Кюстендил!

  • 94 692
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10
edna priqtelka jivee na bulydja naa drin 5 Simple Smile

# 646
  • Мнения: 95
Привет, Кюстендилки  Simple Smile

Аз съм от Кюстендил, но от дълго време не живея там! Трябва ми малко информация за фризьора Васил: телефон и адрес на салона (доколкото знам сега е на Гороцветна). Преди години ходех при него и бях доволна. Сега ще идвам към Кюстендил и искам да се поразкрася  Simple Smile Ако някой може да помогне ще бъда безкрайно благодарна Hug

# 647
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Леле, колко отдавна никой не е писал. И за фризьора не сме помогнали на момичето  ooooh!

Видяхте ли Ели по телевизята, в рекламата на Технополис? Да не се крие, Ели, ти си нашта гордост  smile3501

# 648
  • Мнения: 659
Здравейте момичета. Ще ми трябва помощ и информация. Следващата година мислим да правим сватба в Кюстендил. Така, че всичко което ми кажете ще ми бъде от полза- ресторанти, фотографи, агенция, сладкарница- с една дума всичко. Идеята е за около 150 човека( пояснението е заради ресторанта) и ако някой е правил скоро сватба там да пише горе долу колко парички би излязла една такава сватба в Кюстендил и колко време по рано ще трябва да я организирам. Благодаря првдварително на всички и се извинявам ако мястото за въпроса ми не е тук, но не знаех къде другаде да питам.



# 649
  • Мнения: 659
И още нещо - чух, че наблизо в Македония имало хубав манастир,и на пазар ходели хората, и после в някаква кръчмичка Воденицата. Мислим да идем в събота, моля, някой ако е ходил да даде повече инфо  Praynig
Не знам дали вече сте ходили до Македония, но ние бяхме с приятели в К-н за пролетта и ходихме на Гиновци.http://elti-spodeleno.blogspot.com/2014/06/macedonia-park-ginovci.html.  можеш тук да видиш- страхотно място, сравнително евтино за хапване и мн вкусно, а самото място е вълшебно. До манастира не стигнахме въпреки желанието ми (гостите се бяха уморили), а покупки- купихме си от Крива Паланка сирене, кашкавал и разни меса за скара (запазената марка на западните ни съседи) млечните продукти бяха мн вкусни и месото също , но за него си знаех.

# 650
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Илиана, мерси, ходихме вече до Македония, но сигурно скоро пак ще ходим. Ей, хубаво е, че ще правите сватба в Кюстендил. Нещо е позамряла темата напоследък, дано се включат момичетата да се изкажат компетентно по сватбените въпроси. Иначе Велбъжд мисля, че е най-големия ресторант. Предполагам, че в спа хотела е хубаво, но там дори не съм влизала. Сладкарница Миша е най-известна, хубави са им нещата, малко софийски цени като че ли държат, но имат хубави торти. Не можах много да помогна, дано се включат и други  Peace

А вие защо така избрахте нашия хубав градец  Wink  newsm78

# 651
  • Мнения: 659
Simple Smile Ами от Кюстендил сме си по принцип и двамата и така да се каже " родите " са там , а приятелите , ще са доволни -освен сватба и екскурзия ще си направят. Ходили сме на сватби на трите буки, велбъжд, но сега май се ходи и в спа-то и комплекс рай. Питам за всичко защото рядко се прибирам , а и честно да си призная, никога не съм се интересувала от организациите на сватби и подробностите около това. Явно хубавото време е изкарало мами-те на вън и нямат време за писане тук Simple Smile
Хубава вечер на всички и продължавам да чакам, ако някой има информация Simple Smile

# 652
  • София
  • Мнения: 958
Ако трябва да правя сватба в този град бих избрала само Тихият кът. Може би най-стилното заведение. Но е в Слокощица - не знам дали това няма да е проблем. Страхотна градина и ако е лятото просто чудесно.

Иначе бях на сватба в Синият лазур - мисля че така му казват - на алеята, близо до гарата. Стилно е вътре, диджеят беше под нивото, което бих искала, но това се уговаря.....

# 653
  • Мнения: X
В синия лазур е стилно, но не е ли малко

# 654
  • Мнения: 659
И аз мисля , че е малко все пак трябва да съберем 150 човека, а тихия кът е чудесен ходили сме там да хапваме, мн е приятно , но и там мисля , че е мъничко заведението.

# 655
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
150 човека може да се съберат в "Рай", "Стримон спа", "Велбъжд" и може би "Бохемия". Сладкарница, в Кюстендил аз лично не мога да ти препоръчам. "Миша" не ми харесват - високи цени, като изпълнение - нищо особено. Има една сладкарница, която прави доставки от " Неделя".

# 656
  • София
  • Мнения: 230
Здравей,

Брат ми ще се жени на 30-и август и в момента подготвят сватбата. Не съм много навътре в нещата, но все пак: торта са си уредили много изгодно от Млечния бар /1.60лв. парче/, казват че са дегустирали и им е било вкусно.

Сватбата ще е в някакво ново заведение- DIAMOND bar and dinner, намира се до механа "Мераклиите" и е на същия собственик. Той им го е предложил като вариант, заради музиката- там нямало да има ограничение в децибелите.  Crazy

Не знам докъде са стигнали с диджей, фотограф и видео, но се оплакаха, че са изпуснали популярните сватбени диджеи в града вече....

Ако разбера полезни подробности, ще пиша. И, лични впечатления от сватбата после, разбира се.
(ако стигнем до сватбата, че се очаква да сме с новородено по това време).

А сега и аз имам питанка към момичетата, които си живеят в Кюстендил: ще бъдем с малката 10-ина дена през юли в Кн. Можете ли да ми кажете къде има детски/бебешки басейн? И по- конкретно- живеем /нашите/ до ZOna sport, там има ли по- плитък басейн? Благодаря ви!  Peace

# 657
  • Мнения: 659
Благодаря, Юле. Ще се радвам да споделиш мнение за това ново заведение и колко хора събира, защото аз не го знам. Ако стигнете до сватбата, но по-важното е всичко с бебчето да е наред пожелавам ти леко раждане- пък сватби и др ще има ако изпуснете тази.
А сега и аз да съм ти малко от полза ако мога- аз живея точно срещу стария плаж и съм ходила 1-2 пъти миналата година. Има голям и малък басейн, като до колкото знам малкия е с минерална вода, от душовете също тече минерална вода. Басейнчето мисля , че става за бебенца, но ти ще си прецениш сама. На басейна на "могилата" ( не знам как се казва) също има малък басейн, даже до колкото си спомням има и детска пързалка в него. И другия е на Зоната , но него сигурно го знаеш щом там живеете, но за малък басейн не се сещам да има, може би има само отделение за децата. Надявам се да съм ти била полезна.

# 658
  • София
  • Мнения: 230
Привет отново,

Сутринта писах във форума и изведнъж ми се удаде възможност да се разходя до Кн за няколко часа, спонтанно.  Heart Eyes Бъдещата булка и шаферките, които също са ми приятелки, отиваха да гледат рокли за тях.  Mr. Green

Така, тортата ще е от сладкарски цех "Деси"/ Млечния бар и е по 1.25лв. парчето.  Grinning  Ще е бисквитена с лек крем и боровинки- една нормална торта за разрязване + малки тортички за гостите. Украсата няма да е кой знае какво, заради бисквитения блат.

Фотограф- наели са фотографа на "Кодак" в крайна сметка, допаднали са им дори суровите му кадри от една сватба. Обаче не питах колко пари е.  Embarassed

От Обредния дом са си взели списък на фотографите, диджеите и операторите в Кюстендил и така са попаднали на оператор, който даже бил по някакъв европейски проект. И там не питах за цената...  Embarassed

Диджей- 300лв. за колкото време искат, препоръчал им го управителят на ресторанта. Не бил от известните в града, те вече са заети.

За заведението- мен лично много ме озадачава избора им, гледайки снимките във Фейсбук страницата: https://www.facebook.com/pages/Diamond-Bar-Dinner/1414053775497438
Прилича ми на типично нощно заведение, нямам идея как ще изглежда сватба там....  newsm78

Та така... днес гледахме рокли за шаферките в "Агресия", има доста избор и хубави тоалети, даже от любимите ми на КАМИ 2000...

Благодаря за инфото за басейна- градския плаж ще ми е далече, особено в напреднала бременност, така, че ако в ЗОна спорт не става, ще успяваме да стигаме до Могилата, предполагам...  Laughing

Хубава вечер на всички,

  bouquet

# 659
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ето басейна в Зона Спорт. Има детско отделение, доста е плитко, става за съвсем малки деца.

https://plus.google.com/103160035176259000876/photos/photo/59328 … 6?gl=bg&hl=en

Общи условия

Активация на акаунт