131 Размирни дни, жасминови нощи - арабски мами, тук ли сте още?

  • 52 147
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 468
Е както винаги съм много в час. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ами Самер, така го разчетох, отде да знам. newsm78 newsm78

# 721
  • Мнения: 24
ОМЧЕ ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!! ДА РАСТЕ ЖИВО ЗДРАВО И МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ К КЪСМЕТ В ЖИВОТА!!!



Хаха не помня откога не ми се е случвало като пиша и да изписва : Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор.

Тази прахосмукачка е направо мечта. ОСобено както моите сякаш нарочно като изчистя ядат пуканки, гризки или нещо от сорта което прави мнооооооого боклук  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 468
Люспа, чудничко си е, спор няма. Направо ти завиждам. Mr. Green Ще чакаме да се появят и тука, че мен не ме бива много с пазаруването в чужбина. bowuu

Нелката, имахме една мама Сафар Мактуб, която извървя този дълъг и мъчителен път да се омъжи за мароканец и да дойде той тук. Съветвам те да й пишеш, ако се появява във форума, тя ще ти каже точно. Ще ти изпратя линк към профила й. За съжаление има трудности, с много двойки се случва, но при желание и усърдие все си мисля, че ще се стигне до положителен край. newsm78

http://tv7.bg/news/152892.html

Колкото до религията, не, няма изрично изискване жената да си смени религията ако е християнка. остава да обсъдите темата за бъдещите ви деца, как ги виждате да израстнат, в какъв модел да бъдат възпитани.

Малийй, какво се разписах, цели три изключително постни постинги. Mr. Green (Извинете - 5) Embarassed

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 22:54 от amal

# 723
  • София
  • Мнения: 18 139
Честита рожба  Самър  на Омчето и  на таткото!Честита сестричка  на баткото!  bouquetДа е жива и здрава, да расте  щастлива и много обичана!Късметът да е винаги с нея!



# 724
  • Мнения: 427
 Омче , честита ви дъщеричка  Heart Eyes Да ви е жива и здрава , много късмет в живота и път осеян със слънчева светлина !
  Лю завидях ти на машинката  Embarassed И аз искам такава , че най - омразно ми е да пускам прахосмукачка и да гладя . Ако измайсторят и домашен помощник в гладенето , мъжът ми в чудо ще се види докато не ми го вземе  Mr. GreenСега ще почна да го тормозя за този робот  Mr. Green Има доста приятели в Америка , ще му дудна да го купи  Mr. Green
 Отивам да спинкам  Grinning

# 725
  • Egipet
  • Мнения: 16
омче честита рожба да сте здрави и щастливи цялото семеиство  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 1 422
Честито честито бебче!!! Да е здравичко, щастливо, умно, добро и красиво!!

Момичета, минавам да ви пожелая красив и ведър ден!!

# 727
  • Мнения: 3 804



честита малка принцеса на Ум Саид-некА да расте здрава,щастлива ,умна и красива!!!!!!!!!!!

Сега да се произнеса като експерт  Sunglasses ,името се произнася Съмър както се произнася лято на английски и означава вечерна седянка под лунна светлина .

шило а ,само с едно име ли е  newsm78 Нали мислиха да е с 2 имена като баткото  Thinking

лю честито и аз искам такава  Grinning

nelkata26 успех в сключването на брака ,както са ти писали религията не е проблем.

Вчера купихме дънки на Маугли,много са готини,но за да ги купим преминахме през страхотни преговори. Laughing Нали ако нещо не е розово ,трудно може да влезе в къщи,та каките и разясняваха модните тенденции.Накрая се съгласи,но с уговорката,е ще го купим,но ще го пребоядисаме розов  hahaha hahaha hahaha.Тук вече започнаха намаленията на марките и народа масово купува,защото още седмица -две и пак ще скочат цените,нали започва Рамадана ,а след това е празника.Та търговците разчитат на това за да голяма печалба.
Освен това госпожицата иска да махнен Сиси и на нейно място да купим кон  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ,за може като се събуди сутрин да го язди  Crazy Crazy Crazy

момичета,към края на темата сме,кой ще пуска нова  newsm78

Лек и успешен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 728
  • Мнения: 800
Уго, не знам за др. име на бебката. Но значението на Самър е супер  Heart Eyes

И аз тия дни се разорих от пазаруване за малката, заредих я с сума ти рокли  за следващото лято. Но нали някои момичета като станат на 2-3 г и отказват да носят рокли и поли, дано не ми изиграе и тоя номер. А днес и от интернет й поръчах някои неща , направо ме е страх да отворя бурканбанк, да не се окаже, че като пристигнат няма с какво да ги платя  ooooh!



СНощи пък сънувах някакви безумни сънища, едната част от съня беше , че се возя на румбата на Люспа, а другата , че свекърва ми е поръчала на всяка цена да й намеря плат на риби, за да си ушие забрдка и рокля  #Crazy  и цяла нощ обикалям фабрики и магазини да й търся плат на риби  #Crazy и искаше не какви да е риби, не някакъв весел десен като от анимация, а плат на натурални сивкави пастърви и непременно муцуните им да са обърнати на ляво. намерих накрая тоя безумен десен, но какви нерви ми костваше, накрая собственоръчно й уших заббардка и рокля на риби и вместо мерси получих упреци, че плата бил на пастърви, а тя  всъщност искала с цаца  Joy Joy Joy  

А оня ден като пазарувах с малката и едни иранци така я зяпнаха,само в нея гледаха, чудя се дали са разбрали, че им е брат'чедка  Joy

# 729
  • Мнения: 1 422
Шило, с твоите пъстърви и цаци се смях до сълзи!! Ти си гений на сънищата  Laughing

# 730
  • Мнения: 815
Честита розова радост на Ум Саид! Нека малаката Съмър само ви радва и расте здрава и щастлива!!

Аз вчера изпратих мама и днес ми е едно такова мрачно и скучно. Свикнах с нея и сега се чувствам толкова сама  Sad
Няма как, животът продължава и ще ми мине скоро  Crossing Arms надявам се...


Поздрави и целувки на всички   bouquet Hug

# 731
  • Мнения: 2 804
ЧЕСТИТО на Ум-Саид и таткото !
Нека малката принцеса расте здрава и с много късмет в живота !  bouquet

Мерси на всички за добрите пожелания !
При нас нищо ново , тия дни ми е много мързеливо даже не ми се и говори .

# 732
  • Мнения: 800
ох, смазана съм днес, яйчниците мн ме болят, така е поне 10дни преди цикъл. А уж след раждане вече не боляло...
Малката залепена за мен, хавща се за краката или тениската ми и се влачи след мен, така и с прахусмукачката работим двете заедно...

и цял ден пред очите ми излизат прослувутите рокля и забрадка на риби  Tired   обаче се сетих, тоя сън е породен от това, че мн ми се яде риба напсоледък и все си казвам утре ще купя и все забравям....


от 3 часа пиша тоя пост  Whistling  а тепърва ме чакат баня, кърмене, приспиване  Tired

# 733
  • Мнения: 3 804


Наше шило мило ,на днешният ден се е родило
и с появата си родителите си ощастливило.
Туй наше форумско светило,
понякога държи се не твърде мило
но,пък точното си място е открило .
шило ,за това,че те издадох не бе бий
а ти,лю заради картинката не вий
заради вас,
 поема пиша аз във този късен час
надявам се ,че ще я  четете във захлас,
ако ли пък не ,голям праз.
Стига толкова,че му музата  ми свърши
и проститии взе да върши.



шило-стара дружке,нека здравето,любовта и щастието да са винаги с теб!!!!!!!!!!!И да се пазиш от рибешки сънища  bowuu bowuu bowuu

Ставам за текстописещ в стил чалга нали  Blush Blush Blush ,ако на някой му трябва подобна "поезия ",да се обръща за помощ . hahaha hahaha hahaha

# 734
  • Мнения: 427
ШИЛО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! Много здраве , семейно щастие , късмет и любов
     
  Ако не си хапнала рибка , ще те черпя виртуално  Peace
   Нека всеки се почувства поканен на скромната трапеза  Flutter Hug

Общи условия

Активация на акаунт