Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 27

  • 30 432
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 15
Някаква игра е приготвил Ефе за тях, но той е мъртъв това е ясно.
и това не е сигурно защото всички са доста щастливи  #Crazy ако са загубили Ефе няма ли поне малко да са нещастни newsm78

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 39
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78

# 47
  • Мнения: 0
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?

# 48
  • Мнения: 0
Много се обърках! Първо отиват на погребението  .... след това тези белжки (от Ефе ли са  Crossing Arms newsm78 ) и Аслъ защо танцува с Гювен  Sad

# 49
  • Мнения: 0
Според мен сценаристите са сложили тази игра за да ни разсеят от смъртта на Ефе,но е безмислено.. Така само ще ни настроят срещу другите, защото вместо да страдат за него, те.. си играят.. Не ми се виждат много съкрушени, освен брат му и майка му.. баща му пак го нямаше .....

# 50
  • Мнения: 0
Много се обърках! Първо отиват на погребението  .... след това тези белжки (от Ефе ли са  Crossing Arms newsm78 ) и Аслъ защо танцува с Гювен  Sad
Еми разбери Ефе умрия Гювен го замества от тва по-прост и по-тъп сериал не може да стане да си го гледат сами сценаристите.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 39
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
Ми много бързо го забравиха, Аслъ веднага с  Гювен. #2gunfire #2gunfire Тези сценаристи ни взеха за мезе... баналностите край нямат.

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 15
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
ми аз това чакам и още съм си така убедена че е жив

# 53
  • Мнения: 0
Ефе наистина ли е умрял ? . Охх много гадно ... още не мога да повярвам . А какво правят останалите , какви бяха тези писма ? Сигурно ги е оставил Ефе ... и може би е написал  на тях , какво би искал да направят те  ( нещо такова ) Confused ? А Аслъ какво чакаше там в края на фрагмента  Thinking ? Обаче нещо още не ми се връзва ... всички са весели  newsm78 . Да не би да е жив и да им прави някаква изненада ?  Но малко ме съмнява ... той знае колко много ще страдат макар и после да са щастливи . Няма много логика , но нещо не мога още да повярвам , че не е жив  Confused . А това , че е отново с Гювен още не мога да го повярвам  Shocked . По - тъпо ( с извинение )  не можаха да го направят  #Cussing out .

# 54
  • Мнения: 0
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
ми аз това чакам и още съм си така убедена че е жив
Стига мечтахте бе сценаристите се опитват да ви объркат и се хващате, защо да отиват на гробището сигурно за кеф.

# 55
  • Сливен
  • Мнения: 15
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
ми аз това чакам и още съм си така убедена че е жив
Стига мечтахте бе сценаристите се опитват да ви объркат и се хващате, защо да отиват на гробището сигурно за кеф.
не за кеф но просто после са доста весели защо никои ли няма да тъжи за Ефе  newsm78

# 56
  • Мнения: 0
А някой може ли да каже за какво става въпрос в фрагмента .. като разговор?

# 57
  • Мнения: 0
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
ми аз това чакам и още съм си така убедена че е жив
Стига мечтахте бе сценаристите се опитват да ви объркат и се хващате, защо да отиват на гробището сигурно за кеф.
не за кеф но просто после са доста весели защо никои ли няма да тъжи за Ефе  newsm78
Ти какво чакаш цял епизод да реват ?

# 58
  • Мнения: 0
Чакайте бе забравихте ли може да са минали 4 години.. ахахахаха newsm62 newsm62 newsm62
Объркащ фрагмент ама е ясно, че е умрял.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 39
n00bz можеш ли да направиш субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт