На лампа ли спят децата ви?

  • 1 585
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Първите 40 дни само и то беше за мое удобствол После на абсолютен мрак и така си свикна  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никога не е спала на лампа и това не е представлявало проблем. Всичко е въпрос на навик.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Никога не е спала на лампа и това не е представлявало проблем. Всичко е въпрос на навик.
newsm10напълно съм съгласна

# 18
  • Мнения: 5 577
Детенце обича на лампа, по му е спокойно.

Аз лично предпочитам без.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 917
Не стига, че е на лампа, ами спи и при нас, против всички указания  Wink

# 20
  • Мнения: 2 242
От самото начало не съм пускала лампа. Други мами ми бяха дали акъла, та да можело детето да свикне лесно със заспиването и да привикне, че нощта е време за сън. Даже като се стъмни избягвах да говоря и да вдигам шум (през деня спи на радио и не пазя тишина). Няколко пъти първите месеци се пробва да будува, но аз й шепнех и максимално се опитвах да избягвам общуване. Сега Зори така е привикнала с режима за сън, че от как сте стъмва рано рано ми заспива около 18 и се буди сутрин на разсъмване (около 7).
Самата аз до късна детска възраст  Blush съм спяла на лампа и още (срам не срам признавам си) ме е страх да спя на тъмно като съм сама  Embarassed.

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Първата седмица след родилното така се бях ошашкала, че спяхме на светната лампа за да виждам бебето...после я угасих и до ден днешен спим на тъмно...но и оставям телевизора без звук докато заспи Thinking

# 22
  • Мнения: 2 723
Спим на слаба нощна лампа, но заради мен, не заради бебо, че все още се храним нощем и ме е шубе да не се утрепа в тъмницата, че сме разместили мебелите Whistling

# 23
  • Мнения: 2 241
Заспива при нас на нощна лампа, след което го преместваме в стаята му, където вече спи на тъмно (не че е много тъмно у нас въобще заради уличните лампи). Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние сме на лампа,но е много слаба- 1 ват.А някъде бях чела за нощия труд колко бил вреден,защото като се спи на светло не се образуваше нещо в мозъка,но не помня какво.В скоро време смятам да я изгася и нея.Всъщност тя в момента е за мое удобство.

# 25
  • Мнения: 1 512
През първите 3-4 месеца спяхме на запалена лампа, защото се налагаше да ставаме честичко. По- късно започна да заспива на загасена лампа, така е и досега.
Аз лично не мога да заспя, ако ми свети лампа или телевизор на очите.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
И ние в началото спяхме на лампа. Още от родилното изстрелях мъжа ми да купи нощна лампа, защото нямахме. Само, че точно 2 седмици я ползвахме, след като ни изписаха от родилното. Лазар не искаше да заспива вечер, плачеше. Започнах да гася лампата, той се успокояваше и си заспиваше миличкия. Оттогава не съм си и помислила да я пускам- така събира прахоляка Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 640
Никол ме е изпреварила с линковете. Отначало спяха на много слаба лампа, но впоследствие устанавих, че се чувстват по-добре на тъмно.

# 28
  • Мнения: 2 609
Първите месеци спяхме на най-ниската степан на лампа с регулатор,около половин година.Сега вече разчитам на светлината отвън,за да виждам Яна през ноща.

# 29
  • Мнения: 3 698
Спим на тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт