90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №132

  • 29 806
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Здравейте, за първата четворка свалих почти 3 кг, а сега въглехидратен ден от втората четворка държа едни 800 грама, които качих в белтъчния, `що така   Thinking /освен че пих алкохол, друго прегрешение нямам  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 302
Здравейте, за първата четворка свалих почти 3 кг, а сега въглехидратен ден от втората четворка държа едни 800 грама, които качих в белтъчния, `що така   Thinking /освен че пих алкохол, друго прегрешение нямам  Rolling Eyes

Здравей Simple Smile
Мисля, че не трябва да се притесняваш - и при мен е така. От първата четворка имах почти 2 кг надолу, но в белтъчния, без никакви прегрешения качих 1 кг. Днес ми беше въглехидратен и определено прекалих, че на всичкото отгоре съм в МЦ... Ще изчакам една седмица без да спирам режима, разбира се, мисля, че всичко ще влезе в граници отново. Продължавай да се храниш режимно, нещата ще се стабилизират. Всеки си има ден, в който качва - при мен и теб явно е белтъчния...
Успех!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добър вечер фиданки Simple Smile
Хари мерсаж за темата Hug
И супер,че си добавила хубавите съвети на Шер  bouquet

Днес изкарах режимен Белтъчен bowuu
Утре ми е Бобово:
З:ябълка + кафенце
О:боб яхния + салата зеле
В:същото,но ще е по-малко кличество бобеца Wink

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 21:06 от Nedialka_81

# 18
  • Мнения: 12
ЗДравейте момичета,
от 1 седмица някъде не съм писала и както виждам сте изписали доста.
След малко се връщам да прочета всичко.
Аз имам качени 2 кг, които се появиха по време на цикъла ми и не мога да разкарам още, но не се оплаквам де, увеличих си порциите още повече, а те и без това си бяха Огромни.

Днес съм на плодове и съм хапнала 2 банана, 3 портокала и 100 гр. лешници.

Приключвам диетата на 03.04 и не мога да повярвам още че издържах толкова много. Започвала съм я поне 4-5 пъти и съм изкарвала най-много по 10 дни. Този път направо рекорд поставих- лично за себе си.
Само дано успея да запазя свалените кг. и да не се поддавам на изкушенията.

Лека вечер на всички.

# 19
  • Мнения: 3
Очевидно ще изкарам въглехидратния на кекса с шоколад и локум. Нищо не ме осени по обяд, освен да направя кекса, та си го ям и за обяд и вечеря  Crazy

За бързото изписване на темите, мисля, че е фактор, че и повече момичета се присъединиха  Hug


можеш ли да ми кажеш каква е рецептата на този кекс???май трябваше този въпрос да го задам на лични но се извинявам няма да се повтори!!

# 20
  • Мнения: 337
Lynay не може крем карамел в белтъчен, защото захарта е само за въглехидратен.

И аз да се отчета с първи воден - успешен  smile3521
Изпила съм общо неподсладен чай и вода около 5л (засега  Mr. Green)
И в момента готвя свинско със зеле за утре вечер и после и запечени тиквички за утре на обед ми предстоят.
И то мирише толкова вкусно....  Crossing Arms ама ще устоя де  Party
Лека от мен и ще се отчитам утре, макар че няколко дни не съм ходила до 00 и май няма да е реален резултата  Naughty

# 21
  • Мнения: 6 604
Да задам и аз един глупав въпрос: Сега си правя един кекс с малко орехчета в него. Мога да съм само на него във въглехидратен ден,нали? Е,няма да изям сама целия де Wink

# 22
  • Мнения: 367
запетайке не разбрах дали някой ти каза, но срещата е в кръчма "Приз" Дружба 1, до бл.111
Да споделя за онези коментирани хапчета ле диечи ербе (за 00). Аз лично съм много доволна от тях и смятам, че вършат работа.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 618
И аз да ви следя менютата, че ми е трудно да се ориентирам още.
Да се редактирам.
В кой ден мога да пия айрян и таратор? А компот? Компотът само във въглехидратния ден ли?
След обед, към 16ч изядох 1 кренвирш, а на вечеря се изложих, но ядох мн малко като количество, което за мен е постижение де.
Айрян и таратор в белтъчен, но си е едно хранене, а не като добавка към основното.Компот да, във въглехидратен, а ако имаш домашен без захар, може в плодов.

Хари, моля те добави, че елда, овесени ядки, овес и т.н. се консумират във въглехидратен ден.  bouquet

Някоя беше питала за МЦ- и при мен диетата даде някакво отражение върху него, не закъсня, но продължи 7 дни, при досега 4  Shocked Обяснявам си го само и само с промяната на начина на хранене.

# 24
  • Мнения: 0
  Мерси за новата тема  bouquet

Галина, ти трябва доста да си се стопила щом трети път правиш режима, както Нана. Снимки пускала ли си? Сподели подробности, предните пъти по колко свали?

 Днес, режимен плодов с банани, ябълка, манго и ягоди , 60 гр кашу

 За цикъла днес на 4тия ден от режима ми дойде без болки, надявам се и утре да продължи така леко.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 877
Да задам и аз един глупав въпрос: Сега си правя един кекс с малко орехчета в него. Мога да съм само на него във въглехидратен ден,нали? Е,няма да изям сама целия де Wink
Може, ще е режимно, но аз лично не те съветвам да го правиш, защото ще освирепееш от глад (бързи въглехидрати issue). По добре на обяд хапни нещо тестено-солено (пица, спагети, хляб с лютеница и др.)

Добре дошли на всички нови девойки, днес е бил някакъв бум, сигурно заради пролетта Flutter.

П.П. Да отчета един напълно режимен протеинов - З. ябълка / О. пъстърва със салата от зеле / В. консерва "скумрия закуска" и два моркова.

Лека и спокойна нощ Simple Smile

Ааааа, да и още нещо - за килограмите и кой как се чувства в кожата си (като изключим болестните състояния) - естествено, че това е най-важно, хората имат различни структури и пр., и пр. Аз лично се опитах да обясня защо в някои случаи диетата, която е много балансирана, в която се яде достатъчно количество, няма да даде резултат при BMI "под нормата". Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
по време на диета цикъла ми е безболезнен /предполагам, че е то това, че не натоварваме стомаха/, но пък ми се е случвало да закъснява или да избързва. Преди години, когато бях на много строг хранителен режим съчетан с много фитнес дори имах месец в който ме прескочи  Rolling Eyes но бях свалила доста кг и наистина се харесвах   Blush

# 27
  • Мнения: 1
За цикъла наистина мина безболезнено и спокойно. Не се бях замисляла, че е от диетата  newsm78

# 28
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Искам да попитам киноа в кой ден се хапва?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
Искам да попитам киноа в кой ден се хапва?

Кое newsm78

Общи условия

Активация на акаунт