Fata, аз затоплям пюренцата в уред за подгряване на шишета. Аз самата не обичам студена или на стайна Т храна и предполагам, че и на бебетата им е по-приятно да хапват леко затоплени храните.
Ivelina, малко ме учуди с това, че даваш храните директно от хладилника. Ти се оплака, че Ангел плаче доста. Дали пък не е свързано със стомахчето му? Може да го дразни студеното
Не се опитвам да давам съвети, просто добронамерено изказвам мнението си. Да ви кажа, Александра стои стабилно седнала от около седмица. Няколко пъти се изправи от легнало до седнало положение като леко се хваща на нещо за опора. Гледам, че и на легълцето се набира да се изправи. Все ми се струва, че и рано още и гледам да не я насърчавам.
Jani4ka, аз нямам паролка за албумчето и не съм гледала никакви снимки до сега. Ще ми позволиш ли да надникна и евентуално да кача няколко наши снимки?

със сигурност я предпочитам студена). Никола също не обича много топли манджи-примерно фрикасето му е любимо и го яде и студено, както е желирано, а пък мъжа ми не може така, той и сандвич да е, предпочита да го затопли на скаричката
.
Ще взема да го закупя това пюре от слива, и да увелича крушата. Радвам се, че споделяте опита си, защото откривам много полезни неща. И моето момиче не харесва вчерашни пюрета
.

то бива бива ама......
Яничка