Отговори
# 45
  • Мнения: 10

В 9.02 ч. нашето Blumence (с термин 04.04.2011 г.) стана мама на хубавец Ивайло
с перфектните мерки 3,100 кг и 49 см! Цвети писа "Аз съм 6. ххх"

Да са живи и здрави и много да се радват на прегръдките си!  newsm51

# 46
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Диди както винаги темичката ни е много хубава. Браво..
Честити да са ни досегашните бебочета. Много да радват мама и тати..
При нас времето е едно променливо. Преди малко имаше слънчице, а сега се скри. Но ще направим една разходка след обяд. Вчера обиколихме малко и си взех някой неща за болницата. Взех си и помпа за кърма на Бертони. Как мислите - ще е надеждна ли? Някой с мнение за нея?
Иначе днес ще разгледаме по магазините за анцуг за Нелито.
На последния ни преглед потвърдиха, че ще е момиченце. И сега сериозно си обсъждаме имена. Малко сме в колебание. Досега сме намислили Василена, Йоана или Велина. Най-клоним към последното.
На вас как ви се струва?

Честито на Blumence. Много здраве на Ивайло. Да е обсипан с много любов, късмет и щастливи мигове..

# 47
  • Мнения: 1
Честито момченце на Blumence!
Нека Ивайло расте здрав носи много щастие на мама и тати !!![/b]

# 48
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Добро утро, момичета-кокичета! Денят започва страхотно!Честит мъж на Блуменце!!! Да расте здрав и много щастлив!!!!  bouquet    bouquet  bouquet
Диди, както винаги темичката е супер! Hug
КАти, аз съм за Йоана, но и другите имена са хубави.
Лени, статията е страхотна!!! Hug
Аз питах за застилането на количката-благодаря на Диди и Пеми за отговорите! Ще пообиколя да потърся такива комплектчета.
За пижамите за кърмене- има ги в Илиенци, аз си взех две с един халат. Заедно с халата цената на едната излизаше около 20 лв. И са с едни сладки апликации Heart Eyes
И аз днес съм на мерене на тонове. Иначе продължавам като вас с подготовката  Hug
Целувки по тумбачетата! Grinning

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:36 от Лина*

# 49
  • Мнения: 15
Честито на Блуменце, да им е жив и здрав хубавец Ивайло!   bouquet

Кати, аз харесвам Йоана и Велина, като второто е моето име, и без да скромнича ще кажа, че много си го харесвам  Grinning А първото ми е едно от любимите имена.

Гларусче, няма да си правя клизма, тук не е популярна май, незнам за секцио. Ще разчитам на тактичноста на акушерките Simple Smile Пък ако стане нещо едва ли ще ми пука в този момент, а те пък сигурно са виждали какво ли не  Grinning

Лек ден на всички и успех на мамите, които ще раждат днес, очакваме бебетресение!   bouquet

# 50
  • Мнения: 6
Честито на Blumence. Много здраве на Ивайло.   bouquet  Да е жив и здрав и да радва много мама и тати! Ей че хубаво започна деня.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Тъкмо на време ви доизчитам - страхотни новини!!!
 smile3525 Да е здрав и щастлив малкия Ивайло, мама бързо да се възстановява и да се връща в темичката с още хубави новини край тях!!! smile3525
Стискаме палци за всички в очакване днес - да минава бързо и леко!
На мен за памперсите ми дойде нова идея - дали да не купя по 5-6 бр от различните марки и да ги пробвам наново, може пък да ми допаднат някои други повече. То така или иначе става въпрос за първите 2-3 месеца максимум, че после си минавам пак на многократните така или иначе. Иначе на мъжа ми му похвалили много памперсите на ДМ марката , може и от тях да вземем. Така като гледам само това ми остава за багажа, другото е готово. пРеглеждам още веднъж днес-утре и си чакам ...  Whistling
Да кажа за темичката - МНОГО СВЕЖА , НЕЖНА  И ПРОЛЕТНА!!!  newsm51

# 52
  • Мнения: 805
Добро Утро Simple Smile
Честито на Блуменцето и на новото ни бебче Simple Smile

Диди, за утре - 9:40 на асансьорите е ОК. Дрескода при мен още не е ясен Simple Smile
Елиона - ако смогнеш ела ... не почват съвсем навреме... пък и никой няма да те върне Simple Smile
браун айс, престраши ли се Simple Smile?

Биг мама - аз понеже не помня толкова назад Simple Smile 8:45 на същото място?

Събуждах се няколко пъти тази сутрин ... ама инат ... не ставам Simple Smile
единия път беше от болка ... и си викам оппа ... е оказа се че ми се пишка Wink

Сега отивам да тръпна един тигел из квартала ... а после ... ще видим Simple Smile
Току виж има още новини ...

А и един въпрос - от вчера като стана и веднага усещам тежест ниско - това означава ли че бебчо се е смъкнал още?

Хубав ден ... на мацките с моренцето ... как ви завиждам ако знаете Simple Smile

Ето и най-новите ни придобивки Simple Smile
http://aprilki2011.snimka.bg/?album;aid=579562;pid=22809046

Ще документирам и останалите скоро Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:44 от elil

# 53
  • Мнения: 132
Запис и от мен в тази прекрасна тема  newsm51
И тук да честитя на БЛУМЕНЦЕ:
ЧЕСТИТ СИН ИВАЙЛО, ДА РАСТЕ ЖИВ, ЗДРАВ  И МН ЩАСТЛИВ !!!!!!!!!!

# 54
  • Мнения: 9
Браво, Блуменце, да ти е жив и здрав Ивчо и скоро да се прибирате при кака и таткото.
Аз днес нещо не съм в кондиция. Детето само ме ръга, а имам и леки болки и стягане. За сметка на това днес е моят ден от март - слънчев като мен Simple Smile
За пелените аз взех на Либеро - номер 2. но те са от 2 кг, нагоре и не мисля, че ми трябват по-малки.
Комплект за количка купих на Бертони - 35 лв. Незнам дали имаше смисъл, ама беше мн сладко зелено и не се сдържах.
Клизмата -това приятно задължение... няма да отнема удоволствието на акушерките  Laughing
Хайде стискам палци и на другите мами. Успех!

# 55
  • София
  • Мнения: 0
Ехеее, да е жив и здрав Ивайло на Цвети!!! Голям мъж да стане и много да радва всички около себе си, а мама скоро да се прибира при каката и таткото  Hug

Аз да се отбележа, че утре също ще ходя на лекцията в The Mall. Последно 9:40 на главния вход или на асансьорите е срещичката, че аз ще идвам от паркинга долу най-вероятно? ...мога и да събера някоя и друга мама предварително ако има в района на Хаджи Димитър, Подуене...

# 56
  • Мнения: 77
Честито бебе Ивайло на Блуменце! Бъдете живи и здрави!
Ох, мен от тази сутрин черния дроб пак ме боли много. От 2-3 месеца не се беше обаждал. Добре че след 2 часа съм на преглед. Трябваше да го очаквам, защото от няколко дни не ми се пие кафе, направо ми става гадно от него.
Успех на другите момичета, които днес са в очакване!

# 57
  • Мнения: 23
И тук ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА БЛУМЕНЦЕ!!!

Този път успях да се вредя в началото на поредната прекрасна тема   bouquet .

Днес съм си уредила среща с епилатора та да видим дали ще се преборя с него  Mr. Green.

За болницата мисля да не нося халат, че миналата година, като бях за кюртажа март месец, беше доста топло, въпреки че бях само по нощница с къс ръкав.

# 58
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Честит Ивайло на Блуменсчето! Да е най-доброто и послушно дете. На мама бързо възстановяване.

Мисля и аз утре да дойда на лекцията в мола. Ще се видим там ЖЗ.

За клизмата - не се притеснявайте. Аз първия път нищо не усетих честно казано. Нето боли, нито нищо. Аз предпочитам да ми я направят, отколкото да има неприятни работи после. Mr. Green

Вчера и аз бях на запис на тонове. Моят бебок не му харесваше да лежа на ляво и дигаше пулса до 160 удъра. Като се обърна на дясно пък заспиваше. През целия запис ме караха да се въртя като пумпал.

# 59
  • Мнения: 15
За памперсите, заредила съм Pampers и Huggies, но мисля след вторият месец да използвам многократни, искам обаче да пробвам няколко вида първо преди да се спра на марка/вид, съответно искам да си намеря откъде да ми изпратят само по една бройка за тест и т.н

Диди, забравих да благодаря за темичката, свежа както винаги Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт