Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 27

  • 30 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
n00bz можеш ли да направиш субтитри?
Как да направя субтитри, като скапания vbox го чакам от 15, 20 минути да ми одобри фрагмента

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 15
Хем тъжно , хем весело...интересен фрагмент.  newsm78
Какво чакаш да е жив ли ?
ми аз това чакам и още съм си така убедена че е жив
Стига мечтахте бе сценаристите се опитват да ви объркат и се хващате, защо да отиват на гробището сигурно за кеф.
не за кеф но просто после са доста весели защо никои ли няма да тъжи за Ефе  newsm78
Ти какво чакаш цял епизод да реват ?
kaто паднаха с колата реваха 3 години и 5 епизода а сега няма да го забравят за 20 мин и край

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 39
n00bz можеш ли да направиш субтитри?
Как да направя субтитри, като скапания vbox го чакам от 15, 20 минути да ми одобри фрагмента
Добре де когато стане, ще почакаме.

# 63
  • Мнения: 1
Гледали ли сте филма "P.S. I love you" това с бележките ми напомня именно на него. Ако Ефе наистина  е мъртъв, останалите не са толкова съкрушени защото тази "игра" както я наричате  вероятно е проектирана именно от него и те я следват с удоволствие, защото така се докосват отново до него. Силно се надявам обаче да не е така, защото това с краденето на сценарии от известни филми  е доста тъпо и само показва колко са го закъсали сценаристите.

П.С. май и аз ще спирам да го гледам вече  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 4
Просто нямам думи, как може такова развитие. И последната капчица надежда в мен умря заедно с Ефе. Да му се не знае отвратителни сценаристи. Е, сега какво Аслъ пак при Гювен, що за глупост беше това изобщо? Те поне малко няма ли да страдат, ами тръгнали игрички да играят. Аслъ предния път 4 год. страда, сега веднага с Гювен танцува и се забавлява или пък сега са минали 10 год от смъртта на Ефе и след няколко епизода ще се върне като дух да види евентуалното си дете от Аслъ. Пълна идиотщина, да си го гледат сами вече, аз лично съм до тук newsm61 smile3512
Ние тука ревеме, та се късаме, а те наще го забравиха Naughty

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 159
Има ли вероятност тези бележки да са от Ефе newsm78

# 66
  • Мнения: 0
Аз мисля че има две причини за танцуването на Аслъ и Гювен!

Първо да дават след еди колко си години което е пълна глупост...
И второто ми предположение е Ефе да е направил някаква загадка и да се опитват да я разгадаят с спомени ама не знам в събота ще се види  Thinking

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 15
Има ли вероятност тези бележки да са от Ефе newsm78
в момента има всякакви вероятности Mr. Green

# 68
# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Гледали ли сте филма "P.S. I love you" това с бележките ми напомня именно на него. Ако Ефе наистина  е мъртъв, останалите не са толкова съкрушени защото тази "игра" както я наричате  вероятно е проектирана именно от него и те я следват с удоволствие, защото така се докосват отново до него. Силно се надявам обаче да не е така, защото това с краденето на сценарии от известни филми  е доста тъпо и само показва колко са го закъсали сценаристите.

П.С. май и аз ще спирам да го гледам вече  Rolling Eyes
Точно това си помислих и аз, не съм единствена значи. За тези които не са го гледали ето част от резюмето, за да им се изясни: /Когато Джери се разболява и умира, Холи изгубва смисъл да живее. Единственият, който може да и помогне е човекът, който вече не е между живите. Никой не е познавал Холи по-добре от Джери, и затова преди смъртта си той е изградил добър план. Написал и е няколко послания, които ще и помогнат да превъзмогне скръбта и да преоткрие себе си. Първото послание пристига на 30-я рожден ден на Холи под формата на торта и касета, в която Джери и казва да излезе и да празнува. През следващите седмици и месеци пристигат още послания от Джери, всяко от тях все по-изненадващо, въвличащо Холи в нови преживявания и подписано по един и същи начин...  /

# 70
  • Мнения: 0
А защо в сайта на Kanal D  го няма фрагмента? newsm78 newsm78

# 71
  • Мнения: 0
 Meчтатели! Много объркващ фрагмент! Но това че Ефе е умрял е сигурно! Наистина стана банално вече! Сценаристите много се изложиха!!! Аз лично няма да спра да гледам сериала,защото ми е много любопитно какви още простотии ще измислят сценаристите!!! Много се надявах,че Ефе ще оживее по някакъв начин,но Уви!! Последнаата надежда умря! А и аз се чудя как аслъ толкова бързо започна да се весели?!? И тя има право на щастие,но точно с Гювен ли??? Оффф много се разочаровах наистина!!! newsm45 tantrum smile3518 smile3512

# 72
  • Мнения: 0
А защо в сайта на Kanal D  го няма фрагмента? newsm78 newsm78
Еми по-някой път закъсняват да го пуснат в kanal d

# 73
  • Мнения: 0
 Meчтатели! Много объркващ фрагмент! Но това че Ефе е умрял е сигурно! Наистина стана банално вече! Сценаристите много се изложиха!!! Аз лично няма да спра да гледам сериала,защото ми е много любопитно какви още простотии ще измислят сценаристите!!! Много се надявах,че Ефе ще оживее по някакъв начин,но Уви!! Последнаата надежда умря! А и аз се чудя как аслъ толкова бързо започна да се весели?!? И тя има право на щастие,но точно с Гювен ли??? Оффф много се разочаровах наистина!!! newsm45 tantrum smile3518 smile3512

Може на част от тея бележки да е пишело да танцуват с Гювен, знам ли..  Laughing Laughing  Ама многоо смотано...  #2gunfire

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 159
Ех ама значи .... умориха го Ефе  Cry

Общи условия

Активация на акаунт