131 Размирни дни, жасминови нощи - арабски мами, тук ли сте още?

  • 52 073
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 815
Добро утрооооо   bouquet

Уго още спи  Hug , за това аз слагам кафето



хайде и да закусваме  Joy



Днес тук се очертава един много топъл ден, от сутринта е 27' до обяд ще мине 30-те  Sunglasses

djini_selena, аз ще оставя и на другите да ти отговорят. Поне при мен няма нищо от изброените в поста ти - и на работа си ходя, и кафенце си пия с приятелки ( и то сама!! хахахаха ) нормален си е живота...

# 46
  • Мнения: 3 804
любс с половин час ме изпревари  Crossing Arms ,но пък и  компа беше зает  Party .

ясмин голяма сладурана е  Heart Eyes Да ти е жива и здрава !

djini_selena аз е работя,просто с моята специалност за да си намеря работа ,трябва да взема гражданство.Но пък процентът на жените тук работят е доста голям,за излизането винаги и където пожелая без мъжо.Кола не карам ,защото ме скъсаха,но се замислям да се запиша пак,ако не стане след 2 години голямата става на 18 и ще я използвам като шофьор  Laughing.
Градини и ясли има и са с голяма посещаемост,малката ми сега е в преду4илищна група .

астарта  Hug


BRAQNA твоята е сложна  Thinking

саида само кажи ,беседката е отворена  Hug

Лек ден на всички   bouquet

отивам да кача малко снимки в албума,същите от фейса са.

# 47
  • Мнения: 306


djini_selena, аз ще оставя и на другите да ти отговорят. Поне при мен няма нищо от изброените в поста ти - и на работа си ходя, и кафенце си пия с приятелки ( и то сама!! хахахаха ) нормален си е живота...


djini_selena аз е работя,просто с моята специалност за да си намеря работа ,трябва да взема гражданство.Но пък процентът на жените тук работят е доста голям,за излизането винаги и където пожелая без мъжо.Кола не карам ,защото ме скъсаха,но се замислям да се запиша пак,ако не стане след 2 години голямата става на 18 и ще я използвам като шофьор  Laughing.
Градини и ясли има и са с голяма посещаемост,малката ми сега е в преду4илищна група .



Извинете ме, но понеже още не съм научила коя къде живее, бихте ли ми казали за кои страни се отнася, за да добия представа?  Hug

А знаете ли защо човекът, който държи ключа за Божи гроб е мюсюлманин? Този факт го научих пак от вашите темички.

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 17:39 от djini_selena

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета! smile3525                                                                                                           Май хвърлих всички ви в ужас с моята история.За съжаление или не това е истината. Rolling Eyes                                Уго пишеш че моята е сложна   Thinking аами да- решавам задачи в момента от висша математика.То да беше математика досега да го бях решила,както и да е.                                                  А,за ключа от божи гроб някъде бях чела,   но не съм сигурна го държи мюсюлманин заради кавгите между християните                                                                                                                                hahaha  love001  love001Целувки и лека вечер                                                                                   

# 49
  • Мнения: 427
           Един специален поздрав за красивите арабски цветя  Grinning Heart Eyes
        Много съм щастлива от факта , че съм сред вас и ви чувствам много близки , макар да не съм
        ви виждала на живо .  bouquet

   

# 50
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Добър вечер!

Днес сте се изпокрили.
В къщи също е тихо и кротко. Дребният вилня докъм 18.00, после си взе възглавницата и юрганчето, каза "Мамо, аз малко ще си почина" и заспа за 20 сек. Събудих го към 19.30. и сега гледа детски филмчета.
Бебката също спи, сама си заспа, обикновено вечер прави маратони на цицата и по-рано от 22.00 не заспива. Днес обаче я водих на 1-ва разходка и явно това е причината. Ходих да ми махат конците на секциото и понеже кабинета на доктора е наблизо, я взех с мен. Беше около час навън, проспа го естествено.
Та сме готови за среща, стига времето да е хубаво.

Любе, разбирам че ти ще чакаш гости през лятото, значи няма да си идваш Sad

djini_selena, и аз така- работя, ходя на пазар сама, по кафенета с приятелки. Кола карам, ама си няма собствена, та сега врънкам на мъж ми за такава. За Сирия става въпрос.

Гонят ме от компютъра, после може пак да намина.

Саида Hug

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Поздрави на всички от България. Най- накрая пуснаха интернет. Много ви благодаря за топлото отношение. Жасмин много хубво име - нежно и благозвучно.
Уго как е при вас? Нещо ме притеснихте.
На следващата среща ще бъда на линия.
Имам много да виразказвам. Всичко е различно от това, което ни разказват тук.
Целувки на вас и вашите деца.

# 52
  • Мнения: 468
Да се опитам и аз да се разпиша. Моето диваненце така и не заспива все още само. Трябва да изляза от стаята, а у нас нали е едно широоооко, има къде да отида за половин час. Mr. Green

Над, добре завърнала се. С удоволствие ще се запознаем.  bouquet Ще чакам разкази с нетърпение.

Шехи, сега покрай клуба толкова време ти посветих за творчеството, знам ти цялата Одисея.  Mr. Green  Hug Heart Eyes А, по този повод се стих за операцията в Либия. Как ги измислят тия имена, направо се конкуриат с колегата от БГ. Mr. Green

Ясминке, беба голяма послушница, а за Камумчо целувки за дисциплината. Hug Heart Eyes Ние преди да излезем за пръв път мина месец и повече, ама кой кога се роди.  Mr. Green Иначе как се справяш, майка ти помага ли?

Омче, засега ще си висим тук както гледам.  newsm78 #Crazy

Браяна, сложна е твойта, спор няма.  newsm78 То в такова положение е трудно да се даде съвет, но поне да знаеш, че има кой да те излсуша.  Peace  bouquet

Джини, мен моят мъж никога не ме е карал да работя, аз по свое усмотрение се бъхтах 8 г. Сега се чудя как  да не работя. Mr. Green Ама това за Бг става въпрос все пак. За да работиш в арабска страна трябва език, а ето в много случаи за определени специалности и други условия има.  Peace За ключа за Божи гроб преди години имаше репортаж.

Люспа, приятен път и много снимки да покажеш.  Hug

Аз по този повод да ви кажа не мога да вляза в албума, нека някой бъде така добър да ми пише паролата ии името пак.  bouquet Praynig

Дуа, не оздравя ли вече, хайде идвай да ни дадеш малко сила. Flutter Heart Eyes

Саида, дружки сме си, знаеш, за къде една без друга. Може да не се виждаме или пишем всеки ден, но сме сродни души.  Heart Eyes Как върви работата? Много трудно стана, ей, народа взе да изперква съвсем.  Shocked

Алверка, значи сега и болничен, ама пък си заслижават, макар приината да не е за препоръчване Thinking. Как е малката, възстанови ли се напълно? Heart Eyes

Любс, и аз не знаех, че половинката е от арабско.  Embarassed Радвам се, че се разписваш.   bouquet

Астарта, какво стана с онова момиче, писала ли ти е пак, на мен не. Дано се наредят нешата при нея.  Praynig как са двамата сладури с най-невероятите очи?

Айа, кога ше идваш насам пак да се видим?  Hug

Катета, цунки на бебки. Heart Eyes

АД, какви учебни неволи пак те мъчат? Crazy

Ники, съвсем изчезна от хоризонта.  newsm78

Уго, какви ги сътвори днес Маугли? Flutter

На всички неспоменати прегръдки.  Hug

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 21:48 от amal

# 53
  • Мнения: 800
Амал, имате ли връзка с роднините в Сирия?Представям си как се чувства мъжа ти, майка му все пак е в тоя град. Иншалла кхейр.
ПО тв казаха най-малко 25 убити!


а в БГ какво става бе, като американски екшън, чак и заложници! Много филми взеха да гледат и изкрейзиха . Досега по новините и филмите само имаше заложници.


Люспа, при вас капиталистите поне гражданско общество има, отстояват си правата. А ние нали сме овчедушен народ, свикнал да мълчи и да го доят само...

добре, 4е са турските сериали да се откъсне човек от тая смазваща действителност

# 54
  • Мнения: 815
Здравейте в този късен час  bowuu


Ясминка, да, чакам гости през юни. Тази година ваканцията ми е малка, та затова реших, че ще е по-добре те да дойдат. Малко ще е жежко  Sunglasses, ама друго си е да се чуе бг реч в къщи  Joy да нацелуваш бебка от мен  Heart Eyes Heart Eyes и Каруми също  Heart Eyes Heart Eyes

djini_selena, аз съм в ОАЕ  Wink

Амал, 100% арабска кръв  Hug Peace

СаидаHug

Уго, все ще те питам, това цъфналото дърво, да не е във вашата градина....
Тук ми липсва тази част на природата  Sad особено сега около  мартениците, търсех, търсех къде да я завържа и хоп на една палма хахаха, то не че видях и щъркел, ама хайде по арабена мартеница  hahaha hahaha

Това е за сега от мен  Peace

Лека вечер на всички и до нови срещи  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 815
Добро утрооооо  Hug

Аз съм последна за деня и първа на следващия, дано не ви отегчавам  newsm78 ама с тази часова разлика така е...

Сипвам кафето, а пък закуската я оставям на вас  Joy



Хайде да изчезвам аз, да свърша някой друга работа из къщи, че ще ходим на обяд при свекървата, нали е петък   chef Crazy

Лек ден на всички!   bouquet

# 56
  • Мнения: 3 804
Добро утро и от мен  Hug

любс да ,от нашата градина е  bowuu

шило нима имаш нерви да следиш турските сериали  newsm78 Laughing

Ето какво се случва в Сирия,приеха се доста промени:

http://www.sana.sy/index_eng.html

Аз отивам да правя закукса-арабска,обядът ни също ще е арабски,изобщо днес е ден на арабската кухня. LaughingДано времето да се задържи хубаво за да излезем,че вече ми писна мола,а вече градините около нас започнаха да отварят.
Тук вече на места пуснаха сладоледите -дребит вчера изяде моя,нейния и довърши на каките  hahaha

djini_selena в Сирия съм.

Лек ден на всички   bouquet

# 57
  • Мнения: 39
Ето я и закуската идва..  bouquet
Уго, Hug
MagicLubs,благодаря за прекрасното кафе и старт на деня!  bouquet
Амалче,не ми се говори направо,толкова ми е гадно,така се бях настроила на вълна пътуване,почивка,екскурзия.. Cry
Saidahbouquet Heart Eyes Песента е разкошна,много ми хареса!
Ясминче,чакам с нетърпение да се видим и запознаем с бебка.. Heart Eyes
Астарта,благодаря ти!  bouquet Въпросната снимка е от Панчарево,а Саидче беше на няма и 1 месец.Още на 7 дена го изведохме на разходка,а на следващия ден го заведохме на пикник.. Laughing
Целувки на всички!  bouquet Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1
Добро утро

Ум Саид, мерси за закуската.,(а на Любс за кафето) Нещо не съм разбрала защо ти се е провалило пътуването, но не се ядосвай, мисли си, че е за добро.

Над, къде се криеш, бързо на помощ! Абе вярно ли, че било страшно неприлично да се виси по прозорците?...Без малко да се забъркам с органите на реда, първа точка от плана ми беше като пристигна веднага да се кукна на прозореца на хотела и да огледам града отгоре.

Шило, с кой турски сериял затъпяваш?

Амалчей, как мина представянето на клуба, нали се сещаш за какво питам?


Момичета, много, много ви е скучно ежедневието, да не си прогоним гостите...Няма ли нещо по-тъй...като например да ви събуждат насила в 5 сутринта за молитва, после да ви  изнасилва свекъра, после почвате да готвите обяд за 23-членната рода...хайде признайте си, че много ми е скучно, зажадняла съм за тръпка и сензация

# 59
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
люспе, сензация да искаш, има ,ама ако ги пускаме и тук  ще стане  банно време! ина4е в фб ве4е се нажежихме и само негативи събират напоследък арабските мъже! е ,някои се налага да ги защитаваме от бг жени ве4е, та  има интересно, само да ти се губи времето в сериджийство! изобщо не ми е ску4но поне при мене, ако може  48  4аса да е денонощието ,4е не ми стига за вси4кото интересно пусто! Mr. Green
ясминке, пусни някое фото на адашката по фб!  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт