Борба ли е кърменето?

  • 1 033
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
Това, че не е необходима подкрепата на околните, а единствено мотивацията на майката, не е съвсем вярно или поне върши работа само в началото. Като се роди бебка знаех, че най-доброто за нея е кърменето и друго не ме интересуваше.  После в трудни моменти намирах подкрепа във форума. Но точно тази сутрин след поредната безсънна нощ ставам и намирам чиниите в мивката неизмити, на дъската за гладене куп дрехи, няма нищо сгответо за обяд и т.н., а аз нямам сили да гледам, поредното изказване на мъжа ми: ти така я научи (да суче през нощта) или ти така искаше просто ми идват в повече и ми иде да зарежа всичко и да грабвам адаптето.
Сори, ама днес ми е черно.

# 16
  • Мнения: 122
здравейте!!!
за мен, определено -ДА. Имам малко кърма и всеки ден съм на ръба, дали да продължа. Дали детето не е гладно? Борба с мнението на свеки, че нямам достатъчно кърма. Истина е и това, че за всяка консултация се чувствам сякаш отивам на изпит за това как се справям с гледането на детето.Борба за оцеляване е и самото гледане на новото човече. Борба е целият живот, а защо не и самото кърмене? Тук е момента да благодаря най искрено на хедра, че вече няколко пъти неуморно и всеотдаино ме съветва и  подкрепя в моята борба. Хедра, наистина ти благодаря и дано и занапред да даваш добри съвети на кърмачките новобранки. Понякога се чудя откъде намираш толкова време и търпение да отг на всички, да дъвчеш едни и същи проблеми, да отг. по няколко пъти на една и съща мама, като мен Embarassed. Естествено картинката няма да е пълна, ако не получавах подкрепата на всички мами тук във форума. Без тях, моята битка щеше да е загубена още преди месец

# 17
  • Мнения: 111
Бих била много доволна и благодарна на възможността да се боря само с роднини и педиатри Grinning
Борбата има много аспекти.
Успех! newsm10

# 18
  • Мнения: 1 440
Със сигурност е много важно да имаш подкрепата на всички около теб.
Радвам се,че съпругът ми ме окуражаваше през цялото време докато се мъчих с раните,разбиване на буци,съмнение дали се нахранва бебка и т.н. неприятни неща.
Най-гадното нещо бяха въпросите от сорта-дали и стига кърмата,дали не е разредена,що не пробваш да я дохранваш и всякакви глупости,които въздействат на психиката и скапват желанието да продължиш с борбата.
Но не мога да не призная и това,че този форум изигра голяма роля,за това да не се предавам.Получих много ценни съвети,за което мога да кажа БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт