е си 4ета от давна. Ще се радвам да се запознаем ;о) Поздрави!

# 241
  • Мнения: 2 120
Здравей Ани и добре дошла, е хайде напиши повечко за себе си, ако желаеш разбира се.

# 242
  • Мнения: 7 008
Добре дошла, Ани!  bouquet Ползотворно пребиваване  Peace

Аз искам да се оплача Laughing Болят ме дзъбкитииии и съответно всичко ме дразни и най-вече клиентите Mr. Green Така де, като ми намалиха ПАК заплатата, съвсем ме дразнят вече. Добре, че напускам. Mr. Green

# 243
  • Мнения: 2 120
Еовин и аз като  финализирам спестяванията се `разболявам`.
А сега преди Коледа натам са тръгнали нещата.
Имам една молба или пожелание,защото знам, че тук ще се прочете.
съберете цялата си позитивна енергия, идват празници, а и без тях със или без бебе ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА.
Аз и никога да не успея с бебока, няма да се превърна в отпуснат и отчаян човек, трябва да съм добра в работата, да съм перфектна като жена, съпруга, приятелка.
Животът има и други смисли, заради, които си струва да го изживееш пълноценно в цялата му сладост и горчивина.
Ако поразсъждаваме така, бебетата сами ще дойдат, когато решат, защото проблемът на повечето от нас е в главите.
Някои забременяват лесно, други трудно и много, много рядко никога.
Успех на всички мои стари и нови приятелки.

# 244
  • Мнения: 7 716
Я, какъв хубав призив newsm10

# 245
  • Мнения: 4 312
Здравей, Ани!
Добре дошла! Ще видиш, че не сме страшни, никак даже. Макар, че човек като прочете първата страница може да се замисли. Разкажи ни повече за себе си, ако искаш. Добре е да прочетеш в "библиотеката" или в "прочети, преди да попиташ", ако има нещо, което не е ясно или просто искаш да споделиш чувствата си - питай тук. Ние сме тук и се стараем да си помагаме. Успех ти желая и скоро време да се преместиш в отчетен форум за бремелинки!
Дара, много хубаво си го казала!
Ео, ти не си ли прави скоро зъбките, какво пак те мъчат?

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 15:08 от *vera

# 246
  • Мнения: 7 008
Ео, ти не си ли прави скоро зъбките, какво пак те мъчат?
Охоо, то сега се започва с моите зъби Mr. Green До сега ми правиха кариеси, защото трябваше да ми сложат брекети. Захапката ми ала-бала, единственото,което разбрах е, че ако не ми ги сложат тия брекети, зъбите ще започнат да ми падат на 35-40 години #Crazy Та вчера ми ги сложиха и още не съм свикнала с тях,приболяват зъбките от стягането.Не мога много много да ям и като я подкарам пак на кисело мляко...Поне ще се изфиня за две години носене Flutter

# 247
  • Мнения: 1 091
Де сте, бе девойкииии? Явно добре си почивате...То и така трябва, де, неделя е все пак. Ние снощи имахме гости, заформихме една празнична атмосфера, пийнахме, хапнахме вкусно /сготвено от мен Simple Smile/ и си прекарахме чудесно. Само дето си поразвалих диетката, ама не страдам, здраве да е!
Дара, ех че хубави думи. Абсолютно съм съгласна с теб!
Ео, дано не те болят много зъбките. Сигурно като свикнеш да носиш тая джаджа ще мине неприятното усещане.
Ани, добре дошла! Сигурна съм, че ще се чувстваш добре между нас, ама не се заседявай много-много,  а скоро тичай при бременните!

# 248
  • Мнения: 1 029
Аз вчера не успях да вляза в чата,но ви поздравявам всичките!  bouquet
Дара,страхотен призив!Аз го знам,но не мога да го изпълнявам!хихи
Ео,успех със зъбките!
Ани,добре дошла!
Здравей, Ани!
Добре дошла! Ще видиж, че не сме страшни, никак даже. Макар, че човек като прочете първата страница може да се замисли. Разкажи ни повече за себе си, ако искаш. Добре е да прочетеш в "библиотеката" или в "прочети, преди да попиташ", ако има нещо, което не е ясно или просто искаш да споделиш чувствата си - питай тук. Ние сме тук и се стараем да си помагаме. Успех ти желая и скоро време да се преместиш в отчетен форум за бремелинки!
Дара, много хубаво си го казала!
Ео, ти не си ли прави скоро зъбките, какво пак те мъчат?
Не се плаши,много сме добрички всички,просто такава седмица.хихи.Вера ти го е написала много правилно!
Успех!
Аз днес съм на прощъпулник на племеничката ми и се надявам да и намачкам бузките!Гушкане за всички! Hug

# 249
  • Мнения: 4 212
аз нали съм  тук "от дъжд на вятър" и съм изтървала май пове4ко, та ми стана интересно кой с кой се е заяждал. Не 4е Ки4ка любопитства, ама тук само нямаше такива работи. Всъщност аз незнам имало или не е имало такива, оба4е се надявам за себе си, ако някой ден се завърна в "искам бебе" да са отминали "стрелбите"  Mr. Green Освн това призовавам за поооове4ко търпение, на никой не му е лесно, в зависимост от неговата си гледна то4ка, но и ми се ще информацията зака4ена на видно място да се използва. Аз ли4но си го обяснавям с подредбата на планетите  Mr. Green, 4акам да се поразместят.
Ако знаете какво ми е вътрешно, ама и аз ако можех да зная какво пък ви е на вас......

Уби4ам вЪ  Heart Eyes  Hug

# 250
  • Мнения: 7 008
И ние тебе,Тея, аз лично си те чакам тук и вярвам,че ще се върнеш при нас  bouquet Heart Eyes
Как се бях ядосала, така и ми мина и сега ми е едно весело и любвеобвилно Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 2 123
  И аз се присъединявам към посланието на Дара!!!
В момента пържа палачинки и в ипиша... тезидни бях хипер изнервена - ПМС... EmbarassedЗакъсня ми 2 дни, но проби червената леля. И слава Богу, защото бях убедена, че поради стрес и т.н не съм бременна, та започнах друго да си мисля...
Харесва ми днес тук.  bouquet

# 252
  • Мнения: 4 312
Аз пък си чакам гостите. Днес ще идва моята приятелка и малката и дъщеричка. Много си ги обичам и двечките.
А после ще правя торта за празника на свекър ми утре.

# 253
  • Мнения: 2 120
Днес цял ден не отлепям от компютъра и колкото повече неща чета за правенето на бебета в `преклонна възраст`, толкова повече ме втриса.
Повече няма да се образовам, край.
Иначе ми е добре и се надявам да започнем седмицата всички заедно.

# 254
  • Мнения: 7 008
Дара, извинявай, колко е преклонна възрастта ти?

Общи условия

Активация на акаунт