Цяла седмица със запушено носле!!! Помагайте!

  • 1 884
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 533
Zdravejte otnovo, mili mami! Mnogo vi blagodarq na vsi4ki za suvetite - dnes Denis e 4uvstvitelno po-dobre. Kolargola i Vibrocila pomognaha, nadiavam se. Hapva si spokojno - niama nishto v nozdri4kite, no vse oshte ima sekreti v gurloto. Zaduljitelno shte iskam ot gp-to napravlenie, no kato znam kolko j se svidqt - taka i ne mi dade za ortoped naprimer Sad A kakvi sa simptomite na stafilokokite - osven hremata? I za kolko vreme minava edna hrema pri bebetata, ako nqma druga infekciq? Moi priqtelki mi kazaha, 4e bavno otshumqva...

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ми ние се влачим вече 2 седчици с хрема,хем и капки слагахме (но ги спрях от няколко дни,защото и с тях,и без тях - все същото Rolling Eyes).Наистина отшумява бавно - но минава Grinning
За секрет направление не ти трябва - докторката го взима в кабинета си и го праща с куриерите на ДКЦ-то в лаборатория за посявка.Само трябва да питаш кога да идете(обикновено сутрин),за да може да го прати още същия ден.

# 17
  • Мнения: 2 171
Хремата при бебчовците с коки са по-упорити  от обикновените. А и на мен други майки, на чиито бебоци са им откривали коки ми казаха, че не винаги се излекуват докрай. Дано вашето да не са стафилококи, защото е много неприятно. Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт