Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 26

  • 28 007
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0


Някой знае ли песента коя е?

Cem Adrian - Aylin Aslım - Herkes Gider mi

Мерси много..

# 31
  • Мнения: 0
Не мога да влезна и в официалния форум

# 32
  • Мнения: 1
Форума мен ме забавлява, повече отколкото серията на филма ме натъжава Simple Smile
Се едно човек е умрял  Confused

# 33
  • Мнения: 0
Като гледах трейлъра и си мислех,че ще е измама това,ама .... newsm45 smile3511

# 34
  • Мнения: 0
аз се отказвам от филма няма да го гледам повече край  newsm11 smile3506 smile3518 smile3515 smile3516 newsm45 newsm45 newsm45

# 35
  • София
  • Мнения: 2 079
Не мога да влезна и в официалния форум

Представям си какво се сипе там сега!

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 15
ето какво каза Ефе:искам да умра преди тебе ..... не искам да живея без тебе..най добре ме изгори..в стаята на камината ме сложи ...... в урна от стъкло за да мога да те  виждам....отказах се да се превърна в пръст......отказах се да се превърна в цвете...за да мога да бъда с тебе...и ти като умреш ще дойдеш при мене в моя свят и моята урна.....и там ще живеем заедно.......твоята пепел и моята .....където и да ни хвърлят винаги ще бъдем заедно ....заедно в пръста ще попием......и един ден на тази пръст може да поникне някое красиво цвете....задължително ще цъфне с два цвята......едното ти,другото аз .

# 37
  • Мнения: 0

превод на песента newsm45 newsm45

# 38
  • Мнения: 39
Бахти тъпия финал...някой ще ми каже ли официалния форум?и какво говореше гласа докато откарваха тялото?

# 39
  • Мнения: 4
Попринцип съм много черногледа,но сега немога и неискам да повярвам,че Ефе наистина умира.И все пак се надявам да не е истина иначе и аз ще спра да глеадм сериала.  newsm45

# 40
  • Мнения: 0
Какво ли ще измислят за следващия епизод............... newsm45
Дано да е др събота на след 2 седмици че няма да се издържи....

# 41
  • Мнения: 0
оффффффффф  ooooh! newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 много тъжна реч

# 42
  • Мнения: 28
Много тъпо - да прекъснат края на серията за 2 секунди, за да пуснат реклами.

# 43
  • Мнения: 0
Вместо "последна надежда", можеха да го озаглавят, "момчето си отива"?!? newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Бахти тъпия финал...някой ще ми каже ли какво говореше гласа докато откарваха тялото?
ето какво каза Ефе:искам да умра преди тебе ..... не искам да живея без тебе..най добре ме изгори..в стаята на камината ме сложи ...... в урна от стъкло за да мога да те  виждам....отказах се да се превърна в пръст......отказах се да се превърна в цвете...за да мога да бъда с тебе...и ти като умреш ще дойдеш при мене в моя свят и моята урна.....и там ще живеем заедно.......твоята пепел и моята .....където и да ни хвърлят винаги ще бъдем заедно ....заедно в пръста ще попием......и един ден на тази пръст може да поникне някое красиво цвете....задължително ще цъфне с два цвята......едното ти,другото аз .
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт